Dinozaury i potop

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Dinozaury i potop

Postautor: Mirek » 01 maja 2017, 19:39

Mirek pisze:Hansel, ja Ci nie zabraniam wierzyć, że od małpy pochodzisz. ;)
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Dinozaury i potop

Postautor: OneNight » 02 maja 2017, 08:08

Mirku, my nie musimy wierzyć. My wiemy, że tak jest ;)
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Dinozaury i potop

Postautor: czarnyMag » 07 maja 2017, 23:49

Nigdy nie znaleziono ogniwa łączącego człowieka z małpą! Dorozumiewa się że szympans w pewnym momencie się zamienił w człowieka ale szympansa z ludzkim mózgiem nie znaleziono (są czaszki szympansów z prehistorii i są czaszki ludzkie i nie ma nic więcej!). Powinna być czaszka szympansa / hybrydy (pośrednika) a jej nie ma :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Dinozaury i potop

Postautor: cthulhu87 » 08 maja 2017, 07:19

Ale ewolucjoniści nie wierzą, że człowiek pochodzi od małpy. Teoria ewolucji dowodzi po prostu, że ludzie i małpy mają wspólnych przodków, a jeśli sięgnąć dalej, to mamy wspólnych przodków także z innymi organizmami. To są najbardziej elementarne rzeczy i wypada je znać. Jak więc można traktować te zarzuty poważnie?
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Dinozaury i potop

Postautor: czarnyMag » 08 maja 2017, 12:13

cthulhu87 pisze:Ale ewolucjoniści nie wierzą, że człowiek pochodzi od małpy. Teoria ewolucji dowodzi po prostu, że ludzie i małpy mają wspólnych przodków, a jeśli sięgnąć dalej, to mamy wspólnych przodków także z innymi organizmami. To są najbardziej elementarne rzeczy i wypada je znać. Jak więc można traktować te zarzuty poważnie?


Ewolucjonizm czyli od tej myszy (jedynego znanego "nauce" gryzonia z czasów dinozaurów) powstał człowiek, hipopotam, tygrys, pies i niedźwiedź :) Masz mnie za głupka?
Ewolucjonizm to "biała łata" na niewiadomym !
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Dinozaury i potop

Postautor: cthulhu87 » 08 maja 2017, 12:36

czarnyMag pisze:
cthulhu87 pisze:Ale ewolucjoniści nie wierzą, że człowiek pochodzi od małpy. Teoria ewolucji dowodzi po prostu, że ludzie i małpy mają wspólnych przodków, a jeśli sięgnąć dalej, to mamy wspólnych przodków także z innymi organizmami. To są najbardziej elementarne rzeczy i wypada je znać. Jak więc można traktować te zarzuty poważnie?


Ewolucjonizm czyli od tej myszy (jedynego znanego "nauce" gryzonia z czasów dinozaurów) powstał człowiek, hipopotam, tygrys, pies i niedźwiedź :) Masz mnie za głupka?
Ewolucjonizm to "biała łata" na niewiadomym !


1) Jesteśmy ssakami
2) posiadamy szczątkowe narządy (materialny dowód ewolucji)
3) mamy DNA w dużej mierze zbieżne z gatunkami uchodzącymi za spokrewnione z nami
4) zwierzę, o którym mówisz, nie było formalnie rzecz biorąc myszą :)
5) na ostatnie pytanie nie odpowiem... w końcu jestem tu moderatorem.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Dinozaury i potop

Postautor: Pawełek » 08 maja 2017, 14:26

Naukowcy odkryli skamieniałości organizmów żywych sprzed ok. 4 mld lat. 4 mld = 4 000 000 000 lat = 1 460 000 000 000 dni (nie licząc roków przestępnych). Dalej ktoś ma wątpliwości że w ciągu TEGO CZASU nie mogło wyewoluować życie jakie znamy teraz?
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Dinozaury i potop

Postautor: czarnyMag » 08 maja 2017, 14:36

A w Afryce odnaleziona kula z metalu liczy sobie 2,8 miliarda lat :) Odcisk podeszwy buta z Newady odnaleziony w skale triasowej ma 248 miliona lat. Pewnie to dinozaury lub bakterie maczały w tym palce :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Dinozaury i potop

Postautor: czarnyMag » 09 maja 2017, 08:34

czarnyMag pisze:A w Afryce odnaleziona kula z metalu liczy sobie 2,8 miliarda lat :) Odcisk podeszwy buta z Newady odnaleziony w skale triasowej ma 248 miliona lat. Pewnie to dinozaury lub bakterie maczały w tym palce :lol:


Ale to przecie nie jest ta "nauka" za którą płacą Iluminati...Iluminati zapłacili ewolucjonistą nie mało więc obowiązuje "nauka" licencjonowana Syjonu :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Dinozaury i potop

Postautor: Pawełek » 09 maja 2017, 09:49

Za dużo teorii spiskowych Czarny Magu. Problem nauki polega na tym, że nie da się jej sfabrykować. Albo coś działa, albo nie.
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości