Zbliza sie Swieto Zmarlych

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Re: Zbliza sie Swieto Zmarlych

Postautor: danut » 01 lis 2016, 21:13

cthulhu87 pisze:
Nikita pisze:Tak to sie czuje i wszelkie ludy Ziemi zyjace w zgodzie z natura jeszce kiedys tez to czuly ...to chyba nie przypadek?


Wydaje się, że najbardziej właściwa odpowiedź to wspólne doświadczenie przenikania się dwóch światów w tych dniach u ludzi.


Tak. Nawet w tradycji chrześcijaństwa dawniej (nie wiem jak dziś) w noc z 1 na 2 listopada pozostawiano otwarte drzwi kościołów, by dusze skupiając się w nich nie zbłądziły i powróciły do swoich zaświatów.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Zbliza sie Swieto Zmarlych

Postautor: Anka » 02 lis 2016, 10:55

Miałam wczoraj dziwny sen. Śniło sie mi miejsce nad morzem gdzie mieszkałam z moja rodzina. Widziałam we śnie jak ktos umiera nagle. Ktos pomógł sie mi przenieść do innej teraźniejszości w to samo miejsce. Widziałam tam ludzi których znałam a którzy odeszli. Widziałam tez ta osobę której nagła smierć widziałam wcześniej. Siedzieli spokojnie lub wykonywali normalne czynnosci. Ta cisza i ta pustka, szum fal, lekki wiatr i ci ludzie którzy juz odeszli. Niektórzy nie rozumieli lub nie chcieli uwierzyć ze odeszli.
Z racji tej ze jestem z daleka od moich krewnych i nie moge udać sie na ich groby, co roku z rodzina odwiedzamy groby polskich żołnierzy.
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Re: Zbliza sie Swieto Zmarlych

Postautor: danut » 02 lis 2016, 14:01

Aniu i piękna rzecz Ci się przydarzyła. Spowodowałaś ją swoim żalem i pragnieniem bycia w tym świątecznym dniu na grobach swoich bliskich. Widzisz, to przenikanie się dwóch światów akurat w chwili, w której tłumy ludzi kierują swoje myśli w stronę tego pośmiertnego nie przechodzi bez echa. Bowiem łączymy się z nimi w ten sposób, gdziekolwiek byś nie była, bo nic nie daje samo pójście na cmentarz po to by spotkać tam innych żywych ludzi i im się pokazać.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Zbliza sie Swieto Zmarlych

Postautor: Anka » 03 lis 2016, 15:35

Dziekuje ci Danut za odpowiedz. Tak jakby słońce rozświetlało mi drogę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Poprzednia

Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości