Opowieść z życia Divaldo Franco

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Re: Opowieść z życia Divaldo Franco

Postautor: 000Lukas000 » 19 sie 2012, 19:58

atalia pisze:Hahaha... to prawda, nieraz człowiek się i rumieńcem wstydu obleje :oops:


To bardzo dobrze, bo to świadczy o tym że człowiek się czegoś nauczył :)
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Opowieść z życia Divaldo Franco

Postautor: Luperci Faviani » 19 sie 2012, 21:18

oran pisze:"Zazdroszczę" Konradowi,że dane mu było być tak blisko i zdecydowanie dużej z Tym wyjątkowym człowiekiem.

Jest czego zazdrościć. Ja sam tak bardzo sobie cenię te krótkie chwile spędzone z Divaldo na rozmowach przy kawie gdy przebywał w Oświęcimiu, że aż sam sobie zazdroszczę... :)
oran pisze:"Zazdroszczę"

No ale w takim razie zazdrościsz, czy nie? - pytanie retoryczne. Zazdrość jest zła, gdy prowadzi do złego. Zazdrość może także budzić uczucie radości, ponieważ zazdroszcząc czegoś komuś zdajesz sobie sprawę ze szczęścia, jakie daną osobę spotkało.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Opowieść z życia Divaldo Franco

Postautor: dharma » 19 sie 2012, 21:32

Zazdraszcza ale nie zawiszcza ;)
dharma
 
Posty: 68
Rejestracja: 17 gru 2011, 17:46

Re: Opowieść z życia Divaldo Franco

Postautor: jario » 02 kwie 2013, 23:19

Podobno 8 maja ma byc w Monachium a 9 maja w Stuttgarcie,ktos moze cos slyszal o planach na polske??
Mistrz pojawia się tylko wtedy, kiedy uczeń jest gotowy ...
Awatar użytkownika
jario
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 464
Rejestracja: 15 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: Wedel

Re: Opowieść z życia Divaldo Franco

Postautor: Krzysztoff » 03 kwie 2013, 09:28

jario pisze:Podobno 8 maja ma byc w Monachium a 9 maja w Stuttgarcie,ktos moze cos slyszal o planach na polske??

no ćwierkały jaskółki że będzie w 2giej połowie maja, 26-ty ? w Wawie
Dobrze by było żeby ktoś z organizatorów (Konrad) potwierdził termin , łatwiej będzie nam wszystkim zarezerwować sobie czas na to wydarzenie.
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Opowieść z życia Divaldo Franco

Postautor: Zbyszek » 03 kwie 2013, 12:03

W tamtym roku w listopadzie, podczas krótkiej rozmowy z Divaldo, powiedział mi, ze w maju ,w planach ma, przyjazd do Polski, ale nic więcej nie mogę powiedzieć wszystko zależy od Konrada i Divaldo
Zbyszek
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 642
Rejestracja: 19 lis 2010, 00:01
Lokalizacja: Madryt

Re: Opowieść z życia Divaldo Franco

Postautor: goska82 » 05 kwie 2013, 21:36

Kawałek czasu już gania Mnie marzycielska myśl o spotkaniu z Divaldo :) Jeżeli tylko pojawią się jakieś oficjalne "wieści" piszcie od razu :)
goska82
 
Posty: 143
Rejestracja: 16 sty 2013, 18:53

Re: Opowieść z życia Divaldo Franco

Postautor: Voldo » 06 kwie 2013, 15:56

Tak, chyba 26, bo pamiętam że niedziela i że w maju... Gdzieś jest ta informacja na forum, nawet mam ją gdzieś na mailu, tylko nie wiem właśnie gdzie.
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Opowieść z życia Divaldo Franco

Postautor: konrad » 11 kwie 2013, 10:38

Tak, wykład Divaldo będzie najprawdopodobniej w niedzielę 26 maja albo w sobotę 25 maja. W każdym razie w ten weekend. Będzie też wtedy też wykład Andreia Moreiry, więc zapowiada się dwudniowa mini-konferencja. Zależnie od godzin lotów obu gości zaplanujemy dokładne godziny. Może być też tak, że oba wykłady odbędą się tego samego dnia, ale generalnie myślę raczej, by je rozdzielić i zrobić pierwszy w sobotę pod wieczór, a drugi w niedzielę koło południa, tak żeby ludzie mogli spokojnie przyjechać w sobotę rano i w niedzielę popołudniu wrócić. Ale może to jakoś połączymy jeszcze... Dam znać.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Opowieść z życia Divaldo Franco

Postautor: Krzysztoff » 15 kwie 2013, 15:48

konrad pisze: Zależnie od godzin lotów obu gości zaplanujemy dokładne godziny. Może być też tak, że oba wykłady odbędą się tego samego dnia, ale generalnie myślę raczej, by je rozdzielić i zrobić pierwszy w sobotę pod wieczór, a drugi w niedzielę koło południa, tak żeby ludzie mogli spokojnie przyjechać w sobotę rano i w niedzielę popołudniu wrócić. Ale może to jakoś połączymy jeszcze... Dam znać.

Ja akurat mogę przyjechać tylko na 1 dzień - no ale wiadomo wszystkich nie zadowolisz :lol:
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości