Czy duchy zmarłych są wśród nas ?

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Re: Czy duchy zmarłych są wśród nas ?

Postautor: danut » 17 lut 2016, 18:58

Słuchaj koty to dużo lepsi od nas telepaci, zaobserwowałam to u swojego i sprawdziłam, nigdy nie wiesz jak daleko sięga ich "antenka", skąd odbierają informacje, mówię Ci - kup mu prezent, dobry jest :D.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Czy duchy zmarłych są wśród nas ?

Postautor: danut » 17 lut 2016, 19:34

Tak jak napisałam wcześniej, to szczera miłość łączy nas z innym światem i daje rożne znaki, trzeba je umieć tylko dostrzec. Na pogrzebie mojej mamy była podobna sytuacja tylko z białym ptasim piórkiem, w filmiku mamy z balonikiem.

https://www.youtube.com/watch?v=Kr9nR1hi7d8
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Czy duchy zmarłych są wśród nas ?

Postautor: Mirek » 17 lut 2016, 20:51

Mialem znajomą, która na pogrzebie swojej babci z nią rozmawiala o ceremoni. Siedziala kolo niej i jako jedyna się nie smucła, że babcia umarła.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Czy duchy zmarłych są wśród nas ?

Postautor: danut » 17 lut 2016, 20:56

Mirek pisze:Mialem znajomą, która na pogrzebie swojej babci z nią rozmawiala o ceremoni. Siedziala kolo niej i jako jedyna się nie smucła, że babcia umarła.

Uwierzę w to.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Czy duchy zmarłych są wśród nas ?

Postautor: Hansel » 18 lut 2016, 11:41

Nikita pisze:Ostatnio przeczytalam informacje, ze koty gdyby tylko mogly to zagryzlyby swoich wlascicieli....ale sa za male
Serio ?

Ja słyszałem o czymś takim

,,Dzisiaj, 17 lutego w „dzień kota” można pomodlić się za wstawiennictwem św. Gertrudy, zakonnicy wyjątkowo związanej z kotami.


Jest kilka świętych o imieniu Gertruda. Nam chodzi o św. Gertrudę z Nivelles w Belgii, która żyła w VII wieku. Pochodziła z rodziny świętych. Urodziła się około roku 626 w Landen, jako córka majordoma Austrazji św. Pepina z Landen (zwanego również Starszym) i św. Itty (Idubergi). Jej rodzeństwem byli św. Begga z Andenne i Grimoald I Starszy). Nie dziwne zatem, że od dzieciństwa poświęcona była Panu Bogu i sama już w młodych latach od szlachetnej drogi małżeństwa wolała jeszcze lepszą drogę życia zakonnego. Po śmierci ojca 639 roku jej matka zbudowała klasztor benedyktynek, w którym sama postanowiła spędzić resztę życia i zamieszkała w nim wraz ze swoją młodą córką. Tak Gertruda została ksienią wieku około 20 lat. Znana była z gościnności dla pielgrzymów oraz pomocy udzielonej irlandzkich mnichom misjonarzom nawracającym Europę. Zmarła wieku 33 lat.


Ikonografia przedstawia ją w towarzystwie myszy lub kota. Wzywano opieki tej świętej szczególnie wobec zagrożeniem przed myszami domostw i zbiorów.,,

http://www.fronda.pl/a/sw-gertruda-patr ... 66101.html
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Czy duchy zmarłych są wśród nas ?

Postautor: walentyna » 20 lut 2016, 13:36

danut pisze:
Mirek pisze:Mialem znajomą, która na pogrzebie swojej babci z nią rozmawiala o ceremoni. Siedziala kolo niej i jako jedyna się nie smucła, że babcia umarła.

Uwierzę w to.

Ja również. Chociaż może nie w takiej realistycznej formie. Jednak wierzę w to, że dusze zmarłych osób nadal zostają przy nas.
polecam pomoc Pani Agnieszki:
Oczyszczanie karmy
Co to jest karma
Awatar użytkownika
walentyna
 
Posty: 11
Rejestracja: 10 lut 2016, 15:38
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Czy duchy zmarłych są wśród nas ?

Postautor: danut » 20 lut 2016, 19:05

Odpowiem Ci, że w tak realistycznej formie jest najbardziej wiarygodne :) .
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Czy duchy zmarłych są wśród nas ?

Postautor: ewa78 » 25 lut 2016, 15:26

Pewnie są.
ewa78
 
Posty: 4
Rejestracja: 23 lut 2016, 18:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Czy duchy zmarłych są wśród nas ?

Postautor: czarnyMag » 25 lut 2016, 15:32

nie tylko koty tak reagują na to.... Psy również :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Poprzednia

Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości