Nadzwyczaj realne sny

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Nadzwyczaj realne sny

Postautor: Murof » 07 maja 2024, 11:38

Witajcie, swego czasu zdarzalo mi sie snic nadzwyczaj realne sny. Sny w ktorych doswiadczalam zapachu, dotyku, prawdziwej mojej obecnosci w nich. Od dluzszego juz czasu sie niepojawiaja, chyba wiem dlaczego. Niektore z nich moglabym nazwac proroczymi, poniewaz po pewnym czasie bylo mi dane je zrozumiec. Sa tez takie, ktore nadal sa dla mnie wielka niewiadoma. Chcialabym tu podzielic sie z wami kilkoma z nich. Bardzo prosze o wasza interpretacje. Proszac o to, jestem swiadoma, ze kazdy czlowiek powiniem indywidualnie odczytywac sny, ze jest to przekaz bardzo indywidualny adekwatny do sytuacji zyciowej danej osoby. Podejmowalam proby analizy, a i tak znaczenie przyszlo po czasie, gdy do pewnych sytuacji i tak musialo dojsc. Postaram sie wstawic je chronologicznie. Dziekuje z gory za kazda analize:)

Sen w noc sylwestrowa z 2018/19
Jade z Tata (zmarly) samochodem osobowym, ja jestem kierowca, a on pasazerem obok. Jedziemy razem na grzyby (w dziecinstwie nasze ulubione zajecie) przez piekny zielony las, pogoda jest cudowna swieci slonce. Oboje jestesmy w dobrych nastrojach usmiechamy sie do siebie, nierozmawiamy, napawamy sie pieknem, chwila. Nagle samochod staje, niemoge go uruchomic na zadne sposoby. Niepanikuje az naddto, Tata tez. Samochod byl przeciez w idealnym stanie! Jestem ogromnie zdziwiona. On otwiera drzwi po swojej stronie, wystawia jedna noge i zaczyna ta jedna noga sie odpychac. Samochod jedzie dalej, powoli ale jedzie. Tata nadal siedzial obok i tak razem jechalismy dalej
Murof

Re: Nadzwyczaj realne sny

Postautor: soldado » 10 maja 2024, 21:56

Sen w noc sylwestrowa z 2018/19
Jade z Tata (zmarly) samochodem osobowym, ja jestem kierowca, a on pasazerem obok. Jedziemy razem na grzyby (w dziecinstwie nasze ulubione zajecie) przez piekny zielony las, pogoda jest cudowna swieci slonce. Oboje jestesmy w dobrych nastrojach usmiechamy sie do siebie, nierozmawiamy, napawamy sie pieknem, chwila. Nagle samochod staje, niemoge go uruchomic na zadne sposoby. Niepanikuje az naddto, Tata tez. Samochod byl przeciez w idealnym stanie! Jestem ogromnie zdziwiona. On otwiera drzwi po swojej stronie, wystawia jedna noge i zaczyna ta jedna noga sie odpychac. Samochod jedzie dalej, powoli ale jedzie. Tata nadal siedzial obok i tak razem jechalismy dalej

Jazda samochodem, symbolizuje dalsze Twoje przyszłe życie.
Skoro jedziesz samochodem z Twoim zmarłym Tatą, to znaczy, że w Twoim przyszłym życiu, będzie często przy Tobie.
Wystawia nogę i zaczyna odpychać, w rezultacie samochód jedzie dalej - to wskazanie na to, że w przyszłości będzie Ci pomagać w Twoich trudnych sytuacjach, bo taka trudna sytuacja była, gdy stanął samochód.
Gdy Ci pomógł, nadal siedział z Tobą dalej...- będzie Ci towarzyszył do końca Twojego życia.
Musiał Cię bardzo kochać, jest jak Twój Anioł Stróż, którego masz po Drugiej Stronie.
Myślę, że to z Jego inspiracji jesteś tutaj.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.

Postautor: Murof » 13 maja 2024, 08:20

Zgadza sie Soldado. Ten sen zapowiadal trudnosci, pojawila sie depresja. Na tamten czas tego snu niezrozumialam.

Musiał Cię bardzo kochać, jest jak Twój Anioł Stróż, którego masz po Drugiej Stronie.
On mnie, a ja jego, ciezko chorowal, bylam przy nim do konca. Bylam z Tata bardzo zwiazana, mielismy podobne zainteresowania I chyba charaktery.

Myślę, że to z Jego inspiracji jesteś tutaj
Tego nie jestem pewna. Jak Ty to czujesz Soldado? Czy to tylko poczucie czy odbierasz to w innym sposob?
Murof

Postautor: soldado » 15 maja 2024, 00:52

Murof pisze:Zgadza sie Soldado. Ten sen zapowiadal trudnosci, pojawila sie depresja. Na tamten czas tego snu niezrozumialam.

On mnie, a ja jego, ciezko chorowal, bylam przy nim do konca. Bylam z Tata bardzo zwiazana, mielismy podobne zainteresowania I chyba charaktery.

Myślę, że to z Jego inspiracji jesteś tutaj
Tego nie jestem pewna. Jak Ty to czujesz Soldado? Czy to tylko poczucie czy odbierasz to w innym sposob?

To odbiór nie moich myśli, które są na tyle intensywne, że muszę tak a nie inaczej napisać.
To odbiór wizji, snów, różnego rodzaju odczuć i uczuć.
Jeszcze mam napisać, że bardzo często nie mógł się wcześniej do Ciebie ,,przebić'' z podpowiedziami.
Miał wpływ krótkotrwały na otaczające Cię osoby, którym podpowiadał, co mają mówić do Ciebie, miał wpływ na zwierzęta, starał się podpowiadać w snach, które często zapominałaś, mówi coś o drobnych pieniądzach, starał się wpływać na Twoje myśli, dlatego tutaj jesteś.
soldado
Moderator forum.

Postautor: Murof » 15 maja 2024, 11:13

Soldado wlasnie otworzylam ksiazke "Wiara ktora zwycieza swiat" i znalazlam pewna sume pieniedzy. Czy to wlasnie jest ten znak od mojego taty? Czy one maja byc przeznaczone na cos szczegolnego? Czy to "tylko" potwierdzenie, ze sie z nim skontaktowales?
Gdy dzieci i maz wroca, zapytam czy to aby nie ich pieniazki. Zapytam czy ktos z nich ma schowana jakas sume w ksiazce w biblioteczce. Ja nieprzypominam sobie abym chowala do ksiazki kiedykolwiek jakies banknoty.
Siegnelam dzisiaj po te ksiazke aby wesprzec siostre w leczeniu. Zaraz po telefonie od niej.
Murof

Postautor: soldado » 17 maja 2024, 22:59

Murof pisze:Soldado wlasnie otworzylam ksiazke "Wiara ktora zwycieza swiat" i znalazlam pewna sume pieniedzy. Czy to wlasnie jest ten znak od mojego taty? Czy one maja byc przeznaczone na cos szczegolnego? Czy to "tylko" potwierdzenie, ze sie z nim skontaktowales?
Gdy dzieci i maz wroca, zapytam czy to aby nie ich pieniazki. Zapytam czy ktos z nich ma schowana jakas sume w ksiazce w biblioteczce. Ja nieprzypominam sobie abym chowala do ksiazki kiedykolwiek jakies banknoty.
Siegnelam dzisiaj po te ksiazke aby wesprzec siostre w leczeniu. Zaraz po telefonie od niej.

Czym dłużej żyję na świecie, tym bardziej wiem, że nie ma przypadków, one nie istnieją.
Zawsze słuchaj swojej intuicji, bo do niedawna za mało zwracałaś na nią uwagę.
Chcesz zmienić swoje życie?
To zacznij najpierw od siebie, od zmiany myślenia i zwracania uwagę na podpowiedzi, których będziesz mieć dużo.
Intuicja, wyobraźnia i sumienie...- te trzy elementy bezpośrednio związane są z naszą duszą.
Chcesz coś w swoim życiu zmienić, daj tym trzem elementom fory...
Zwracaj na te elementy większą uwagę, a całe Twoje życie się zmieni.
Przestaniesz w pewnej chwili pytać o swoje życie innych...., będziesz po prostu sama wiedzieć, w którą masz iść stronę. ;)
soldado
Moderator forum.

Postautor: Murof » 21 maja 2024, 08:58

3-4 dni temu mialam sen, jeden z tych "moich realnych".
Byłam w domu u kolegi z liceum, na zaproszenie jego rodziny. Chodzilam po ich mieszkaniu jak po swim, na co dzien niejestem taka odwazna :) Jego rodzina tez byla tzn. jego rodzice i inne nieznane mi osoby. W pewnym momencie mam niemowlaka na rekach (ok.1 Roku) i mam do wymiany pieluche :P Zostalam pokierowana na 2 pietro domu (ostatnie). Dziecko na przewijaku, a tu zerwalo nagle dach, reszta rodziny zgromadzila sie tam w tym pokoju. Slychac bylo huk, niesamowite dzwieki jakby cos sie walilo, ulegalo zniszczeniu na zewnatrz, a niebo bylo czarno- czerwone. Nie padal deszcz to nie była burza. Ja znieruchomialam i patrzac przed siebie w jedno miejsce, bez strachu powtarzalam: Pan Bog jest z nami...Pan Bog jest z nami... Czy ten sen moze byc wazny?
Soldado DZIEKUJE Ci za Twoje pouczenia/rady, sa one dla mnie wysokiej jakosci terapia, daja poczucie pokoju w sercu.
PS: kasa nie mialam wlasciciela ;)
Murof

Postautor: soldado » 22 maja 2024, 20:20

Murof pisze:3-4 dni temu mialam sen, jeden z tych "moich realnych".
Byłam w domu u kolegi z liceum, na zaproszenie jego rodziny. Chodzilam po ich mieszkaniu jak po swim, na co dzien niejestem taka odwazna :) Jego rodzina tez byla tzn. jego rodzice i inne nieznane mi osoby. W pewnym momencie mam niemowlaka na rekach (ok.1 Roku) i mam do wymiany pieluche :P Zostalam pokierowana na 2 pietro domu (ostatnie). Dziecko na przewijaku, a tu zerwalo nagle dach, reszta rodziny zgromadzila sie tam w tym pokoju. Slychac bylo huk, niesamowite dzwieki jakby cos sie walilo, ulegalo zniszczeniu na zewnatrz, a niebo bylo czarno- czerwone. Nie padal deszcz to nie była burza. Ja znieruchomialam i patrzac przed siebie w jedno miejsce, bez strachu powtarzalam: Pan Bog jest z nami...Pan Bog jest z nami... Czy ten sen moze byc wazny?
Soldado DZIEKUJE Ci za Twoje pouczenia/rady, sa one dla mnie wysokiej jakosci terapia, daja poczucie pokoju w sercu.
PS: kasa nie mialam wlasciciela ;)

Niemowlak - symbol nowych możliwości, masz na ręku, tzn, że są związane z Tobą, masz do wymiany pieluchę - musisz coś zrobić, żeby one zaistniały.
Zerwanie dachu, huk i niesamowite dźwięki miały sprawić, żebyś ten sen zapamiętała - dlatego myślę, że sen jest ważny.
Twoja wiara w powodzenie tego, co zmienisz w swoim życiu sprawi, że wszystko zakończy się dobrze - dlatego powtarzałaś ,,Pan Bóg jest z nami''.
Jeśli coś możesz dla mnie zrobić, to nigdy za nic mi nie dziękuj. ;)
soldado
Moderator forum.

Wróć do Różne różności