Planetarna przemiana

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Re: Planetarna przemiana

Postautor: tadyszka » 17 lis 2022, 20:37

Bardzo ciekawe jest to że z tak wielu różnych źródeł można dowiedzieć się o tej zmianie na ziemii.. Czyli dla każdego kto zajmuje się lub interesuje w jakis sposób duchowością styknie się z tym że Świat i ziemia się zmienia. Już w kalendarzu majów jest o tym notka, wiele mówi o Erze wodnik, spirytyzm nazywa to etapem regeneracji.. Żyjemy w bardzo ważnym momencie.. A przez chaos, właśnie przez zniszczeniw starego ładu można zbudować nowe
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Planetarna przemiana

Postautor: lerefant » 27 lut 2023, 03:27

Coś mi podpowiada, że już nie jesteśmy inspirowani przez duchy opiekuńcze ku czynieniu dobra.
Dlaczego? Ponieważ poprzez swe działania mamy się zadeklarować po której stronie jesteśmy...
lerefant
 
Posty: 89
Rejestracja: 21 kwie 2022, 15:50

Re: Planetarna przemiana

Postautor: tadyszka » 01 mar 2023, 20:07

istnieje tylko jedna strona... jest to swiadomosc..

Jesteśmy wszyscy ze soba polaczeni, tak naprawde ja i ty jestesmy jednoscia tylko ten kostium ego i doswiadczanie karmiczne na tej planecie uniemozliwia nam zauwazanie tego.. jednak wraz z rozwojem znika coraz wiecej masek.

Duchy rozwiniete opiekuja sie nami, bo nas kochaja. Bo wiedza ze podzial to wytwor ego.

Ten kto kocha chce dawac tej milosci coraz wiecej i jak nauczyciel cieszy sie z kazdych sukcesow swoich uczniow.
Jak kogos kochasz to nie zostawiasz go w chwilach kryzysu,a jeszcze bardziej go wspierasz :))
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Planetarna przemiana

Postautor: Pablo diaz » 02 mar 2023, 14:56

lerefant pisze:Coś mi podpowiada, że już nie jesteśmy inspirowani przez duchy opiekuńcze ku czynieniu dobra.
Dlaczego? Ponieważ poprzez swe działania mamy się zadeklarować po której stronie jesteśmy...



Jezus surowo zabraniał nazywać ludzi bezbożnikami , ponieważ każdy jest pod opieką Bożą zarówno zły i dobry.
A teraz ,kiedy jesteś bardziej świadomy to czyń umyslem.ducha ,wszystko ,aby w jak największym stopniu łączyć się ze sferą duchową.

A kto powie: swemu bratu bezbożniku, będzie winien piekła ognistego.
Jezus
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Planetarna przemiana

Postautor: lerefant » 09 mar 2023, 14:59

Pablo diaz pisze:
lerefant pisze:Coś mi podpowiada, że już nie jesteśmy inspirowani przez duchy opiekuńcze ku czynieniu dobra.
Dlaczego? Ponieważ poprzez swe działania mamy się zadeklarować po której stronie jesteśmy...



Jezus surowo zabraniał nazywać ludzi bezbożnikami , ponieważ każdy jest pod opieką Bożą zarówno zły i dobry.
A teraz ,kiedy jesteś bardziej świadomy to czyń umyslem.ducha ,wszystko ,aby w jak największym stopniu łączyć się ze sferą duchową.

A kto powie: swemu bratu bezbożniku, będzie winien piekła ognistego.
Jezus

Ja nie jestem pod opieką Bożą, byłoby to obrazą dla Boga :)
Wiem, że po śmierci czeka mnie piekło, chciałbym z niego wyciągnąć parę duszyczek :)
lerefant
 
Posty: 89
Rejestracja: 21 kwie 2022, 15:50

Poprzednia

Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości