Czy to oobe?

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Re: Czy to oobe?

Postautor: Pawełek » 05 mar 2017, 11:46

Karolka29 pisze:Pięknie dziękuję.

Cieszę się, że mogłem pomóc ;)
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Czy to oobe?

Postautor: OneNight » 05 mar 2017, 11:53

Conajmniej 3 sny ma się jednej nocy. Jak nie muszę rano wstawać, to potrafię naliczyć nawet 6 w ekstremalnych przypadkach.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Czy to oobe?

Postautor: Ćma » 14 mar 2017, 08:38

Poniekąd zgadzam się z Przedmówcami. Skłaniam się ku temu, że mogłaś doświadczyć hipnagogów (tutaj mam na myśli paraliże senne, a także doznania dotykowe, które występują u Ciebie - jak piszesz - tuż przed zaśnięciem). U mnie takie hipnagogi występują dosyć często - z początku były to halucynacje wzrokowe, następnie słuchowe, potem dotykowe. Rzadko kiedy bywały przyjemne - raczej męczące, niekiedy potrafiące wystraszyć. Z początku doszukiwałam się w tych stanach czegoś więcej, ot chociażby, ingerencji duchów - z czasem jednak dotarło do mnie, że okoliczności ich występowania (tuż przed zaśnięciem) nie są przypadkowe i mogą być zwykłą, fizjologiczną reakcją mojego organizmu na zmęczenie.
Generalnie od dłuższego czasu staram się racjonalizować to, co mogę zracjonalizować, a jednocześnie wypatrywać jakichkolwiek przejawów aktywności Duchów w moim życiu. Idąc za radą Kardeca.

Być może masz dosyć mocno rozwinięte predyspozycje mediumiczne, a podczas trwania doświadczeń, które przypominają hipnagogi, doznajesz stanów, które z tych predyspozycji wynikają. W każdym razie - obserwuj uważnie. :)
Awatar użytkownika
Ćma
 
Posty: 19
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:35
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia

Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości