Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Re: Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Postautor: Mirek » 27 mar 2016, 20:50

Podoba, dlatego nie jeżdżę na wczasy za granicę.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Postautor: Pawełek » 27 mar 2016, 20:58

Mirek pisze:Podoba, dlatego nie jeżdżę na wczasy za granicę.

A ja chcę poznać nowe tereny :) Moja dusza jest wrażliwa więc chce się rozpłakać widząc i słysząc piękno jakie mogę mieć szansę doznać podczas podróży astralnej.
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Postautor: Krzysztoff » 27 mar 2016, 20:59

cthulhu87 pisze:
Mirek pisze:A po co chcesz tego próbować? Nie radzisz sobie w tym świecie?


A jaki jest związek między pierwszym pytaniem a drugim?


Tak zwane pytanie z tezą :lol:
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Postautor: Mirek » 27 mar 2016, 21:22

Pawełek pisze:
Mirek pisze:Podoba, dlatego nie jeżdżę na wczasy za granicę.

A ja chcę poznać nowe tereny :) Moja dusza jest wrażliwa więc chce się rozpłakać widząc i słysząc piękno jakie mogę mieć szansę doznać podczas podróży astralnej.

Równie dobrze możesz doznać strachu i brzydoty. Otworzyć się na niskie byty i zostać opętany. OBBE to nie katalog z przejaskrawionymi ofertami biur podróży.
Przyjdzie czas na przejście na drugą stronę. Ludzie, ktorzy nie potrafią odnaleźć się w tym świecie uciekają w odmienne stany świadomości.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Postautor: Pawełek » 27 mar 2016, 21:26

Mirek pisze:
Pawełek pisze:
Mirek pisze:Podoba, dlatego nie jeżdżę na wczasy za granicę.

A ja chcę poznać nowe tereny :) Moja dusza jest wrażliwa więc chce się rozpłakać widząc i słysząc piękno jakie mogę mieć szansę doznać podczas podróży astralnej.

Równie dobrze możesz doznać strachu i brzydoty. Otworzyć się na niskie byty i zostać opętany. OBBE to nie katalog z przejaskrawionymi ofertami biur podróży.
Przyjdzie czas na przejście na drugą stronę. Ludzie, ktorzy nie potrafią odnaleźć się w tym świecie uciekają w odmienne stany świadomości.

Nie lękam się bo wiem że czuwa nade mną opiekun :) Medytacja to również odmienny stan świadomości, a jednak ludzie ją wykonują. Jeśli uda mi się wyjść z ciała, to nie bez powodu, a to co zobaczę w świecie astralnym to już inna sprawa. Nie martw się o mnie ;)
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Postautor: Mirek » 27 mar 2016, 22:08

Nie martwię się o Ciebie, bo to nie moje życie.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Postautor: OneNight » 27 mar 2016, 22:15

Mirku, zakładam że jesteś katolikiem, bo tylko oni takie bzdury o tym zjawisku gadają. Nie ma i nigdy nie było przypadków opętań przez OOBE.

No chyba, że chodzi Ci o Darka Sugiera, bo ten twierdzi, że widział tam boga, a nawet pokazywał początki stygmatów :D


/* To był mój 600 post. Niemożliwe, że już tyle tu napisałem */
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Postautor: danut » 27 mar 2016, 22:20

Nie ma opętań przez OOBE, ale za to opętani często się tym zajmują i kończy się to jak się kończy :D . Jest możliwość odwiedzenia drugiej żyjącej tu istoty w naszym świecie, ale musimy mieć z nią mentalne połączenie, po to by nasze świadomości się połączyły i przekazywały sobie te wiadomości.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Postautor: OneNight » 27 mar 2016, 22:22

Wystarczy znać "ident". Ale to w sumie to samo.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Postautor: danut » 27 mar 2016, 22:24

OneNight pisze:Wystarczy znać "ident".


Nie znam tego pojęcia. Za to ja odwiedziłam byłego u swojej nowej dziewczyny z tak silnym efektem, ze mnie wypatrzył, a strachu którego wtedy doświadczyłam, ze on mnie widzi nigdy nie zapomnę :lol:
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości