Niebo istnieje na prawdę

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Niebo istnieje na prawdę

Postautor: Krzysztoff » 01 lip 2014, 09:59

000Lukas000 pisze:Czytałem tą książkę, no nie wiem, dla mnie to nie są wiarygodne stany umysłu.
Jedni jak ten chłopczyk wychowany przez pastora mówi pod kątem Biblii.
Inny widzi kosmitów jeszcze inny walczy przeciwko enkiemu, inny z kolei gada z archaniołem Michalem i widuje różne bestie a z kolei inna osoba jeszcze co innego.

Jak najbardziej wiarygodne. Warto poczytać trochę więcej na temat NDE.
Przede wszystkim trzeba odróżnić co jest obserwacją a co interpretacją.

Relacje z nde są bardzo zbieżne bez względu na światopogląd i wiarę.
Oczywiście , niektórzy ludzie interpretuja , ze swietlista postać którą spotkali to aniol
Niektórzy ze Jezus itd.

Kolejna sprawa o której pisze Newton , że duchy które po nas wychodzą na spotkanie często przybierają jakąś postać. Po to żeby złagodzić przejście.

Powiem szczerze że relacje nde to jest coś co do mnie naprawdę przemawia. ..
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Niebo istnieje na prawdę

Postautor: 000Lukas000 » 01 lip 2014, 11:14

tyle że to nie kończy się tylko na wyglądzie osób

oto fragment tej książki

"będzie wojna, która zniszczy ten świat. Jezus, Aniołowie i dobrzy ludzie będą walczyć przeciwko szatanowi potworom i złym ludziom. Widziałem to"

"W niebie kobiety i dzieci musialy stać z tyłu i się przyglądać, więc tak zrobiłem.. męższczyźni musieli walczyć. i widzałem tam też ciebie tato, ty też musiałeś walczyć"

"powiedzialeś że w niebie walczymy z potworami?
tak - takimi jak smoki i różne takie"
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Niebo istnieje na prawdę

Postautor: atalia » 02 lip 2014, 09:38

Coś dla rozluźnienia :

Uczeń pyta mistrza zen:
- Mistrzu, co jest po śmierci?
- Nie wiem- odpowiada mistrz.
- Jak to? Jesteś mistrzem zen i nie wiesz?
- Tak, ale nie martwym.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Niebo istnieje na prawdę

Postautor: 000Lukas000 » 02 lip 2014, 09:57

Jak to mawiał sokrates

"Wiem że nic nie wiem" :lol:
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Niebo istnieje na prawdę

Postautor: Krzysztoff » 02 lip 2014, 12:19

000Lukas000 pisze:tyle że to nie kończy się tylko na wyglądzie osób

oto fragment tej książki

"będzie wojna, która zniszczy ten świat. Jezus, Aniołowie i dobrzy ludzie będą walczyć przeciwko szatanowi potworom i złym ludziom. Widziałem to"

"W niebie kobiety i dzieci musialy stać z tyłu i się przyglądać, więc tak zrobiłem.. męższczyźni musieli walczyć. i widzałem tam też ciebie tato, ty też musiałeś walczyć"

"powiedzialeś że w niebie walczymy z potworami?
tak - takimi jak smoki i różne takie"


Z przepowiedniami tak to jest że zazwyczaj się nie spełniają, natomiast NDE zawierają zazwyczaj wiele punktów które można zweryfikować
Jest masa relacji zebranych przez różnych naukowców
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Niebo istnieje na prawdę

Postautor: Darel » 02 lip 2014, 22:36

Może nieco odbiegamy już od tematu wątku, ale jeszcze co do walki prowadzonej z siłami "zła" także po śmierci, to pamiętam, że bardzo się zdziwiłem kiedy dwukrotnie słyszałem od osób mających kontakty ze zmarłymi poprzez sny gdy ich spotkania z osobami zmarłymi kończyły się w ten właśnie sposób gdzie zmarli mówili mniej więcej iż "muszą już kończyć, bo właśnie szykują się do walki z ....." tutaj padało imię zbliżone do bytów obecnych w magii enochiańskiej. Dodatkowo wspominały o modlitwie za szwadrony walczące z siłami zła.
Od razu skojarzyłem to z typowo chrześcijańskim podejściem do "walki z szatanem" aczkolwiek obie osoby (niezależne od siebie) składające mi to świadectwo nie są chrześcijanami i ciężko ich posądzać o jakieś celowe naginanie przesłań do teologii kościelnej.
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Darel
 
Posty: 175
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:12

Re: Niebo istnieje na prawdę

Postautor: Hansel » 06 lis 2015, 04:32

Mirek pisze:Obrazek
Tak ponoć wyglądał Jezus, którego spotkał ten chłopczyk podczas śmierci klinicznej.


Ciekawa sprawa ja ostatnio słyszałem ż dał się sfotografować http://www.fronda.pl/a/niemozliwe-a-jed ... 59915.html
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Poprzednia

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości