Film na wieczór

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Film na wieczór

Postautor: Edi » 25 lip 2015, 17:45

Dział różne różności więc zaproponujcie mi drogie koleżanki i koledzy jakiś dobry film na wieczór....

Taki żeby moja żona mogła sobie popłakać, a ja żebym się nie zanudził, a dobrze bawił ...

1. Napiszcie jakie gatunki wy lubicie i tytuły filmów, które szczególnie was zainteresowały.

2. filmy o duchach na faktach ( np. "Obecność")

3. filmy z nutą spirytyzmu ( "Nasz dom", "Matki Chico Xavera")

Miłego wieczoru 8-)

EDI
Awatar użytkownika
Edi
 
Posty: 191
Rejestracja: 25 kwie 2015, 21:55

Re: Film na wieczór

Postautor: Achill » 25 lip 2015, 18:51

Edi pisze:Taki żeby moja żona mogła sobie popłakać, a ja żebym się nie zanudził, a dobrze bawił ...

czego pragna kobiety - jedyna romatyczna komedia która oglądam i nawet chętnie do niej wracam.
1) hmmm... dokumnetalne, pscyhologiczne, thrillery, dramaty, troche horrorów ale takich naprawdę dobrych i po trochu z calej reszty
2) a są takie?
3) Ciało - jeszcze ciepłe nomen omen ;)
Tłumić potrzeby pospolite (...) materialne; stwarzać potrzeby intelektualne i podniosłe. Zmagać się, walczyć (...) za postęp ludzi i światów.(...) Kochać prawdę i sprawiedliwość (...) miłosierdzie, życzliwość, oto tajemnica szczęścia (...) oto obowiązek
Awatar użytkownika
Achill
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1177
Rejestracja: 29 sie 2014, 10:57

Re: Film na wieczór

Postautor: Edi » 25 lip 2015, 19:06

Achill pisze:2) a są takie?
3) Ciało - jeszcze ciepłe nomen omen ;)


ad.2, mam nadzieję :)
ad3 to pl film ??
Awatar użytkownika
Edi
 
Posty: 191
Rejestracja: 25 kwie 2015, 21:55

Re: Film na wieczór

Postautor: Achill » 25 lip 2015, 19:17

ad3 tak ale z tego roku nie z 2003
Tłumić potrzeby pospolite (...) materialne; stwarzać potrzeby intelektualne i podniosłe. Zmagać się, walczyć (...) za postęp ludzi i światów.(...) Kochać prawdę i sprawiedliwość (...) miłosierdzie, życzliwość, oto tajemnica szczęścia (...) oto obowiązek
Awatar użytkownika
Achill
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1177
Rejestracja: 29 sie 2014, 10:57

Re: Film na wieczór

Postautor: Mirek » 25 lip 2015, 19:56

Ja Wam proponuję: "Między niebem, a piekłem". Jak go nie widziałeś, to po "Naszym Domem" warto go obejrzeć. On również pokazuje w dużym uproszczeniu jak jest po śmierci.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Film na wieczór

Postautor: Pawełek » 25 lip 2015, 21:03

Co do filmu "Obecność", to nie byłbym do końca pewny czy jest on na faktach... Ci co oglądali pewnie rozumieją :)
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Film na wieczór

Postautor: Achill » 25 lip 2015, 21:20

Pawełek pisze:Co do filmu "Obecność", to nie byłbym do końca pewny czy jest on na faktach... Ci co oglądali pewnie rozumieją :)

nazwiska bohaterów były prawdziwe ;) wystarczy żeby zakwalifikować do "na faktach"
owa lalka również istnieje. Trudno powiedzięc czy jest opetana, ale dokładnie ta o ktorej jest mowa w filmie do dzis jest przemdiotem badań srodowisk zajmujących sie zjawiskami paranormalnymi w USA.
Tłumić potrzeby pospolite (...) materialne; stwarzać potrzeby intelektualne i podniosłe. Zmagać się, walczyć (...) za postęp ludzi i światów.(...) Kochać prawdę i sprawiedliwość (...) miłosierdzie, życzliwość, oto tajemnica szczęścia (...) oto obowiązek
Awatar użytkownika
Achill
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1177
Rejestracja: 29 sie 2014, 10:57

Re: Film na wieczór

Postautor: Edi » 27 lip 2015, 21:11

Czy to już wszystkie wasze propozycje ??
Awatar użytkownika
Edi
 
Posty: 191
Rejestracja: 25 kwie 2015, 21:55

Re: Film na wieczór

Postautor: Mirek » 27 lip 2015, 21:54

To ja proponuję jeszcze: "Efekt motyla." Od pierwszej do ostatniej części.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Film na wieczór

Postautor: Xsenia » 28 lip 2015, 11:53

Jestem w takim nastroju, że "Masarka piłą mechaniczną" wydaje mi się odpowiednim filmem na ten wieczór. A szczerze mówiąc, to doskonały film by uświadomić ludziom co w innych może siedzieć. Film powstał na faktach autentycznych, wiec można się trochę przerazić.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3162
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Następna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość