Zwierzęcy sprzymierzeńcy

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Zwierzęcy sprzymierzeńcy

Postautor: Hansel » 03 lip 2015, 20:53

Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Zwierzęcy sprzymierzeńcy

Postautor: bernadeta1963 » 04 lip 2015, 08:00

Bardzo ciekawy artykuł . Często w snach widuję zwierzęta , jednak nie łączę ich z obecnością duchów opiekuńczych . Jest to raczej interpretacja danego snu , która istnieje w naszej rodzinie od pokoleń . Moja babcia tłumaczyła , że kazda rodzina ma swoją interpretację danego snu niezależną od tego co piszą w sennikach . Np duże zwierzę będące w ruchu może symbolizować różnego rodzaju niebezpieczeństwa itd.
Wiem natomiast że tak jak z ludźmi można nawiązać kontakt z duchami zwierząt. Kilka lat temu miałam psa . Zachorowal i musieliśmy podjąć decyzję o jego uśpieniu . Śniło mi się że trzymam go na rękach . Byłam świadoma tego że nie żyje już od dawna . Otrzymałam od niego przekaz , że nie ma do mnie żalu za decyzję jaką podjęłam i będzie nas chronił .
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Zwierzęcy sprzymierzeńcy

Postautor: Hansel » 04 lip 2015, 10:03

Moja teoria jest tutaj taka że Duchy opiekuńcze szamanów przyjmują postacie zwieżąt z którymi cechami ci się utożsamiają
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Zwierzęcy sprzymierzeńcy

Postautor: Mirek » 04 lip 2015, 11:38

Duch człowieka jest wyższy od ducha zwierzęcia dlatego nie będzie się wcielał w niższą formę, tym bardziej, że ciągle dąży do rozwoju. To tak jakbyś chciał się Hansel teraz cofnąć do szkoły podstawowej.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zwierzęcy sprzymierzeńcy

Postautor: Hansel » 07 lip 2015, 04:55

Inkarnacja duszy człowieka w ciele zwierzęcia rzeczywiście nie miała by sensu ale dlaczego Duch opiekuńczy nie miał by się objawiać pod postacią zwierzęcia ?

https://www.youtube.com/watch?v=yNUtvKMBkq8
Ostatnio zmieniony 07 lip 2015, 11:20 przez Hansel, łącznie zmieniany 2 razy
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Zwierzęcy sprzymierzeńcy

Postautor: Mirek » 07 lip 2015, 05:56

Mógłby się tak obiawić, gdyby to miało spowodować właściwe zrozumienie przekazu.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zwierzęcy sprzymierzeńcy

Postautor: Hansel » 08 lis 2015, 03:44

Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26


Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości