Uzdrawianie

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Uzdrawianie

Postautor: soldado » 24 maja 2024, 22:11

Założyłem ten temat, bo zostałem niejako zainspirowany w tym temacie, przez kogoś na pw.
Bruno Gröning - niemiecki uzdrowiciel twierdził, że jesteśmy jak bateria, którą trzeba co jakiś czas naładować.
Gdy jesteśmy nie naładowani, wtedy często chorujemy.
Poczytajcie, bo chyba warto.

KLIK

Najważniejszy fragment:

Aby zapobiec niedoborom sił w naszym ciele, co więcej zawsze mieć wystarczający zapas energii w naszych „akumulatorach”, Bruno Gröning poleca, aby dwa razy dziennie doładowywać się poprzesz tak zwane Einstellen (czytaj: ajnsztelen, przyjmowanie bożej siły).

Sposób świadomego przyjmowania tej siły jest bardzo prosty. Człowiek jest wszędzie otoczony tymi uzdrawiającymi falami (Heilstromem), i dlatego przyjmując właściwą postawę – dotyczy to zarówno ducha jak i ciała – może doświadczyć tego bożego przepływu.

Bardziej szczegółowo wygląda to tak: Siadamy na krześle w pozycji wyprostowanej (najlepiej nie opierając się o oparcie). Otwieramy dłonie i z serdecznym życzeniem otrzymania tej bożej siły kładziemy je zwrócone do góry na udach.

Gröning zachęcał aby wyobrażać sobie ręce i nogi jako przewodniki prądu. Zalecał, aby ich nie krzyżować, bo ich zetknięcie mogłoby powodować zwarcie, a co za tym idzie zatrzymanie przepływu. Koniecznie oddzielić się od negatywnych myśli (np. o kłopotach, chorobie). Najlepiej też odłączyć się zupełnie od otoczenia, skupić się na swoim wnętrzu i swoim ciele. Myśli dobrze jest skierować na coś przyjemnego. Bruno Gröning mówi też, aby prosić Boga o to, aby dał naszemu ciału to, co jest mu najbardziej potrzebne. Należy teraz cały czas obserwować swoje ciało. Czy coś się teraz w nim dzieje? Może niektórzy na początku nic nie poczują i będą potrzebować więcej czasu na osiągnięcie głębszego stanu skupienia. Jednak faktem jest, że cierpliwość i zaangażowanie popłaca. Gröning mówi:

"Od państwa zależy jak to odbieracie. Tak samo, gdy przestroicie radio i nie ma czystego odbioru. Nastawcie dokładnie! Wsłuchajcie się w siebie i potem odbierajcie. W pewnym momencie coś subtelnie zaczyna się dziać; możemy poczuć coś szczególnego w ciele, jakieś mrowienie na czubkach palców, które zamienia się w przechodzące przez całe ciało fale ciepła lub zimna."

Człowiek przyjmuje bożą uzdrawiającą siłę, która daje energię ciału oraz harmonie duszy. Już po parunastu minutach przyjmowania tej bożej siły można się poczuć zupełnie inaczej. Jest się znowu pełnym życia, znika uczucie wyczerpania, a w zamian pojawia się siła do pracy. W miejsce stresu i zdenerwowania pojawia się spokój wewnętrzny o niebiańskiej głębi.
Poprzez Einstellen także przywracany jest naturalny boży porządek w naszym ciele. A ponieważ porządkiem tym jest zdrowie, każda choroba, ból, czy jakiekolwiek inne obciążenie zdrowotne rozpoznawane jest przez tą siłę jako nieporządek. Wpływa ona w to miejsce szczególnie intensywnie i rozpoczyna tam swoją „pracę”. W ten sposób zachodzi proces uzdrowienia.

Niedawno natknąłem się na wypowiedź pewnego polskiego mnicha, który twierdził, że zna lekarstwo na wszelkie choroby w tym np. na raka, cukrzyce, czy zwyczajny trądzik.
Wiele lat był w Ameryce Środkowej i Południowej, gdzie dowiedział się o tym leku.
Jego brat, np. miał raka jelita grubego i dzięki temu lekowi wyzdrowiał.
Choroba całkowicie się wycofała, a potem lekarze stwierdzili, że tak jakby jej w ogóle nie było.
Potem podawał listę osób, które dzięki niemu zostały uzdrowione, podawał jak się ten lek nazywa, jak go brać i jak działa.
Filmik został bardzo szybko usunięty. ;)
I nie umiem go już znaleźć.
Poza tym, myślę, że ten mnich nie kłamał, mam co do niego bardzo silną intuicję...
Twierdził, że ten lek w zasadzie nie leczy, tylko usuwa przyczynę, dlatego jest aż tak bardzo skuteczny.
Nie szukał i nie szuka rozgłosu, nie lansuje tego leku i prywatnie go nie sprzedaje.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.

Re: Uzdrawianie

Postautor: lerefant » 26 maja 2024, 10:37

Znowu mnie zainspirowałeś/mną pokierowałeś, soldado :)
Pokrętną drogą trafiłem na filmik gdzie uzdrowiciel przesyła energię na odległość.
Przyznam, że poprawił mi się po tym nagraniu nastrój, zarówno wczoraj jak i dzisiaj.
Niestety pod filmem wylano szambo na uzdrowiciela.
lerefant

Postautor: Murof » 26 maja 2024, 16:53

Soldado moze cos wiecej o tym leku, prosze.
Larefant czy moglbys wstawic link?
Murof

Postautor: lerefant » 26 maja 2024, 18:00

Murof pisze:Soldado moze cos wiecej o tym leku, prosze.
Larefant czy moglbys wstawic link?

https://youtu.be/tCBbRkqVPQ4?t=1026

Od 17 minuty do 26 mialem oczy zamkniete i w sumie nie wiedzialem co robi uzdrowiciel:)
Wazne ze mi pomoglo.
lerefant

Postautor: soldado » 26 maja 2024, 22:14

Murof pisze:Soldado moze cos wiecej o tym leku, prosze.

Napiszę to, co zapamiętałem.
Według niego chodzi o Mebendazol.
W Polsce jest pod nazwą Vermox - jest to lek na robaki, pasożyty...
Mówił, że za większość chorób odpowiadają pasożyty, robaki, a one żywią się cukrem, a ten lek, jak dobrze zrozumiałem, jest tzw. fałszywym cukrem, który je ,,zagładza''.
Bierze się go z większą ilością wody, żeby dostał się tak jak twierdził, poza układ krwionośny, żeby dostał się do płynów limfatycznych.
Zaznaczał, że to bardzo ważne.
Tabletkę rozpuszcza się w szklance wody, bierze się go raz na 3 dni, nie częściej i co najmniej przez 3 miesiące.
Nie można go brać razem z Chemią, którą stosuje się, gdy ktoś ma raka.
On to jakoś tłumaczył, ale nie zapamiętałem jak.
1 tabletka jest na 50 kg ciała osoby chorej.
Mebendazol podobno jest dostępny np. w Holandii bez recepty w Marketach przy kasach.
Nie wiem, nie byłem. ;)
W Anglii jest pod nazwą Owex - jak tej nazwy nie przekręciłem.
W Polsce Vermox jest niestety na receptę, a np. na Ukrainie, czy na Białorusi ma być dostępny bez recepty.
Znalazłem w sieci stronę wysyłkową, gdzie można ten lek kupić, ale nie jest on tam tani.
Więcej nie zapamiętałem z tego co mówił... niestety.
soldado
Moderator forum.

Postautor: Murof » 26 maja 2024, 23:02

Znam, tu gdzie mieszkam tez jest dostepny bez rp. pod nazwa Vermox. Co 2 lata robie nim kuracje dla calej rodziny, tak profilaktycznie, poniewaz mamy zwierzeta domowe:) Cos mi sie obilo o uszy na temat leczenia nowotworow, ale wiesz jak jest, teraz tyle tego niewiadomo co prawdą jest
Murof

Postautor: soldado » 26 maja 2024, 23:11

Murof pisze:Znam, tu gdzie mieszkam tez jest dostepny bez rp. pod nazwa Vermox. Co 2 lata robie nim kuracje dla calej rodziny, tak profilaktycznie, poniewaz mamy zwierzeta domowe:) Cos mi sie obilo o uszy na temat leczenia nowotworow, ale wiesz jak jest, teraz tyle tego niewiadomo co prawdą jest

Na początku mówił, że jakby powiedział, że zna lek na wszystkie choroby, to nikt by mu nie uwierzył.
Ale według niego Vermox właśnie taki jest, chociaż jak zaznaczał, on nie leczy, tylko usuwa przyczynę, czym różni się od innych leków.
Fajnie, że możesz kupić bez recepty, ja mieszkam w Polsce, gdzie jest na receptę. ;)
soldado
Moderator forum.

Postautor: Murof » 27 maja 2024, 11:06

Jasne pw ;)
Murof

Postautor: soldado » 27 maja 2024, 22:06

Mam, znalazłem ten filmik :)

KLIK
soldado
Moderator forum.

Postautor: Murof » 29 maja 2024, 10:23

Zapodaje link do pracy naukowej w j.ang.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8255490/

"Leki te są na ogół bezpieczne i mają niewiele skutków ubocznych; jednakże w przypadku długotrwałego stosowania (>14–28 dni) lub nawet tylko 1 raz może wystąpić uszkodzenie wątroby i inne reakcje niepożądane... Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że albendazol i mebendazol zostały ponownie sklasyfikowane jako obiecujące leki przeciwnowotworowe. Wykazano, że leki te są aktywne in vitro i in vivo (zwierzęta) przeciwko rakowi wątroby, płuc, jajnika, prostaty, jelita grubego, piersi, głowy i szyi oraz czerniakowi. Dwa raporty kliniczne dotyczące albendazolu i 2 opisy przypadków dotyczące mebendazolu ujawniły obiecujące działanie tych leków u ludzi cierpiących na różne typy nowotworów."

" Na przykład albendazol indukuje stres oksydacyjny, sprzyjając fragmentacji DNA i wyzwalając apoptozę oraz indukując śmierć komórek raka piersi [33]. Mebendazol zaburza funkcje mikrotubul, zapobiegając polimeryzacji tubuliny w komórkach nowotworowych, takich jak glejak i czerniak, i prowadzi do śmierci komórki [32]. Ponadto mebendazol miałby synergię z szeregiem innych leków przeciwnowotworowych, w tym z już istniejącymi [32]."
Ostatnio zmieniony 29 maja 2024, 12:29 przez Murof, łącznie zmieniany 3 razy
Murof

Następna

Wróć do Różne różności