Przepowidanie przyszłości

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Przepowidanie przyszłości

Postautor: Hansel » 23 sie 2019, 12:52

Mam pytanie skąd się wziął ten pomysł że przyszłość można wyczytać np w gwiazdach albo w kartach? Mnie on wydaje się być absorbowalny.
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel

Re: Przepowidanie przyszłości

Postautor: odnowa » 28 sie 2019, 16:06

Miałem sen w którym pokłóciłem się z kolegą i tak się stało... można rzec że do końca liceum moje życie było piekłem. Tak więc wierzę że przyszłość można poznać - przynajmniej tą do której byliśmy przygotowywani. Nie bez powodu doszło do powstania kart Tarota czy astrologii. Nie służyły one raczej do zabawy, choć mam wrażenie że do tego trzeba mieć nie tyle dar co rozwiniętą silnie intuicję.
odnowa

Postautor: ronald73 » 31 sie 2019, 09:10

Hansel pisze:Mam pytanie skąd się wziął ten pomysł że przyszłość można wyczytać np w gwiazdach albo w kartach?

Żeby wyciągnąć pieniądze? :idea:
tylko czasami coś czytam
ronald73

Postautor: Luperci Faviani » 31 sie 2019, 13:00

Można też w kamieniach, w fusach, w chmurach, w lustrze, w wodzie... a później to zależy... od wyobraźni, inwencji twórczej "jasnowidza", naiwności i grubości portfela klienta :)
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani

Wróć do Różne różności