Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledzony

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledzony

Postautor: Pablo diaz » 07 lip 2016, 21:08

Świadectwo ducha,który w ostatnim wcieleniu odrodził się upośledzony umysłowo.

http://spirytzm.blogspot.com/2016/07/sw ... im_40.html
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledz

Postautor: OneNight » 08 lip 2016, 08:53

Pablo diaz pisze:Świadectwo ducha,który w ostatnim wcieleniu odrodził się upośledzony umysłowo.

http://spirytzm.blogspot.com/2016/07/sw ... im_40.html


Nareszcie ktoś wyjaśnił do czego jest ten szpital. Dzięki za link, Pablo!
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledz

Postautor: Nikita » 08 lip 2016, 09:34

Bardzo fajny i szczegolowy przekaz...wyjasnia wiele watpliwosci a takze to, ze kazdy czlowiek traktowany jest indywidualnie...nie kazdy dostaje za samobojstwo te sama kare....
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledz

Postautor: Pawełek » 08 lip 2016, 15:52

Piękny tekst.
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledz

Postautor: annahdz » 08 lip 2016, 17:54

Świetny tekst i tak mi bliski w ostatnim czasie. Dziękuję


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
annahdz
 
Posty: 100
Rejestracja: 01 lip 2016, 18:21

Re: Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledz

Postautor: czarnyMag » 09 lip 2016, 00:15

Znamienne w tym wszystkim jest to że o tych "szpitalach dusz" piszą tylko i wyłącznie Brazylijczycy! Odnosi się wręcz wrażenie że w Brazylii jest pewien niedosyt szpitali! Z stąd pierwsze co ducha czeka to szpital jako synonim raju :)
Oczywiście rozumie że autorzy tych przekazów chcą usilnie uwrażliwić społeczeństwo żywych na problem niepełnosprawnych (w sensie niedorozwiniętych umysłowo). Rozumie że jest to kolejny problem Ameryki łacińskiej która z takimi ludźmi obchodzi się po macoszemu. Ich straszą tym a nas piekłem :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledz

Postautor: Nikita » 09 lip 2016, 09:30

Czytalam juz relacje Europejki, ktora takze znalazla sie w szpitalu w czasie smierci klinicznej...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledz

Postautor: Nikita » 09 lip 2016, 09:32

To nie jest straszenei ale pomoc dla duszy...ja bym chetnie poszla do takiego szpitala duchowego aby mi pomozono zregenerowac sie...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledz

Postautor: Darel » 09 lip 2016, 09:32

Nikita pisze:Czytalam juz relacje Europejki, ktora takze znalazla sie w szpitalu w czasie smierci klinicznej...


Dokładnie. Michael Newton w swoich książkach poświęconym życiu po życiu kilkukrotnie wspominał o czymś w rodzaju "szpitali polowych dla dusz" czy ośrodków odnowy energii na kształt naszych szpitali
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Darel
 
Posty: 175
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:12

Re: Duch ,który w ostatniej inkarnacji odrodził się upośledz

Postautor: czarnyMag » 12 lip 2016, 08:47

No nie zgodzę się z "Nikita" i "Darel" co do tych "gabinetów odnowy" w zaświatach!
A. Kardec (co jak co - prekursor nowej filozofii) w swoich książkach (podyktowanych mu przez duchy) pisał (zresztą nie on jeden), że duch (dusza) kreuje po śmierci swój świat myślą i stwarza swoją duchową rzeczywistość na bazie swych wierzeń. Pisał również że duch po śmierci ciała zachowuje swą wyuczoną podczas wcieleń naukę/przekonania własne (bo duch się uczy).
A to oznacza że choć jestem duchem przewrotnym, duchem powiedzmy niższym względem wyższych, duchem (który sam oceni się jako "upadły" względem Boga/zasad panujących poza ciałem) to gdybym się znalazł w tej enklawie "Nasz Dom" gdzie inne dusze widzą w Aniołach ministrów - to mógłbym się tylko cofnąć w rozwoju duchowym po swej śmierci bo :twisted: (uraczyłbym ich taką "wiązanką" epitetów żeby się.... :lol:
Innymi słowy ja oczekuję tam być może kary ale i kontaktu z opiekunem duszy mej. I nie wykreowałbym swą myślą na pewno żadnego domu z ogrodem i antenką satelitarną czy szpitala z łóżkiem i obsługą, telewizorem, nie wypiłbym żadnego płynu odnowy (bo jednak w tej gestii przerastam ten świat ateuszy :!: :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Następna

Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości