Odcieleśnienie Adolfa Hitlera

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Re: Odcieleśnienie Adolfa Hitlera

Postautor: czarnyMag » 17 mar 2016, 13:49

Jak w starożytnym cesarstwie rzymskim mordowano miliony niewinnych w białych rękawiczkach a gawiedź się bawiła patrząc na krew niewinnych i upajała się tą krwią (jakby mogli to by się w niej wykąpali wraz z cesarzem :) to chyba wg. spirytyzmu ci zabawowi za cesarstwa zastąpili tych cierpiących na arenach tylko że w czasie II wojny światowej - moim zdaniem tak właśnie wygląda pokuta "cesarza i gawiedzi" - to oni byli prześladowani przez wariata ze sfastyką a za parę lat będą ten wariat i jego rzesza trafią na kolejnego wariata :) To jest może chamskie ale spirytyzm usprawiedliwia taką rzeczywistość - karmą :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Odcieleśnienie Adolfa Hitlera

Postautor: danut » 17 mar 2016, 14:33

Wyznawanie karmy nigdy nie przerwie tego koła i narzuconego na nas łańcucha, a wręcz przeciwnie, to napędza go, bo zamiast pozbywać się zła i je eliminować liczymy na cuda niewidy po śmierci nic tu nie robiąc i pozbawiając się tym myśleniem reagowania, a potem "jako w niebie tak i na ziemi" i tak to się kreci. Wiem, że odpowiednio reagując tu i teraz odbija się to echem i na przeszłości, zastanówcie się zatem czemu tak naprawdę służy taka wiara.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Odcieleśnienie Adolfa Hitlera

Postautor: czarnyMag » 17 mar 2016, 15:07

danut pisze:Wyznawanie karmy nigdy nie przerwie tego koła i narzuconego na nas łańcucha, a wręcz przeciwnie, to napędza go, bo zamiast pozbywać się zła i je eliminować liczymy na cuda niewidy po śmierci nic tu nie robiąc i pozbawiając się tym myśleniem reagowania, a potem "jako w niebie tak i na ziemi" i tak to się kreci. Wiem, że odpowiednio reagując tu i teraz odbija się to echem i na przeszłości, zastanówcie się zatem czemu tak naprawdę służy taka wiara.


Ja nic nie wiem "danut" ! Mam tylko pewność ale subiektywną że istniejemy po śmierci ciała - ale jak to się odbywa po śmierci pozostaje tylko w gestii mej wiary - być może się mylę? Dlatego czytam wszystko a potem to kwestionuję licząc że ktoś kto zna literaturę ma więcej "oleju", doświadczeń albo cokolwiek więcej pojmuje nakieruje mnie na właściwy "tor" :mrgreen:
Chciałbym jednak podążyć "torem" tych co wiedzą więcej (czysty egoizm - albo chęć przetrwania :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Odcieleśnienie Adolfa Hitlera

Postautor: Nikita » 17 mar 2016, 18:24

Splacac karme mozna na wszelkie sposoby...niekoniecznie musi to byc spotkanie zlych ludzi ale moze tez byc w formie choroby. Dlatego kiedys tam wkoncu sie ludzie zaczna miarkowac. Na dzien dzisiejszy tzo jest masakra na tym swiecie i nie widze aby ludzie wyciagali jakiekolwiek wnioski z doswiadczen. Dojrzale dusze sa w zdecydowanej mniejszosci...przykre to zyc na takim niskim swiecie... :(
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Odcieleśnienie Adolfa Hitlera

Postautor: Obserwator » 17 mar 2016, 20:13

Nikita pisze:Splacac karme mozna na wszelkie sposoby...niekoniecznie musi to byc spotkanie zlych ludzi ale moze tez byc w formie choroby. Dlatego kiedys tam wkoncu sie ludzie zaczna miarkowac. Na dzien dzisiejszy tzo jest masakra na tym swiecie i nie widze aby ludzie wyciagali jakiekolwiek wnioski z doswiadczen. Dojrzale dusze sa w zdecydowanej mniejszosci...przykre to zyc na takim niskim swiecie... :(

A może wróciliśmy do tego miejsca w cyklu, kiedy Ziemię zasila duża ilość mało rozwiniętych duchów ? Te dojrzałe odchodzą.
"Żeby zdobyć wiedzę, trzeba studiować. Żeby zdobyć mądrość, trzeba obserwować."
 Marilyn vos Savant
Awatar użytkownika
Obserwator
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 292
Rejestracja: 03 paź 2014, 22:48
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Odcieleśnienie Adolfa Hitlera

Postautor: Hansel » 27 kwie 2016, 14:55

Xsenia pisze:Wybacz Pablo dla mnie to następne bajki.
Hitler nie zabijał milionów ludzi osobiście własnymi rekami. Robili to inni. I skąd niby wiadomo na pewno, że dusza ofiary, dajmy na to obozu w Oświęcimiu, ma pretensje nie do własnego kata, ale do Hitlera? Skąd wiadomo, ze ofiary Mengele mają pretensje do Hitlera, a nie do Mengele? Te miliony dusz polujących na duszę Hitlera, to trochę to dla mnie za przejaskrawione. Bajki.
Dla mnie to jest jak najbardziej prawdopodobne: przecież ludzie nawet w czasach pokoju zazwyczaj nie darzą polityków którzy są przy władzy sympatią i obwiniają ich za wszystko co złego przydarza się im w życiu a co dopiero podczas wojny.
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Odcieleśnienie Adolfa Hitlera

Postautor: Estia72 » 27 kwie 2016, 19:12

Czytalam kiedys w jakiejs ksiazce relacje , gdzie osoba opisywala pewne zdarzenie. Otoz w tym zyciu byla bardzo gnebiona i poniewierana
przez kogos ze swojej rodziny, zadawala ta osoba pytanie sobie, Bogu czemu mnie to spotyka, czemu ta osoba mnie tak nienawidzi , pewnej nocy dostala odpowiedz, pokazano jej ze w innym lub poprzednim zyciu jak kto woli ten jej krewny byl wtedy przez nia strasznie katowany i dreczony i w tym snie,wizji przewodnik powiedzial jej ze w tym zyciu musi sie z tego rozliczyc, wyrownac rachunki...i to jest chyba po czesci odpowiedz na wasze pytanie , gdzies indziej rowniez wyczytalam ze wszystkie cierpienie ktore zadalismy komus w czasie zycia na ziemi odczujemy po smierci, od bolu po emocje jakie czula osoba przez nas skrzywdzona, a osoba ktora dokonala powiedzmy zbrodni dodatkowo trafia na jakis czas do miejsca gdzie nie ma ofiar...
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Odcieleśnienie Adolfa Hitlera

Postautor: Mirek » 27 kwie 2016, 20:34

Ciekawe uzupełnienie tematu:
https://www.youtube.com/watch?v=hV87CBH-suI
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Poprzednia

Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości