Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Re: Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Postautor: Pablo diaz » 20 mar 2016, 15:52

Błogosławieni ci, którzy są uprzejmi, mili, delikatni, okazujący innym dobre serce.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Postautor: OneNight » 20 mar 2016, 20:53


Jest noc, próbuję wyjść z ciała. Zaczęły pojawiać się hipnagogi - były to wspomnienia z mojego życia, a raczej jego smutne momenty. Bardzo utkwiła mi w pamięci pewna osoba, ale to nieistotne. Nagle coś złapało mnie za nogę, uniosło mnie w górę i podrzucało mną niczym dywan. Po chwili usłyszałem głos "spaprałeś to, mogłeś mieć oobe".


Drugie podejście

Te wspomnienia tak mnie zdenerwowały, że postanowiłem wstać do toalety i przemyć twarz zimną wodą, aby mózg się obudził i mi ich nie podsyłał. Wstałem, a następnie zostałem unieruchomiony. Próbowałem się poruszyć, ale nic z tego. Leciałem w stronę ciemnej toalety, obróciłem się i nadal sparaliżowany - upadłem. Nie mogłem obudzić się zwykłym zamykaniem czy mruganiem oczu. Nagle nadeszła jakaś postać. Światła prawie nie było, więc widziałem tylko sylwetkę; chłopiec, średniej długości włosy, szczupły. Stał w drzwiach oraz patrzył na mnie; bezbronnego i wystraszonego podróżnika. W tym momencie przypomniałem sobie słowa Darka Sugiera "porusz palcem" i tak też zrobiłem. Wyobraziłem sobie moje ciało, przeniosłem tam świadomość swoimi myślami i poruszyłem palcem u stopy - natychmiastowo zostałem wessany



Ktoś chętny się tego nauczyć? Zdaje się, że ktoś z tego forum chciał.
Ostatnio zmieniony 20 mar 2016, 21:21 przez OneNight, łącznie zmieniany 3 razy
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Postautor: danut » 20 mar 2016, 20:59

OneNight - czy to Twoje doświadczenie? Sposób z tym palcem i ogólny zarys historii przypomniał mi moją samo- hipnozę, w której zobaczyłam siebie jako niemowlę gdzieś 8- mio miesięczne, były pewne szczegóły które pozwoliły mi siebie rozpoznać. Dlatego zapytam o tego chłopca, czy nie przypominał on Ciebie sprzed lat, skup się na wyglądzie tej postaci.. Mielibyśmy sprawę wyjaśnioną :D .
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Postautor: OneNight » 20 mar 2016, 21:05

Tak, to moje doświadczenie i tak, ta sylwetka przypominała moją z przed lat. Szczegółów niewidziałem, bo było ciemno.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Postautor: danut » 20 mar 2016, 21:11

OneNight pisze:Tak, to moje doświadczenie i tak, ta sylwetka przypominała moją z przed lat. Szczegółów niewidziałem, bo było ciemno.


A ja wyłapałam te prawidłowości podczas tego typu doświadczeń. To jest odszukiwanie siebie, zajrzenie do wnętrza niezależne od czasu, łączenie się z ważnym punktem w naszym życiu, podróże po czasie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Postautor: cthulhu87 » 20 mar 2016, 21:12

Gdy bardziej nad tym zapanujesz mógłbyś poprosić kogoś, aby narysował jakiś prosty symbol na kartce i umieścił ją skierowaną symbolem do góry gdzieś wysoko w pomieszczeniu, w którym śpisz - tak, aby tylko "od góry", w stanie OOBE można go było przeczytać ;). Można zrobić sporo takich sesji, może z czasem przyniosą jakiś efekt, który pomoże zobiektywizować doświadczenie? :)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Postautor: OneNight » 20 mar 2016, 21:24

Myślałem nad tym. To może być trudne przez myślokształty.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Postautor: Pawełek » 20 mar 2016, 21:28

OneNight pisze:Myślałem nad tym. To może być trudne przez myślokształty.

Dawaj młotkiem je :)

Ps. A tak serio, może spróbuj jakiejś afirmacji przed snem, lub autohipnozy aby myślokształty Ci nie przeszkadzały? W końcu są w Twojej głowie.
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Postautor: OneNight » 20 mar 2016, 21:35

Skupie się teraz na bieżącym eksperymencie. Nawet jak się nie uda, to mogę opisać wygląd domu Prawdy, czyż nie będzie to dowód, że tam byłem?

W ostateczności możecie spróbować sami.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Postautor: OneNight » 21 mar 2016, 22:00


Wstałem w nocy do ubikacji, przechodziłem koło lustra. Już miałem wejść załatwić swoje potrzeby fizjologiczne, ale coś było nie tak z moim odbiciem - oczy świeciły mi się na zielono. Straciłem kontrolę nad ciałem. Oczy eksplodowały, a wraz z nim moje ciało, słyszałem okropny ryk potwora, skóra rozrywała się i zostało samo mięso. Zdaje mi się, że ten potwór to ja


Nietypowa ta wizja.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości