Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 27 kwie 2021, 22:25

Danut ja opisuje to co się dzieje tu i teraz w miarę jak to zaobserwuje i to tylko mały ułamek.
Niby dlaczego miałbym robić to co Ty chcesz żebym robił?
Wiem kto kim jest i po której stronie działa, i co, mam o tym pisać?
Ktoś by się poprawił?, wywołałbym tylko wojnę choćby na forum i co by to zmieniło? , wiem już że nic.
Każdy uważa że jego sekretów nikt nie zna , a przynajmniej mu się tak wydaje.
W tej chwili jest 16000000 ludzi którzy nie zajmują się robieniem krzywdy innym, co ich nie chroni i sami są bardzo krzywdzeni.
Napisałem kilka postów i do nikogo nie piłem i co???
Ty lubisz krytykować i nie tylko ale to przecież Twój charakter i przyjmuje Cię taka jaka jesteś.
Niestety nie jesteśmy idealni. :)
Nasz świat się zmienia, obserwujcie jak rośnie częstotliwość Szumana.
Tylko Rosjanie jeszcze to publikują bo gdy zaczął wzrastać inni nabrali wody w usteczka i przestali informować.
Ziemia szykuje jeszcze inne niespodzianki ale może już wiecie i ktoś napisze.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: danut » 27 kwie 2021, 22:30

Kris pisze:Danut ja opisuje to co się dzieje tu i teraz w miarę jak to zaobserwuje i to tylko mały ułamek.
Niby dlaczego miałbym robić to co Ty chcesz żebym robił?
Wiem kto kim jest i po której stronie działa, i co, mam o tym pisać?
Ktoś by się poprawił?, wywołałbym tylko wojnę choćby na forum i co by to zmieniło? , wiem już że nic.
Każdy uważa że jego sekretów nikt nie zna , a przynajmniej mu się tak wydaje.
W tej chwili jest 16000000 ludzi którzy nie zajmują się robieniem krzywdy innym, co ich nie chroni i sami są bardzo krzywdzeni.
Napisałem kilka postów i do nikogo nie piłem i co???
Ty lubisz krytykować i nie tylko ale to przecież Twój charakter i przyjmuje Cię taka jaka jesteś.
Niestety nie jesteśmy idealni. :)
Nasz świat się zmienia, obserwujcie jak rośnie częstotliwość Szumana.
Tylko Rosjanie jeszcze to publikują bo gdy zaczął wzrastać inni nabrali wody w usteczka i przestali informować.
Ziemia szykuje jeszcze inne niespodzianki ale może już wiecie i ktoś napisze.

Ale ja do OneNight - pisałam i nie z poleceniem żeby to robił, tylko zapytałam czy potrafi :) Bo np. mnie ocenia bardzo nieprawidłowo.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 27 kwie 2021, 23:22

Czyli wszystko się zgadza, nie jesteśmy idealni, przynajmniej ja. :)
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: danut » 28 kwie 2021, 07:51

Ja nie mam nawet takiego celu, by dążyć do doskonałości i prawa do pierwszeństwa. To źle się kojarzy i z walką o stołki. :) Dążę do prawdy, by wyłoniła się ona jak ekran dla wszystkich z mroku.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: tadyszka » 28 kwie 2021, 08:12

danut pisze:
OneNight pisze:
Kris pisze:Zastanawiałem się dlaczego nasz kraj jest taki mało liczący się na planecie


Wojna, która zniszczyła polską gospodarkę?
Lata nieudolnej polityki rządu, która polegała na korupcji?
Kolejne lata nieudolnej polityki rządu, która polega na socjalizmie?
Prawicowa oraz zawistna mentalność większości Polaków?
Podsumowując: Brak kasy i brak perspektyw na zmianę - tania siła robocza, mała liczba ludności w stosunku do USA czy Rosji, małe terytorium w stosunku do tych dwóch państw, brak pokaźnego złoża ropy lub gazu. Biurokracja.

Tak, to na pewno jakaś tajemnicza siła, o której nikt nie słyszał...


A to przez doszukiwanie się tych tajemniczych sił tak sprawa wygląda. Odwieczne kierowanie tłumem przez uzurpujących sobie władzę, powołujących się na tajemnicę, lub kontakty z bogami( od tego się zaczęło :)) Manipulacja, sugestia, hipnoza, to daje władzę. Tłum przyklaskuje, a zbiorowe myśli kształtują rzeczywistość. Najłatwiej rządzi się ogłupionym tłumem, narzuca się mu pojmowanie, sposób selekcji, uderza się w duszę wprowadzając w umysły innych swoje o niej pojmowanie i konieczność poniesienia kary za sprzeciwienie się mu, a nawet wywołuje odpowiednie reakcje, lub wzmaga agresje. Po czym poznajesz np. kto kłamie? Czy potrafisz prawidłowo i samodzielnie przeprowadzić analizę charakterów i zjawisk, bo tego nie widzę po Twoich postach?.




to byla ironia napisana przez OneNight.

Zyjemy w systemie, ale tylko od srodka mozna zmienic ten system. Przykladem jest ogromny rozwoj weganizmu i wegatarianizmu.. System i korporacje dostowuja sie do nas , do zauwazalnych przez nich potrzeb rynku. Wyglada to poczatkowo jak walka z wiatrakami, ale tylko przez swiadome wybory i zaczynajac od siebie i swojego domu mozna zmienic swiat globalnie. I edukacja, oczywiscie. Futra, byly prestizowe a jednak przez edukacje spoleczenstwa stracily na statusie.
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 01 maja 2021, 20:57

Czyszczenie uszu ironią zazwyczaj nie skutkuje.
Ja zadaje pytanie swojej duszy i często dostaje odpowiedź, jednak czasem nasi kochani oponę starają się zniekształcać odpowiedzi i jest to trochę kłopotliwe ale da się wytrzymać.

Moim że tak napiszę ważnym zajęciem jest oczyszczanie swojej karmi i rozwiązywanie problemów z przeszłości.
Pozwala to podnieść swoją częstotliwość i dowiedzieć się co te ludziska wyprawiają i co nimi kieruje, a działają tutaj stare nie rozwiązane nieporozumienia , bardzo delikatnie mówiąc , które są kontynuowane nadal w obecnych życiach i mamy wojny i inne bardzo poważne problemy które nam nie umilają życia.
Coś się też zarysowuje na temat pewnych prawdopodobnych rzeczywistości do których dążymy jakoś ni widać żeby to wszystkich cieszyło.
Może później napiszę o powodach chorób i starzenia bo już mnie bolą oczy.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 04 maja 2021, 16:20

Zacząłem zgłębiać temat zdrowia i otwierały się ciągle nowe i nowe przyczyny powstawania chorób aż dotarłem do nazwał bym to zdrowia planet.
Wygląda na to że w wyniku zmagań dwóch przeciwnych biegunów czy oponentów zawsze wygrywała tylko jena strona i gdy już osiągnęła przewagę 99% następowało zniszczenie życia na planecie i obecnie trwa ono jeszcze na tej ostatniej.
To jest tak jak z ciałem zaatakowanym przez wirusa, gdy już osiąga pełne zwycięstwo to obaj tracą swoje ciała.
Podobnie z planetami , gdy już świadomość fizyczna jest pokonana i oderwana od duszy, życie na takim globie zamiera bo zniszczone są warunki które je umożliwiały.
Jak myślicie? ile pozostało takiego połączenia na naszej trzeciej, ostatniej żyjącej jeszcze planecie?
Na marsa nikt nie ucieknie a raczej nie przeżyje bo ma tylko ten 1 %, inne podobnie.
Nie ma na nich już pola życia bo dusza planety już nie dostarcza życiowej energii.
Nie daje się osiągnąć jakiegokolwiek rozejmy bo zwycięzca musi zniszczyć oponenta całkowicie to i siebie.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Xsenia » 14 maja 2021, 16:18

Kris opisywałaś niedawno, że nasza planeta wchodzi w jakiś kryzys. Ciągle o tym myślę słysząc o wojnie na Ukrainie, wojnie w Izraelu, wojnie Korei Północnej, wojnach w Afryce itd. Wiem, że w dawnych czasach była wojna za wojną, ale myślałam, że ludzie zmądrzali. I to co teraz wyprawia Izrael mnie przeraża. To był mocno doświadczony naród i nagle z ofiary stali się katami? Nie rozumiem. Cierpienia mają uszlachetniać, a nie tworzyć oprawców. Możesz to jakoś wytłumaczyć? Czy te wojny się skończą?
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 14 maja 2021, 18:50

Dusza Ziemi może pomieścić, wytrzymać pewną konkretną ilość nienawiści i jak każda żywa istota w końcu zachoruje jak każdy chory może dostać drgawek co spowoduje trzęsienia a
i wybuchy wulkanów, tsunami oraz wiele innych katastrof.
Gorączka to podniesienie temperatury co się właśnie dzieje a skutki opisują naukowcy to ja nie muszę.
W czasie 2 wojny światowej było tyle samo energii nienawiści co obecnie , jakieś 80 jednostek więc można sadzić że historia się szykuje do powtórki.
100 powoduje wyginięcie co najmniej 80% populacji a 110 to nikogo już nie będzie i być może kiedyś tam kiedyś będziemy zaczynali mozolny rozwój od drobno ustrojów.
Pisałem że kilka, a w sumie chyba 2 osoby dysponują możliwościami to powstrzymywać i kilka razy powstrzymali ale teraz się chyba rozmyślili bo nie widać aby nadal blokowali ten ogrom nienawiści.
Co do żydów to jaki kraj ich wpuścił do siebie to go ekonomicznie wykorzystali bo to przecież naród wybrany.
Teraz mają armię to mogą więcej.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: OneNight » 22 maja 2021, 14:01

tadyszka pisze:
danut pisze:
OneNight pisze:
Wojna, która zniszczyła polską gospodarkę?
Lata nieudolnej polityki rządu, która polegała na korupcji?
Kolejne lata nieudolnej polityki rządu, która polega na socjalizmie?
Prawicowa oraz zawistna mentalność większości Polaków?
Podsumowując: Brak kasy i brak perspektyw na zmianę - tania siła robocza, mała liczba ludności w stosunku do USA czy Rosji, małe terytorium w stosunku do tych dwóch państw, brak pokaźnego złoża ropy lub gazu. Biurokracja.

Tak, to na pewno jakaś tajemnicza siła, o której nikt nie słyszał...


A to przez doszukiwanie się tych tajemniczych sił tak sprawa wygląda. Odwieczne kierowanie tłumem przez uzurpujących sobie władzę, powołujących się na tajemnicę, lub kontakty z bogami( od tego się zaczęło :)) Manipulacja, sugestia, hipnoza, to daje władzę. Tłum przyklaskuje, a zbiorowe myśli kształtują rzeczywistość. Najłatwiej rządzi się ogłupionym tłumem, narzuca się mu pojmowanie, sposób selekcji, uderza się w duszę wprowadzając w umysły innych swoje o niej pojmowanie i konieczność poniesienia kary za sprzeciwienie się mu, a nawet wywołuje odpowiednie reakcje, lub wzmaga agresje. Po czym poznajesz np. kto kłamie? Czy potrafisz prawidłowo i samodzielnie przeprowadzić analizę charakterów i zjawisk, bo tego nie widzę po Twoich postach?.




to byla ironia napisana przez OneNight.

Zyjemy w systemie, ale tylko od srodka mozna zmienic ten system. Przykladem jest ogromny rozwoj weganizmu i wegatarianizmu.. System i korporacje dostowuja sie do nas , do zauwazalnych przez nich potrzeb rynku. Wyglada to poczatkowo jak walka z wiatrakami, ale tylko przez swiadome wybory i zaczynajac od siebie i swojego domu mozna zmienic swiat globalnie. I edukacja, oczywiscie. Futra, byly prestizowe a jednak przez edukacje spoleczenstwa stracily na statusie.


Aż boli mnie jak niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem, a próbują badać zawiłości podświadomości. Dziękuję za wyjaśnienie im, że chodziło o ironię. Myślałem że to będzie oczywiste.

Co do wegetarianizmu. Próbowałem i nadal próbuję się do niego przekonać, ale wegańskie jedzenie jest po prostu niesmaczne. Firmy muszą to dopracować, bo na razie wegetarianizm to kwestia ideologiczna niż jakaś alternatywa dla mięsożerców.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości