Dinozaury i potop

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Dinozaury i potop

Postautor: Nikita » 25 wrz 2017, 08:09

A skąd się wzięły opowieści o smokach? Czyżby to były właśnie dinozaury? he he
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Dinozaury i potop

Postautor: Mirek » 25 wrz 2017, 14:56

Słowo dinozaur powstało dopiero w 19 wieku. Wcześniej funkcjonowało prawdopodobnie smok. Dlatego te opowieści o smokach mogą być potwierdzeniem na to, że dinozaury żyły w czasach kiedy na Ziemi byli już ludzie.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Dinozaury i potop

Postautor: danut » 25 wrz 2017, 19:31

Nie wiem, czy wiecie o śladach olbrzymich dłoni i ludzkiej stopy mniej więcej osobnika, który musiałby mieć około 10 metrów wzrostu w porównaniu do ów śladów, a znajdujących się w Polsce. Wiek powstania tych śladów obliczono na 2 mln lat i powstały jako odciski w tworzących się dopiero skałach piaskowca, czyi w magmie. Diabelski Kamień - Szczyrzyc i stopa - Droginia. (Małopolska)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Dinozaury i potop

Postautor: Ryszard » 26 wrz 2017, 10:21

danut pisze:Nie wiem, czy wiecie o śladach olbrzymich dłoni i ludzkiej stopy mniej więcej osobnika, który musiałby mieć około 10 metrów wzrostu w porównaniu do ów śladów, a znajdujących się w Polsce. Wiek powstania tych śladów obliczono na 2 mln lat i powstały jako odciski w tworzących się dopiero skałach piaskowca, czyi w magmie. Diabelski Kamień - Szczyrzyc i stopa - Droginia. (Małopolska)


Odnajdywane są także całe szkielety olbrzymich ludzi .
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Dinozaury i potop

Postautor: Nikita » 26 wrz 2017, 11:51

może przeżyły tylko nieliczne i mniejsze dinos a reszta wymarła...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Dinozaury i potop

Postautor: Mirek » 24 paź 2017, 10:18

Ciekawe znalezione w Internecie.
https://www.youtube.com/watch?v=0TfJ2-hJSEg
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Dinozaury i potop

Postautor: czarnyMag » 26 paź 2017, 12:57

A tam dinozaury i potop - media tworzą swoje "rarytaski" z porozumieniem z...
I walą w eter na co jest przyzwolenie - a więc były dinozaury a potem stał się człowiek... :twisted:
A prawda jest za zasłoną i pozostanie za nią - nam pozostaje "wiara" w "naukę" która też się konsultuje z...
zanim nas zaszczyci :twisted:
A więc na Ziemi była rasa która została napadnięta przez rasę i z stąd nasze Demony się wzięły w pamięci naszej duszy :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Dinozaury i potop

Postautor: Hansel » 07 lut 2018, 15:00

Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Dinozaury i potop

Postautor: czarnyMag » 07 lut 2018, 16:21

Ryszard pisze:Odnajdywane są także całe szkielety olbrzymich ludzi .


Co do tych olbrzymich szkieletów to mam pretensje do ludzi. Odnaleziono, nagłośniono i przeinaczono (kradnąc dowody w tej sprawie) :!: A pozostali przeszli nad tym do porządku - a to udowadnia iż ci co to schowali stanowią swą władzę nad nami jak nad bydłem człowiek to sobie tłumaczy. Tak bo My jesteśmy uważani za bydło przez tych którzy te szkielety schowali (i zrobili to w "biały dzień") ! A My nadal się zastanawiamy nad swym egzystencjalizmem jakbyśmy byli głupi i ślepi :!:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Dinozaury i potop

Postautor: Ivo700 » 15 paź 2019, 15:40

Witam

Dawno tutaj nie zaglądałem, czytałem te posty wszystkie, wnioski ciekawe przemyślenia Xsenia i Achilla, jakoś wywody Mirka o dinozaurach i ludziach mnie nie przekonują że ludzie żyli razem ze smokami-dinozaurami, są i tacy co uważają że LUDZIE JEŹDZILI NA DINOZAURACH jak na koniach i że .....ziemia jest płaska - całkowity odlot a na poważnie BRAKI W EDUKACJI się ujawniają u tych ludzi, co do Teorii Ewolucji - to ta teoria bardziej mnie przekonuje niż surowy biblijno [koraniczny] Ewolucjonizm - dosłownie rozumiany. pozdr
Ivo700
 
Posty: 85
Rejestracja: 01 gru 2017, 13:54

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości