Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Postautor: soldado » 28 lip 2022, 01:13

Holograficzna rzeczywistość... - sztuczna rzeczywistość stworzona dla naszego rozwoju.
Jest część istot, która nami wręcz gardzi.
Gardzi naszym brakiem wiedzy, naszą nauką, naszym ,,przedszkolem'', w którym jesteśmy.
Gardzi tym, że jesteśmy w tym hologramie.
Mają ogromną wiedzę i możliwości.
Traktują nas jak zbędne karaluchy, które są niczego nie warte.
Na szczęście są też Istoty, które nas rozumieją i starają się nam pomóc w naszym rozwoju.
Bez wyjątku każdemu z nas mogą pomóc, tylko musimy tego chcieć.
Musimy ,,tylko'' zrobić ten pierwszy krok, musimy chcieć sobie pomóc.
Szanują naszą wolną wolę, dlatego wyczekują, nie narzucają się.
Najprościej poprosić w Imię Boga o coś w modlitwie.. ale nie o kasę, ale o coś, co płynie z głębi serca, wtedy uaktywniają się.
Kibicują nam, chcą wręcz, żebyśmy byli tacy sami jak Oni.
Piszę to, bo warto wiedzieć, że są dwie siły, które dążą do dwóch odmiennych celów.
Jedna z nich dąży do tego, by nas unicestwić, a druga do tego, żebyśmy rozwinęli się jeszcze bardziej duchowo.
Jak je rozróżnić?
Istoty negatywne mają gdzieś naszą wolną wolę.
Porywają wielu z nas obecnie głównie w Stanach.
Są bezduszne w swoich eksperymentach, na naszych ciałach.
Istoty pozytywne szanują naszą wolną wolę.
Są niejako w cieniu, pomagają nam skrycie, bez rozgłosu.

Wiem, jak wygląda życie i jak wiele jest w nim ,,zakrętów''.
Zadajcie sobie pytanie, pod jakim wpływem jakiej siły obecnie jesteście.
Odpowiedzcie sobie na to pytanie i zadziałajcie w ten sposób, żebyście byli po stronie tej właściwej.
Wiem, że wiele osób mi zarzuci, że łatwo jest mi to pisać.
Że życie jest zbyt trudne, niesie ze sobą wiele wyrzeczeń, niesie straty naszych bliskich i problemy dnia codziennego.
Wiele lat byłem po tej niewłaściwej stronie, i kibicuje każdemu z Was, bardzo chcę, żebyście nie robili tych błędów co ja i żebyście byli po właściwej stronie.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Postautor: Siewiczpl » 29 lip 2022, 21:43

soldado pisze:Holograficzna rzeczywistość... - sztuczna rzeczywistość stworzona dla naszego rozwoju.
Jest część istot, która nami wręcz gardzi.
Gardzi naszym brakiem wiedzy, naszą nauką, naszym ,,przedszkolem'', w którym jesteśmy.
Gardzi tym, że jesteśmy w tym hologramie.
Mają ogromną wiedzę i możliwości.
Traktują nas jak zbędne karaluchy, które są niczego nie warte.
Na szczęście są też Istoty, które nas rozumieją i starają się nam pomóc w naszym rozwoju.
Bez wyjątku każdemu z nas mogą pomóc, tylko musimy tego chcieć.
Musimy ,,tylko'' zrobić ten pierwszy krok, musimy chcieć sobie pomóc.
Szanują naszą wolną wolę, dlatego wyczekują, nie narzucają się.
Najprościej poprosić w Imię Boga o coś w modlitwie.. ale nie o kasę, ale o coś, co płynie z głębi serca, wtedy uaktywniają się.
Kibicują nam, chcą wręcz, żebyśmy byli tacy sami jak Oni.
Piszę to, bo warto wiedzieć, że są dwie siły, które dążą do dwóch odmiennych celów.
Jedna z nich dąży do tego, by nas unicestwić, a druga do tego, żebyśmy rozwinęli się jeszcze bardziej duchowo.
Jak je rozróżnić?
Istoty negatywne mają gdzieś naszą wolną wolę.
Porywają wielu z nas obecnie głównie w Stanach.
Są bezduszne w swoich eksperymentach, na naszych ciałach.
Istoty pozytywne szanują naszą wolną wolę.
Są niejako w cieniu, pomagają nam skrycie, bez rozgłosu.

Wiem, jak wygląda życie i jak wiele jest w nim ,,zakrętów''.
Zadajcie sobie pytanie, pod jakim wpływem jakiej siły obecnie jesteście.
Odpowiedzcie sobie na to pytanie i zadziałajcie w ten sposób, żebyście byli po stronie tej właściwej.
Wiem, że wiele osób mi zarzuci, że łatwo jest mi to pisać.
Że życie jest zbyt trudne, niesie ze sobą wiele wyrzeczeń, niesie straty naszych bliskich i problemy dnia codziennego.
Wiele lat byłem po tej niewłaściwej stronie, i kibicuje każdemu z Was, bardzo chcę, żebyście nie robili tych błędów co ja i żebyście byli po właściwej stronie.


Idąc tym tropem myślenia , skąd mam wiedzieć czy te ''pozytywne'' byty chcą mojego dobra a nie tego żebym zataczał w kółko reinkarnacje np: w celu żywiąc się moją energią? I Za tym idzie kolejne pytanie Czy te byty są rzeczywiste jak my czy wręcz odwrotnie są na innej gęstości? oraz skąd człowiek ma wiedzieć czy ma iść do światła po śmierci czy to nie pułapka?
Czekam na odp twojego punktu widzenia?

Pozdrawiam
Wszystko przeminie.
Awatar użytkownika
Siewiczpl
 
Posty: 96
Rejestracja: 09 lut 2020, 14:53
Lokalizacja: Gorzów wlkp.

Re: Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Postautor: soldado » 30 lip 2022, 01:59

Idąc tym tropem myślenia , skąd mam wiedzieć czy te ''pozytywne'' byty chcą mojego dobra a nie tego żebym zataczał w kółko reinkarnacje np: w celu żywiąc się moją energią? I Za tym idzie kolejne pytanie Czy te byty są rzeczywiste jak my czy wręcz odwrotnie są na innej gęstości? oraz skąd człowiek ma wiedzieć czy ma iść do światła po śmierci czy to nie pułapka?
Czekam na odp twojego punktu widzenia?


Skąd będziesz wiedzieć, że te pozytywne byty chcą Twojego dobra?
- Będziesz się pod Ich wpływem zmieniać.
To jest wszystko... intuicja, ogromna zmiana na lepsze, to jest wyczuwalna i rzeczywista ochrona, to są większe możliwości, to ogromny rozwój pod Ich nadzorem.
- Te Byty to Istoty Świetliste o ogromnych możliwościach. Są rzeczywiste, ale nie są tak jak my materialne w naszym rozumieniu. Są bardzo czystą Energią, a materia jest najniższą formą energii, dlatego mają możliwość się zmaterializować, ale robią to bardzo niechętnie.
- Czy masz pójść do Światła po śmierci? oczywiście każdy z nas zadecyduje gdzie chce pójść. Wolna wola nie będzie nas ograniczać, wręcz przeciwnie.
Nawet jak wybierzemy źle, to będzie to dla nas dobre w końcowym rozrachunku. Dzięki złym wyborom wbrew pozorom bardzo dużo możemy się nauczyć.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Postautor: Siewiczpl » 04 sie 2022, 21:14

soldado pisze:
Idąc tym tropem myślenia , skąd mam wiedzieć czy te ''pozytywne'' byty chcą mojego dobra a nie tego żebym zataczał w kółko reinkarnacje np: w celu żywiąc się moją energią? I Za tym idzie kolejne pytanie Czy te byty są rzeczywiste jak my czy wręcz odwrotnie są na innej gęstości? oraz skąd człowiek ma wiedzieć czy ma iść do światła po śmierci czy to nie pułapka?
Czekam na odp twojego punktu widzenia?


Skąd będziesz wiedzieć, że te pozytywne byty chcą Twojego dobra?
- Będziesz się pod Ich wpływem zmieniać.
To jest wszystko... intuicja, ogromna zmiana na lepsze, to jest wyczuwalna i rzeczywista ochrona, to są większe możliwości, to ogromny rozwój pod Ich nadzorem.
- Te Byty to Istoty Świetliste o ogromnych możliwościach. Są rzeczywiste, ale nie są tak jak my materialne w naszym rozumieniu. Są bardzo czystą Energią, a materia jest najniższą formą energii, dlatego mają możliwość się zmaterializować, ale robią to bardzo niechętnie.
- Czy masz pójść do Światła po śmierci? oczywiście każdy z nas zadecyduje gdzie chce pójść. Wolna wola nie będzie nas ograniczać, wręcz przeciwnie.
Nawet jak wybierzemy źle, to będzie to dla nas dobre w końcowym rozrachunku. Dzięki złym wyborom wbrew pozorom bardzo dużo możemy się nauczyć.


Ok, dzięki za odp. Chciałem pytaniami sprawdzić jak się do nich odniesiesz, swojej wizji postrzegania tego.
Wszystko przeminie.
Awatar użytkownika
Siewiczpl
 
Posty: 96
Rejestracja: 09 lut 2020, 14:53
Lokalizacja: Gorzów wlkp.

Re: Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Postautor: soldado » 07 sie 2022, 00:32

Ok, dzięki za odp. Chciałem pytaniami sprawdzić jak się do nich odniesiesz, swojej wizji postrzegania tego.


Zawsze z ogromnym szacunkiem, jak piszę o Nich, to zawsze z dużej litery...
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Postautor: soldado » 19 sty 2023, 03:36

Kilkanaście lat temu, nie miałbym w tym temacie nic do powiedzenia.
Kompletne science fiction był by ten temat dla mnie... :)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Postautor: soldado » 19 sty 2023, 04:45

Przyszłość ma wpływ na teraźniejszość...
Bądź tu mądry i pisz cokolwiek... :D
Pamiętam, że zacząłem od uwagi, że nikt w tym temacie nie pisze, bo to chyba trudny temat... :D
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Postautor: soldado » 29 sty 2023, 02:58

Chico Xavier pomógł bardzo wielu osobom.
Robił to bezinteresownie.
Chciałbym być tak jak On rozwinięty duchowo, chciałbym mieć Jego zdolności i poprzez nie chciałbym w ten sposób pomagać innym.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Postautor: soldado » 19 lut 2024, 22:00

Żyjemy w hologramie, których jest wiele.
Ludzie postrzegają życie i płynący w niej czas, który płynie liniowo.
Nic bardziej mylnego.
Czas jaki znamy, jest związany tylko i wyłącznie z postrzególnym hologramem.
Jednak może ulegać manipulacji, tak samo jak hologram, jak przestrzeń, w której się znajdujemy.
Z hologramem jest związane nasze ciało.
Nasze prawdziwe ja jest duchowe i nie jest związane z żadnym hologramem.
Jesteśmy tutaj jak w więzieniu, ze swoimi możliwościami, które wykorzystujemy tylko w 1/1000 procenta.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Poprzednia

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości