Tarot

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Tarot

Postautor: Nikita » 19 paź 2014, 10:21

Ja szanuje Jackowskiego....to chyba najlepszy polski jasnowidz....dla policji pracuje za darmo....
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Tarot

Postautor: Mirek » 19 paź 2014, 10:56

Raczej najbardziej znany, niż najlepszy.
Co do zamordowanej Madzi z Sosnowca się pomylił. Mówił, że żyje i wkrótce się odnajdzie.
Nie jestem jasnowidzem, a od razu miałem przeczucie, że nie żyje.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Tarot

Postautor: Achill » 19 paź 2014, 11:55

no cóż. jasnowidzenie w kwestiach absolutnych jest conajmniej niewairygodne. Bo ile jest mozliwosci odpowiedzi na pytanie czy np Madzia zyje. cale dwie. 50% szans na trafienie. Takie jasnowidzenie to kazdy z nas potrafi uprawiać. szansa trafienie kilka razy z rzędu jest o wiele wyższa niż zajście dowolnego losowego zdarzenia na konkretnej jednostce. Rachunke prawdopodobienstwa jest tu bezwzględny. tylko jasnowidzowie ktorych skutecznosc wzrasta ZNACZNIE powyżej wyniku prawdopodobieństwa moga zostac uznani za wiarygodnych. Poza tym czy taka umiejętnośc nie może zaniknąć?
Z drugiej strony J. sie wiele nie pomylił w świetle nauk spirytystycznych. Madzia zyje ale już jako duszek... i się niedlugo potem odnalazła.
Tłumić potrzeby pospolite (...) materialne; stwarzać potrzeby intelektualne i podniosłe. Zmagać się, walczyć (...) za postęp ludzi i światów.(...) Kochać prawdę i sprawiedliwość (...) miłosierdzie, życzliwość, oto tajemnica szczęścia (...) oto obowiązek
Awatar użytkownika
Achill
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1177
Rejestracja: 29 sie 2014, 10:57

Re: Tarot

Postautor: Nikita » 19 paź 2014, 16:35

No co Ty Mirek. O Madzi odrazu powiedzial, ze jest zamordowana i ze matka klamie....sa na ten temat nagrania. Prasa czesto cos przekreca ale widze, ze Ty tez cos pürzekrecasz....najpierw dowiedz sie na dany temat dokladnie a potem o tym mow...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Tarot

Postautor: Mirek » 19 paź 2014, 18:37

W pierwszym wywiadzie jakiego udzielił mówił, że żyje. Tylko ten jeden widziałem.
Napewno telewizja postawiła dabing ;)
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Tarot

Postautor: Nikita » 19 paź 2014, 20:17

Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Tarot

Postautor: Mirek » 19 paź 2014, 20:37

Tego nie widziałem. Poza tym to zostało nagrane, gdy odnaleziono ciało.
Nie podważam jego zdolności. Po prostu nie da się przewidzieć przyszłości w 100%. Dlatego jak ktoś twierdzi, że karty nie kłamią, to od razu nasuwa mi się słowo "oszust".
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Tarot

Postautor: Nikita » 20 paź 2014, 12:06

Jackowski czesto tlumaczy, ze jasnowidzenie nie jest ogdy pewne na 100 %...czasami wizja pojawia sie a czasmai nie,. W kazdym razie on rozwiazal ok. 800 spraw kryminalnych lub dopomogl i ma na to zaswiadczenia z policji. To nie moze byc przypadek. Duzo na jego temat sluchalam i wiem, ze facet nie ejst doskonalym czlowiekiem ale na pewno ma te zdolnosci i w wielu sprawach pomogl. Oczywiscie bylo tez duzo spraw nierozwiazanych ale to nie przekresa jego zdolnosci.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Tarot

Postautor: atalia » 20 paź 2014, 13:28

I niedawno zawarł też związek małżenski z ładną , młodą blondynką. Gratulacje!
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Tarot

Postautor: cthulhu87 » 20 paź 2014, 15:32

Myślę, że on ma po prostu dobrą intuicję, potrafi ocenić na podstawie zachowań jak ludzie myślą, co planują - nie trzeba do tego być jasnowidzem, ale na pewno wymaga to dużej empatii i zmysłu obserwacji człowieka.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości