Duchy zwierząt przychodzą do mnie w snach

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Duchy zwierząt przychodzą do mnie w snach

Postautor: Baronessa » 14 lut 2016, 16:47

Zacznę od początku moi pradziadkowie wybudowali po wojnie dom. Posesja duża podzielona na części - przydomowy ogród, zabudowania gospodarcze, dalej sad, ruiny domów z czasów wojny, pole aż pod las. Po śmierci pradziadków zamieszkali tam dziadkowie. Myśleli, że rodzinną posiadłość przekażą dalej, ale... chętnych zabrakło, bo roboty wokół domu dużo, a my młodzi wolimy raczej wygodniejszy tryb życia. Z ciężkim sercem dziadkowie postanowili dom sprzedać a kupić małe mieszkanie, bo nie mieli już siły. Od czasu podjęcia decyzji o sprzedaży nawiedzą mnie w snach duchy (moja mama widziała we śnie niezadowoloną prababcię) ale ja ciągle widzę zwierzęta, które tam kiedyś mieszkały. Koń, cielak, psy. W pierwszym śnie widziałam zwierzęta, były półmaterialne (przechodziły przez zamknięte drzwi), we śnie była babcia (żyje, ale choruje) zabrało ją światło, ale jednak oddało. Przyleciała z góry i stanęła na schodach domu.
Pomyślałam, że babcia zmarła, ale otrzymałam w myślach informację, że nie. Więc zadałam pytanie, rownież w myślach "ile jeszcze babci zostało"? Chociaż dwa lata? (wychodziłam za mąż i zależało mi, żeby babcia o tym wiedziała za życia). Otrzymałam odpowiedź, że dwa lata napewno.
Teraz kiedy ktoś kupił dom, znowu miałam sen o zwierzętach. Są pochowane na terenie przydomowym, to prawda, ale niektorych zwierząt nawet nie znałam, a psa dziadka w sumie nie lubiłam za bardzo. Ostatniej nocy, obudziłam się i zobaczyłam swojego nieżyjącego psa przy łóżku, bardzo się wystraszyłam. Pies również mieszkał na działce, koło domu dziadków, a ja teraz jestem poza Polską, a mimo tego pies przyszedł do mnie. On nie żyje już 13 lat, nie mam zbyt emocjonalnego stosunku do niego po tylu latach.
Czego w sumie mogłby chcieć zwierzęta? Może są niezadowolone, że miejsce, w którym mieszkały zostanie zburzone.
Jakie mieliście doświadczenia z duchami zwierząt (może w nie nie wierzycie wcale)? Ogólnie słyszałam, że aktywność duchów ma często związek z remontami, pracami budowlanymi itp
Baronessa
 
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2016, 15:57

Re: Duchy zwierząt przychodzą do mnie w snach

Postautor: danut » 14 lut 2016, 17:08

Świetne zobrazowanie wpływu innych rzeczywistości i ich współpracy przy doglądaniu tego co zachodzi u nas. Baronessa co do tej naszej rzeczywistości istnieje plan, który ze względu na jakieś nieprzychylne czynniki i oddziaływanie wewnętrzne został tu naruszony i pozmieniany.
Oczywiście to w tym celu pokazują Ci się te całe sceny w snach. Przypominają one Wam jak powinno być a jak się stało. Czego chcą zwierzęta? :) Twoja historia to świetne zobrazowanie dla wszelakiej maści materialistów uważających człowieka za wyjątkowe istoty mogące wywyższać się tutaj i zarządzać całą przestrzenią nie licząc się przy tym z tym, ze tak naprawdę dzielą ją przecież z innymi na tych samych zasadach, czyli ze zwierzętami a nawet z roślinami. To ta cała reszta współtworzących rzeczywistość waszą własną się o tą prawidłowość rozwoju rzeczywistości zgodną z wyższym planem upomina. Zwierzęta mają dusze i rośliny mają duszę, wszystko żyje i czerpie ze swojego źródła życia poza naszym światem. Radzę Wam odkupić tę posiadłość i wrócić tam. Oni tego chcą.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Duchy zwierząt przychodzą do mnie w snach

Postautor: bernadeta1963 » 14 lut 2016, 17:59

Witaj .
Z tego co napisałaś wynika , że masz zdolności pozwalające na nawiązywanie kontaktu z tymi ,którzy odeszli .
Taki kontakt nie musi dotyczyć wyłącznie ludzi .
duchy wyczuwają obecność medium i dlatego przyszły do ciebie po pomoc . Nie mogą pogodzić się z tym , że ktoś naruszył ich spokój .
Nie ważne ,gdzie jesteśmy , duchy zawsze nas odnajdą . Myślę , że odkupienie posiadłości nie jest już możliwe . Nie miej wyrzutów sumienia , że opuściłaś to miejsce i nie przejęłaś gospodarstwa . Zwierzęta darzą swoich właścicieli bezwarunkową miłością ,szczególnie psy .
Twój pies przyszedl do ciebie , aby powiedzieć , że będzie twoim obrońcą w świecie duchowym i nie dopuści , aby pozostale zwierzęta wywarły na ciebie niekorzystny wpływ .
Proponowala bym oczyścić mieszkanie w którym obecnie przebywasz i podziękować w myślach twojemu psu za opiekę . Myślę , że po tym zabiegu nie powinnaś mieć kłopotów z duchami zwierząt .
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Duchy zwierząt przychodzą do mnie w snach

Postautor: danut » 14 lut 2016, 18:16

Jeśli nie jest możliwe odkupienie posiadłości, to ja nie polecam żadnego oczyszczania, a wręcz przeciwnie pomoże pamieć o tych istotach i to ona pozwoli na zbudowanie wspólnego i przyjaznego miejsca jako odtworzenie tamtego w innej rzeczywistości.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Duchy zwierząt przychodzą do mnie w snach

Postautor: anima » 14 lut 2016, 19:21

Baronessa pisze:
Od czasu podjęcia decyzji o sprzedaży nawiedzą mnie w snach duchy (moja mama widziała we śnie niezadowoloną prababcię) ale ja ciągle widzę zwierzęta, które tam kiedyś mieszkały. Koń, cielak, psy. W pierwszym śnie widziałam zwierzęta, były półmaterialne (przechodziły przez zamknięte drzwi)

Ostatniej nocy, obudziłam się i zobaczyłam swojego nieżyjącego psa przy łóżku, bardzo się wystraszyłam. Pies również mieszkał na działce, koło domu dziadków, a ja teraz jestem poza Polską, a mimo tego pies przyszedł do mnie. On nie żyje już 13 lat, nie mam zbyt emocjonalnego stosunku do niego po tylu latach.

Jakie mieliście doświadczenia z duchami zwierząt (może w nie nie wierzycie wcale)?


Witaj Baronessa,

swiat duchowy kontaktuje sie z nami kiedy spimy. Twoje sny sa tego dowodem.
Na dodatek Ty nawet zobaczylas zmaterializowanego ducha swojego zmarlego psa.

Ja spotykam czesto we snie moja, zmarla 11 lat temu kotke.
Bardzo lubie jej "wizyty", ciesze sie, ze do mnie teskni i nadal przychodzi. To sa zawsze przyjemne sny. Choc, nigdy jej nie zobaczylam na jawie, zmaterializowanej, tak jak Ty swojego psa. Wierze Ci, ze cos takiego potrafi wzbudzic lek w czlowieku.
Mysle, ze Bernadeta dobrze Ci radzi, aby oczyscic mieszkanie i podziekowac Twojemu psu za opieke. Moze to pomoze i nie bedziesz juz widywala zmaterializowanej duszy psa.

Mysle, ze niepokojace sny zwiazane z posiadloscia rodzinna moga byc rowniez zwiazane z Twoim podswiadomym poczuciem winy - od czasu decyzji o sprzedazy - ze wyjechalas stamtad.
Nie miej zadnych wyrzutow sumienia, realizujesz swoje plany zyciowe, nie jestes niewolnikiem swoich przodkow. Masz swoje wlasne dorosle zycie.

Mialam sny, w ktorych latalam, przelatywalam tez przez sciany, oraz przez pietra domu.
W swiecie duchowym sciany nie sa przeszkoda.
My postrzegamy materie, jako cos stalego, ale to jest "zludzenie optyczne".
Pozdrowienia.
Awatar użytkownika
anima
 
Posty: 74
Rejestracja: 26 maja 2015, 16:04

Re: Duchy zwierząt przychodzą do mnie w snach

Postautor: Nikita » 14 lut 2016, 20:05

Mysle tak jak Anima...zycie plynie dalej i byc moze zwierzeta chcialy sie pozegnac z przeszloscia..
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Duchy zwierząt przychodzą do mnie w snach

Postautor: danut » 14 lut 2016, 20:06

Nie tyle jest to złudzenie co dysponując większą energią możemy rozgarnąć całą tą naszą rzeczywistość jak taflę wody, zwinąć ją jak kartkę papieru i całkiem swobodnie przejść w inną. Też pozdrawiam i cieszę się, ze to napisałaś.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Duchy zwierząt przychodzą do mnie w snach

Postautor: anima » 14 lut 2016, 20:30

Swoja droga, jak we snie przelatywalam przez sciane, czulam lekki opor. Bylo to uczucie przedzierania sie przez galaretowata substancje (ale nie stala) :)
Awatar użytkownika
anima
 
Posty: 74
Rejestracja: 26 maja 2015, 16:04

Re: Duchy zwierząt przychodzą do mnie w snach

Postautor: danut » 15 lut 2016, 00:40

Widziałam na jawie jak zwija się widziana przeze mnie na wprost przestrzeń, dokładnie jak kartka papieru, która była jeszcze opalana czymś jakby niby ogniem, zapewne wydzielała się przy tym bardzo silna i nieznana nam energia. Ale jest też zjawisko znane teleportacją występujące ze zgodnością dwóch połączonych ze sobą układów i wtedy też żadne ściany, niby przeszkody nie mają na nas żadnego oddziaływania.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Duchy zwierząt przychodzą do mnie w snach

Postautor: Baronessa » 15 lut 2016, 21:41

Dzięki za odpowiedzi. Odkupienie domu nie jest możliwe, ja nawet nie mam takiej kasy, mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu z mężem. W Polsce, w dodatku na prowincji nie mielibyśmy z czego żyć. Ja w sumie zwierzęta i prababcię rozumiem, ale oni nie rozumieją nas żyjących, że potrzebujemy pieniędzy do życia ;)
Tak, kontaktuję się z duchami głównie poprzez sen, bo na jawie się boję. We śnie widziałam wielu zmarłych ludzi, z rodziny, znajomych i obcych, właściwie nigdy nie mówią czego chcą, zwykle można to odgadnąć z intencji. Mam również silnie rozwiniętą intuicję.
Baronessa
 
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2016, 15:57

Następna

Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości