Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: danut » 02 maja 2016, 17:05

Wiele lat wcześniej... - ćwierć wieku wcześniej! Jeśli mi zdrowie pozwoli będę chciała opublikować swoje notatki z tego czasu, bo jest niesamowite to jakimi bez żadnej wiedzy naukowej posługuję się tam stwierdzeniami i jak one dopiero po tak wielu latach znalazły wyjaśnienie, gdy zaczęto ich używać w świecie nauki i w ogóle gdy weszły do języka i zaczęły być rozpowszechniane, choćby tak jak piszesz w internecie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: Estia72 » 02 maja 2016, 19:15

danut pisze:Wiele lat wcześniej... - ćwierć wieku wcześniej! Jeśli mi zdrowie pozwoli będę chciała opublikować swoje notatki z tego czasu, bo jest niesamowite to jakimi bez żadnej wiedzy naukowej posługuję się tam stwierdzeniami i jak one dopiero po tak wielu latach znalazły wyjaśnienie, gdy zaczęto ich używać w świecie nauki i w ogóle gdy weszły do języka i zaczęły być rozpowszechniane, choćby tak jak piszesz w internecie.


Fajnie sie stalo ze i u nas w Polsce sa ludzie ktorzy probuja to wyjasnic i zglebiaja te tematy( Danut wielki szacunek dla Ciebie :) )
Dla mnie fizyka kwantowa jest nauka przyszlosci i odpowiedzia na wiele pytan ktore zadaje sobie czlowiek od poczatku istnienia.
W koncu zrobilismy nastepny krok po ugrzeznieciu na Darwinizmie i teori ewolucji, fizyka kwantowa jest przelomem i to jest chyba najbardziej pocieszajace dla nas wszystkich.
Ogladajac rozne filmy czy czytajac ksiazki w ktorych pokazywane sa i tlumaczone eksperymenty opierajace sie na kwantowej rzeczywistosci czuje sie jak Alicja w krainie czarow ;) i w koncu wiem ze jestem w domu :)
Kwantowa rzeczywistosc tlumaczy wiele zjawisk ktore nazywamy "paranormalnymi czy wrecz cudami" w koncu przyszla era zrozumienia
ze to nie zadne cuda tylko logiczne dajace sie wytlumaczyc zjawiska oparte na prawach fizyki, za ktore kiedys palono niestety ludzi na stosie ehh...

W koncu rowniez mam dla siebie dowod i potwierdzenie tego co zawsze wewnetrznie czulam i wiedzialam ,ze za te wszystkie zjawiska nie odpowiadaja zadne bogi...czy czary mary, ale ze to my je tworzymy, mysle ze dzieki temu przelomowemu odkryciu ludzkosc w koncu bedzie mogla sie podniesc z kolan przed wszelkimi bostwami i w koncu dumnie podniesc glowe rozumiejac ze sami jestesmy tworcami :)
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: danut » 02 maja 2016, 19:42

Nie do końca sami jesteśmy twórcami, bo bez połączenia z innymi rzeczywistościami nie bylibyśmy w stanie stworzyć niczego, ważne jest tylko by nasze poczynania szły w zgodzie z całym systemem a nie przeciw niemu. Estia 72 - dziękuję za dobre słowo. Gdy będziesz czytać książkę zauważysz, że za część "naukową" odpowiedzialna jest współautorka, kobieta która ma wiele wspólnego z nauką i zapewne nie popełniła błędu odnosząc się do praw i twierdzeń fizycznych. Ja jako amator mogłabym coś takiego zrobić, bo samą fizyką/ mechaniką kwantową zainteresowałam się dopiero 7 lat temu, własnie na podobnym jak to forum, zainteresował mnie Twierdzeniem Bella i splątaniem kwantowym pewien user- robertcb - pamiętam to jak dziś i bardzo dziękuję mu za to. Gdy zaczęłam w to wchodzić, czytać pozycje naukowe wiedziałam już na pewno, że to jest to czego szukam, potem jeszcze bardziej utwierdziła mnie w tym współautorka i tak powstała ta książka. Gdy będziesz czytać( nie chcę tu niczego sugerować) ale możesz zwrócić szczególną uwagę na to, jak bardzo te wszystkie moje doświadczenia z nieznanym mają odbicie w tej nauce, ja czuję nawet jakbym była w tym wszystkim wręcz eksponatem obrazującym na sobie, to co na razie naukowcy obserwują na najmniejszych cząstkach. Pozdrawiam serdecznie!
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: soldado » 02 maja 2016, 20:14

Estia72 pisze:
danut pisze:Wiele lat wcześniej... - ćwierć wieku wcześniej! Jeśli mi zdrowie pozwoli będę chciała opublikować swoje notatki z tego czasu, bo jest niesamowite to jakimi bez żadnej wiedzy naukowej posługuję się tam stwierdzeniami i jak one dopiero po tak wielu latach znalazły wyjaśnienie, gdy zaczęto ich używać w świecie nauki i w ogóle gdy weszły do języka i zaczęły być rozpowszechniane, choćby tak jak piszesz w internecie.


Fajnie sie stalo ze i u nas w Polsce sa ludzie ktorzy probuja to wyjasnic i zglebiaja te tematy( Danut wielki szacunek dla Ciebie :) )
Dla mnie fizyka kwantowa jest nauka przyszlosci i odpowiedzia na wiele pytan ktore zadaje sobie czlowiek od poczatku istnienia.
W koncu zrobilismy nastepny krok po ugrzeznieciu na Darwinizmie i teori ewolucji, fizyka kwantowa jest przelomem i to jest chyba najbardziej pocieszajace dla nas wszystkich.
Ogladajac rozne filmy czy czytajac ksiazki w ktorych pokazywane sa i tlumaczone eksperymenty opierajace sie na kwantowej rzeczywistosci czuje sie jak Alicja w krainie czarow ;) i w koncu wiem ze jestem w domu :)
Kwantowa rzeczywistosc tlumaczy wiele zjawisk ktore nazywamy "paranormalnymi czy wrecz cudami" w koncu przyszla era zrozumienia
ze to nie zadne cuda tylko logiczne dajace sie wytlumaczyc zjawiska oparte na prawach fizyki, za ktore kiedys palono niestety ludzi na stosie ehh...

W koncu rowniez mam dla siebie dowod i potwierdzenie tego co zawsze wewnetrznie czulam i wiedzialam ,ze za te wszystkie zjawiska nie odpowiadaja zadne bogi...czy czary mary, ale ze to my je tworzymy, mysle ze dzieki temu przelomowemu odkryciu ludzkosc w koncu bedzie mogla sie podniesc z kolan przed wszelkimi bostwami i w koncu dumnie podniesc glowe rozumiejac ze sami jestesmy tworcami :)


Niestety jest bardzo nie fajnie, że osoby, które czegoś doświadczyły, bardzo często się kłócą, zamiast wymieniać się konstruktywnymi postami.
Obserwuje to już na wielu innych forach....

- Ty mówisz nie prawdę, bo ONI wyglądają tak i tak...
- Nie prawda bo ONI wyglądali tak i tak... a tak się zachowywali
- Piszesz głupoty, bo ONI nie mogli się tak zachowywać, bo ja miałem z nimi kontakt i wiem lepiej....
- latają spodkami, nie prawda, bo ICH statek był w kształcie cygara....

ITD ITP.... RĘCE OPADAJĄ.....

Tak trudno jest zrozumieć, że tylko na naszej planecie jest kilka ras, a przez to ludzie wyglądają inaczej, chociaż są z tej samej planety ? :)
Nadto jeździmy różnymi samochodami i żyjemy w różnych środowiskach kulturowych...
Tak trudno jest zrozumieć, że Oni też mogą być różni i mogą latać różnymi pojazdami ? :)

Tak samo jest na tym forum......
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: danut » 02 maja 2016, 20:18

soldado nie pogadam z Tobą, ręce opadają czytając o waszych kosmitach, dlatego nie łącz mnie już z żadnym z Twoich doświadczeń, pomyliłeś drzwi, to nie ta bajka.

Ps. I dziwne doskonale pamiętam zdarzenie i opis który mi podawałeś, z tej "koloni" - mężczyzna z brodą czarne włosy, teraz do Nataszy piszesz - to energetyczny kosmita, może być kim chce- coś nie jest tak. I nie interesują mnie inne rasy - interesuje mnie człowiek, sens i cel jego istnienia.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: soldado » 02 maja 2016, 20:36

danut pisze:soldado nie pogadam z Tobą, ręce opadają czytając o waszych kosmitach, dlatego nie łącz mnie już z żadnym z Twoich doświadczeń, pomyliłeś drzwi, to nie ta bajka.

Ps. I dziwne doskonale pamiętam zdarzenie i opis który mi podawałeś, z tej "koloni" - mężczyzna z brodą czarne włosy, teraz do Nataszy piszesz - to energetyczny kosmita, może być kim chce- coś nie jest tak. I nie interesują mnie inne rasy - interesuje mnie człowiek, sens i cel jego istnienia.


Jaki mężczyzna z brodą ???
Jakie czarne włosy ???

Coś złego się z tobą dzieje...
Dziwnie doskonale nic nie pamiętasz i piszesz celowo głupoty.

Proszę, włącz sobie na moje posty funkcję IGNORUJ, tak jak ja to robię od długiego czasu z twoimi postami.
Dlatego ostatni raz odpowiedziałem na twój post.
Jest tyle osób na forum... omijaj mnie tak jak ja to robię z twoimi postami od dłuższego już czasu.
Ostatnio zmieniony 02 maja 2016, 20:38 przez soldado, łącznie zmieniany 1 raz
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: danut » 02 maja 2016, 20:37

A wiesz co może poszukam twoich pw z NK i odświeżę ci pamieć? Ja ich nei skasowałam siedzą w skrzynce na pamiątkę :D
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: soldado » 02 maja 2016, 20:40

danut pisze:A wiesz co może poszukam twoich pw z NK i odświeżę ci pamieć? Ja ich nei skasowałam siedzą w skrzynce na pamiątkę :D


Pamiętam doskonale swoje doświadczenia.
W innym temacie zmieniłaś mój wpis, a potem głupio się tłumaczyłaś.
Jesteś nie wiarygodna.
Kieruje tobą zazdrość, pycha, zarozumiałość i .... sama sobie dopowiedz.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: danut » 02 maja 2016, 20:41

soldado pisze:
danut pisze:A wiesz co może poszukam twoich pw z NK i odświeżę ci pamieć? Ja ich nei skasowałam siedzą w skrzynce na pamiątkę :D


Pamiętam doskonale swoje doświadczenia.
W innym temacie zmieniłaś mój wpis, a potem głupio się tłumaczyłaś.
Jesteś nie wiarygodna.
Kieruje tobą zazdrość, pycha, zarozumiałość i .... sama sobie dopowiedz.

Twój wpis? :shock: Jaką ja mam możliwość zmieniać innych wpisy? Nie pisz już do mnie jak obiecałeś, pisz sobie o tych kosmitach. Nie jestem o nich zazdrosna :lol:
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: soldado » 02 maja 2016, 20:43

soldado pisze:
danut pisze:A wiesz co może poszukam twoich pw z NK i odświeżę ci pamieć? Ja ich nei skasowałam siedzą w skrzynce na pamiątkę :D


Pamiętam doskonale swoje doświadczenia.
W innym temacie zmieniłaś mój wpis, a potem głupio się tłumaczyłaś.
Jesteś nie wiarygodna.
Kieruje tobą zazdrość, pycha, zarozumiałość i .... sama sobie dopowiedz.


DLATEGO REASUMUJĄC

Nie polecam tej książki i żałuję, że założyłem o niej ten temat.
Uważam, że autorka miesza wszystko z wszystkim i tak samo zrobiła to w swojej książce.
Niestety dwukrotnie przeżyła poważną operację na swoim mózgu, co może mieć wpływ na to, co w niej zawarła i nie można mieć tego jej za złe, bo robi to nie świadomie dla siebie.
Moderatora proszę o zamknięcie tego tematu.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości