Tarot

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Tarot

Postautor: Elka » 18 lis 2020, 08:16

karolina86 pisze:Mi Pani kiedyś wywrozyla z tarota, że jeszcze w przyszłym roku (to był bodajże 2014) rozstanę się z moim partnerem i poznam obcokrajowca w pracy. W 2015 wzielismy ślub, mamy dzieci i tworzymy całkiem zgrany zespół. Także never ever.


Widzisz ja mialam bardzo podobnie .... okolo 20 lat temu u nas w miescie byly " targi" nie pamietam jak sie to dokladnie nazywalo ale bylo wiele stoisk z wrozbitami,tarocistami,kulami i tymi ktorzy uzywaja wahadel... ( sama od okolo 3 lat stawialam wtedy Tarota- raczej uczylam sie ,ale nigdy sobie - nie potrafilam zawsze i do konca kiedy go stawialam,balam sie zobaczyc moj los... lub cos w tym stylu) poszlam na te targi i oczywiscie odraazu poszlam do Tarocistki ( znajac juz pobiezne znaczenie kart- szczegolnie Arkanow Wielkich) bylam bardzo ciekawa co wyniknie z wrozby... oczywiscie trzeba bylo zadac pytania kartom ( jako ze bylam " swiezo" zakochana moje pytania dotyczylu przyszlosci zwiazku)
to co uslyszalam od Tarocistki "powalilo" mnie z nog... okazalo sie ,ze ten w ktorym sie " zakochalam" nie jest mi przeznaczony... Tarocista rzetelnie wskazala wszystkie "wady" przyszlosci tego zwiazku..jak i jego samego - bylo mi ogromnie przykro " ze nie mamy " byc razem, moze dlatego,ze troszke sama " bawilam " sie Tarotem spytalam ja czy moze spytac kart co zrobic aby byc razem- jak postepowac- uzyskalam odpowiedz i dziala to az do teraz...prawie 22 lata wciaz razem..

I o to wlasnie chodzi w Tarocie- umiejetnosc zadawania pytan.. ludzie czesto oczekuja ze otrzymaja odpowiedz na konkretne pytanie - talk lub nie a to tak nie dziala... Tarot nie jest wyrocznia tylko wskazowka jak postepowac-mozna-lub nie aby cos osiagnac lub do czegos " doprowadzic" moze byc " ostrzezeniem" ale nie zaklada,ze tak sie stanie...moze dac wskazowki na rozwiazanie problemow ale ich nie rozwiaze- nie oczekuje,ze ludzie beda postepowac wedlug " wrozby"
Ja po tej wizycie postanowilam ,ze przeciwstawie sie tej wrozbie i bede szczesliwa z tym o to moim wybrankiem :roll: :roll: i wiele wiele wiele informacji z tamtej wrozby spelnilo sie i spelnia,ale wskazowki ktore uzyskalam pomogly mi bardzo w tym aby byc razem....wciaz
Awatar użytkownika
Elka
 
Posty: 188
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:46

Re: Tarot

Postautor: Elka » 18 lis 2020, 08:24

Adeptus Gedeon pisze:Na jakiej zasadzie według Was działa tarot? Czy wierzycie, że duchy wpływają na układ kart i w ten sposób przekazują jakąś wiedzę? Mam znajomego ateistę, który układa tarota, ale sam nie wie, na jakiej dokładnie zasadzie on działa, zakłada, że chodzi o jakiś wpływ podświadomości na karty.


Nie wiem, czy " mieszalabym" do tego duchy...
Karty Tarota maja w sobie cos niesamowitego -ich znaczenie i symbolika... samo poznawanie ich i spedzanie z nimi czasu jest niesamowite ...czesto ,kiedy Ja stawialam Tarota innym karty w tej wrozbie nie mialy ogomnego znaczenia -chociaz to glupio brzmi... byly jakims " narzedziem" ale nie zawsze odgrywaly istotna role- czasem tylko "element z obrazka" z karty potrafil wiele powiedziec na temat danej osoby... czasami wystarczylo spojrzec takiej osobie w oczy i wszystko plynnie " szlo" bez znaczenia kart a czasami byly bardzo pomocne ich znaczenie na bardzo szczegolowe pytania i oczekiwania odpowiedzi... najtrudniejsza dla mnie jednak byla szczerosc ludzi.. a raczej nieszczerosc... niby chcieli uzyskac jakas odpowiedz ale pewne prawdy od siebie " odsuwali" wypierali sie ich wiec bardzo trudno bylo prowadzic odczyt... bo jesli widzialo sie problem w " danej osobie " i czulo sie ze wiekszosc problemow pochodzi " od niej " od jej charakteru czy postepowania czesto te osoby chcialy uslyszec ze to nie od nich....wypieraly sie tego...
Kazda taka sesja dla mnie oczywiscie byla niezwyklym doznaniem i uczuciem zawsze bardzo sie angazowalam i czesto jak to podkreslam Karty byly " forma" ale odpowiedzi przychodzily z glebi mnie.. nie wiem skad i od kogo...
Awatar użytkownika
Elka
 
Posty: 188
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:46

Re: Tarot

Postautor: odnowa2 » 19 lis 2020, 21:55

Elka pisze:
Adeptus Gedeon pisze:Na jakiej zasadzie według Was działa tarot? Czy wierzycie, że duchy wpływają na układ kart i w ten sposób przekazują jakąś wiedzę? Mam znajomego ateistę, który układa tarota, ale sam nie wie, na jakiej dokładnie zasadzie on działa, zakłada, że chodzi o jakiś wpływ podświadomości na karty.


Nie wiem, czy " mieszalabym" do tego duchy...
Karty Tarota maja w sobie cos niesamowitego -ich znaczenie i symbolika... samo poznawanie ich i spedzanie z nimi czasu jest niesamowite ...czesto ,kiedy Ja stawialam Tarota innym karty w tej wrozbie nie mialy ogomnego znaczenia -chociaz to glupio brzmi... byly jakims " narzedziem" ale nie zawsze odgrywaly istotna role- czasem tylko "element z obrazka" z karty potrafil wiele powiedziec na temat danej osoby... czasami wystarczylo spojrzec takiej osobie w oczy i wszystko plynnie " szlo" bez znaczenia kart a czasami byly bardzo pomocne ich znaczenie na bardzo szczegolowe pytania i oczekiwania odpowiedzi... najtrudniejsza dla mnie jednak byla szczerosc ludzi.. a raczej nieszczerosc... niby chcieli uzyskac jakas odpowiedz ale pewne prawdy od siebie " odsuwali" wypierali sie ich wiec bardzo trudno bylo prowadzic odczyt... bo jesli widzialo sie problem w " danej osobie " i czulo sie ze wiekszosc problemow pochodzi " od niej " od jej charakteru czy postepowania czesto te osoby chcialy uslyszec ze to nie od nich....wypieraly sie tego...
Kazda taka sesja dla mnie oczywiscie byla niezwyklym doznaniem i uczuciem zawsze bardzo sie angazowalam i czesto jak to podkreslam Karty byly " forma" ale odpowiedzi przychodzily z glebi mnie.. nie wiem skad i od kogo...

A co sądzisz o radiestezji? Miałaś z nią styczność?
odnowa2
 
Posty: 62
Rejestracja: 17 paź 2020, 13:21

Re: Tarot

Postautor: Elka » 21 lis 2020, 07:55

Nie mialam...nie wypowiem sie w tym temacie
Awatar użytkownika
Elka
 
Posty: 188
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:46

Poprzednia

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości