Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Re: Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Postautor: Mirek » 17 wrz 2016, 20:43

A może wychodzenie z ciała podczas snu, to też iluzja? Może to właśnie są nasze mentalne podróże, które opisuje Moen?
Ja nie potrzebowałem wychodzenia z ciała by odnaleźć siebie :)
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Postautor: danut » 17 wrz 2016, 21:03

Mirek pisze:A może wychodzenie z ciała podczas snu, to też iluzja? Może to właśnie są nasze mentalne podróże, które opisuje Moen?
Ja nie potrzebowałem wychodzenia z ciała by odnaleźć siebie :)

A przecież to wszystko zależy od tego w jaki obszar się wchodzi, tak jak sen może dotyczyć nawet zaburzeń w organizmie, czyli buszuje po informacjach dochodzących od zaburzonych komórek do mózgu, a może być całkowitym oderwaniem się od tej rzeczywistości naszej świadomości i wszelkich powiązań z ciałem.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Postautor: OneNight » 17 wrz 2016, 21:08

Może. A może iluzją było to, że odnalazłem fizyczne miejsce, w którym byłem poza ciałem? Ja mam powody by twierdzić, że nie miewam halucynacji.

Ty nie potrzebowałeś, ale Ty nie jesteś wszyscy.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Postautor: Pawełek » 17 wrz 2016, 21:22

Może całe nasze życie jest iluzją? ;)
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Postautor: OneNight » 17 wrz 2016, 21:27

Pawełek pisze:Może całe nasze życie jest iluzją? ;)


Idąc tym tokiem myślenia, może wszystko to iluzja? Pytanie tylko; po co istniejemy?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Postautor: danut » 17 wrz 2016, 21:30

OneNight pisze:
Pawełek pisze:Może całe nasze życie jest iluzją? ;)


Idąc tym tokiem myślenia, może wszystko to iluzja. Pytanie tylko; po co istniejemy?

Szkolimy się w niej po to by znaleźć swoje prawdziwe miejsce w świecie, dlatego aniołów tu nie zsyłają :D .
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Postautor: OneNight » 17 wrz 2016, 22:32

W takim razie teoretyzujcie i filozofujcie sobie dalej. Ja wolę praktykować :)
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Podróż OOBE - pierwszy kontakt z opiekunem

Postautor: danut » 17 wrz 2016, 22:40

OneNight pisze:W takim razie teoretyzujcie i filozofujcie sobie dalej. Ja wolę praktykować :)


A co Ty do mnie o teoretyzowaniu tu piszesz. :lol: myślisz że to że rozpoznałeś miejsce ze swojego OOBE to takie halo. Ja znalazłam dom dziewczyny byłego mojego chłopca tym sposobem potrafiłam opisać wygląd pokoju, wszystkie w nim meble, zachowanie tego chłopaka podczas mojej tam wizyty w tym stanie, a i on moją obecność tam odczuł i myśląc ze widzi mnie za oknem wybiegł przed dom. To doświadczenie choć samoistne bez nadymania się zostało przez nas zweryfikowanie. Nigdy na żywo nie widziałam tego domu, nigdy normalnie fizycznie w nim nie byłam. Ćwierć wieku wcześniej widziałam swoje obecne mieszkanie, a jego tu jeszcze nie było, widząc to wszystko poruszamy się po innej rzeczywistości, którą często mylimy z naszą.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Poprzednia

Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości