Odcieleśnienie Adolfa Hitlera

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Re: Odcieleśnienie Adolfa Hitlera

Postautor: Kris » 14 mar 2016, 18:15

Hitler jest w ziemskim astralu, własnie go sobie sprawdzam, ma potężne ilości ukradzionej, złupionej swoim ofiarom energii i ma w d...e bajania Xawiera na swój temat.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Odcieleśnienie Adolfa Hitlera

Postautor: Pablo diaz » 14 mar 2016, 20:25

atalia pisze:Kim jest duch Lampiao?



Virgulino Ferreira da Silva zwany także jako Lampiao,urodził się 4 czerwca 1898r.w stanie Pernambuco.
Lampiao zawsze nosił ciemne okulary ze złotymi oprawkami.Miał bardzo celne oko chociaż widział tylko na jedno.
Lampiao dla jednych był bohaterem,a dla innych krwiożerczym bandytą.
Jedną z najbardziej znanych fraz Lampiao była:Kiedy celuje do kogoś bronią ,zabijam jeśli tylko tego Bóg chce
bo gdyby On by nie chciał ,nie strzelałbym.
Wielu twierdzi,że powodem jego przyjęcia się do Cangacao była chęć zemsty za ojca.Inni mówią,ze Lampiao był
już częścią grupy Cangacao(Cangacao to zjawisko,które miało miejsce w połowie XIX wieku.
Miało korzenie w kwestiach społecznych północno-wschodniej Brazylii,charkateryzoawło się gwałtownymi brutalnymi
działaniami grup lub osób:atakując gospodarstwa,magazyny,napadając na pociągi)

https://en.wikipedia.org/wiki/Lampi%C3%A3o
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1547
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Odcieleśnienie Adolfa Hitlera

Postautor: atalia » 14 mar 2016, 21:16

Dzięki. :)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Odcieleśnienie Adolfa Hitlera

Postautor: Xsenia » 15 mar 2016, 09:24

Nikita pisze:To troche niesprawiedliwe, ze Hitler uniknal prawdziwej kary za to co wywolal.

A skąd wiesz?

Nikita pisze:stworzyl Ideologie zla

Nie on wymyślił termin podludzi i nadludzi, Hitler je tylko wykorzystał.

Nikita pisze:Xsenia chyba malo znasz Historie skoro nie znasz roli Hitlera...

:) Historia co prawda nie jest moim konikiem, ale wiem dość dużo na jej temat, a zwłaszcza Hitlera i II wojny światowej. Mnie tu nie chodzi o to co zrobił Hitler i jaki był. Po prostu uważam, że nie znam wszystkich aspektów jego życia, wiec nie mogę w niego rzucać kamieniami i oskarżać za całe zło II WŚ. Nie on jeden prowadził tą wojnę, nie on gwałcił kobiety i nie on rozpruwał brzuchy niemowlakom. To nie Hitler mordował osobiście, on był tylko genialnym mówcą. Owszem gdy ktoś cię namówi do zabójstwa to idzie do wiezienia za współudział, ale to ty pociągnęłaś za spust i to ty jesteś mordercą, i ty dostaniesz największy wyrok. Po to Bóg dał ci rozum, byś sie nie poddała gładkim mówcom i nie dała sobą manipulować. A większość Niemców jak widać dało sobą manipulować.
http://www.wojennehistorie.pl/2013/11/a ... ji-na.html
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3162
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Odcieleśnienie Adolfa Hitlera

Postautor: Pablo diaz » 15 mar 2016, 09:43

Ludzie ,ktorzy gineli masowo w krematoriach itp. nie wiedzieli kto dokladnie to robi,natomiast wiedzieli kto rozpetal to pieklo,nie dziwcie sie wiec,ze ofiary chcialy i chca do dzis zemscic sie na Hitlerze.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1547
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Odcieleśnienie Adolfa Hitlera

Postautor: Xsenia » 15 mar 2016, 14:43

czarnyMag pisze:A skąd "dusza" ma wiedzieć że jak umierała w cierpieniu przez chorego psychicznie doktorka na pensji chorego psychicznie wodza - to chyba dusza poza ciałem ma tą wiedzę jednak - to nie jest debil tylko boski twór który ma jednak poza ciałem inteligencję własną i widzi poza ciałem kto był przyczyną a kto wykonawcą tej przyczyny - bo poza ciałem Jesteś nieograniczona niczym - Wiesz wszystko co wiedzą inne dusze!


Pablo diaz pisze:Ludzie ,ktorzy gineli masowo w krematoriach itp. nie wiedzieli kto dokladnie to robi,natomiast wiedzieli kto rozpetal to pieklo,nie dziwcie sie wiec,ze ofiary chcialy i chca do dzis zemscic sie na Hitlerze.

No to się zdecydujcie, wiedzieli, czy nie wiedzieli kto dokładnie ich morduje? Bo jednak oskarżać i mieć pretensje do przyczyniającego, a nie wykonawcy, jest trochę dziwne.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3162
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Odcieleśnienie Adolfa Hitlera

Postautor: danut » 15 mar 2016, 15:15

Tak, na przyczyniającym się wisi większa wina i odpowiedzialność, mniejsza dla wykonawcy, który w tym celu został specjalnie wyszkolony i zmanipulowany przez jedynie słusznego wodza. Słyszałaś o organizacjach Hitlerjugend, do których gdy wyczerpywały się już siły wcielano coraz młodsze dzieci, nawet 12 latków? I z czyjego rozkazu??
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Odcieleśnienie Adolfa Hitlera

Postautor: Nikita » 15 mar 2016, 16:58

Xsenia odpowiedz mi na pytanie: Kto jest bardziej odpowiedzialny nas wojnie: ci , ktorzy wydaja rozkazy czy ci, ktorzy wykonuja? Odpowiedz mi prosze!
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Odcieleśnienie Adolfa Hitlera

Postautor: Mirek » 15 mar 2016, 17:00

A jakie jest Twoje zdanie Nikito?
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Odcieleśnienie Adolfa Hitlera

Postautor: Nikita » 15 mar 2016, 17:04

oczywiscie wine ponosza i ci co rozkazuja i ci co wykonuja rozkazy ale wieksze wina lezy na Hilerowcach, ktorzy stworzyli ogromna machine propagandy wojennej i zmanipulowali wiekszosc ludzi. Ale ciekawa jestem odpowiedzi Xsenii...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości