Psy

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Psy

Postautor: cthulhu87 » 04 paź 2013, 23:11

Obrazek
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Psy

Postautor: Nikita » 05 paź 2013, 18:20

super..psina pomogla drugiemu pieskowi...wsrod ludzi tez sie zdarza..
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Psy

Postautor: cthulhu87 » 05 paź 2013, 18:35

Pozostając w temacie, skopiuje intrygujący fragment z książki Dusza materii, którą w następnym tygodniu posyłamy do druku:

„Ile wieków pokonał [zalążek duchowy], przybierając monstrualne formy, doskonaląc się to tu, to tam, wspierany
przez niebezpośrednią ingerencję wyższych Inteligencji? Pierwsze kroki czynił w ciepłej wodnej toni w organizmach komórkowych,
które trwały i mnożyły sie poprzez podział komórkowy. Odbył długą tysiącletnią podróż w ciele gąbek, zaczął panować nad autonomicznymi komórkami, narzucając im posłuszeństwo i nakazując wspólne działanie w początkowym formowaniu się mięśni. Przez długi czas, zanim jeszcze wypróbował pierwociny układu nerwowego w ciele meduzy, robaka, płaza, wił się po dnie, by w końcu wypłynąć z ciemnej i mętnej głębiny morskiej, dzięki czemu mógł zainicjować pierwsze doświadczenia w świetle słońca”.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Psy

Postautor: cthulhu87 » 06 paź 2013, 06:55

"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Psy

Postautor: Nikita » 06 paź 2013, 16:26

tak zwierzeta tez ludzie..
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Psy

Postautor: atalia » 06 paź 2013, 17:22

A ludzie zwierzęta - tyle że z duszą.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Psy

Postautor: Voldo » 01 lis 2013, 21:14

Tak nawiązując do tematu:

Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Psy

Postautor: kalatala » 02 lis 2013, 10:22

O Boże jakie łzawe kawałki wsadzasz...
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok


Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości