Ksiądz Kaczkowski nie żyje

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Ksiądz Kaczkowski nie żyje

Postautor: Krzysztoff » 28 mar 2016, 21:22

Ciekawy człowiek i na pewno wart wysłuchania, choć nie ze wszystkimi wypowiedziami się zgadzam

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... .html#Prze
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ksiądz Kaczkowski nie żyje

Postautor: czarnyMag » 07 maja 2018, 00:45

Dostał szansę ale nic nie zrozumiał z lekcji. Za to zalał rynek książkami które programują umysł. Czytałem i wyrzuciłem :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Ksiądz Kaczkowski nie żyje

Postautor: Krzysztoff » 07 maja 2018, 17:07

czytałem jego książki i uważam że są dobre , nie wiem co rozumiesz przez "programowanie" , każde wyrażenie swojego zdania jest "programowaniem" innych

Kaczkowski przede wszystkim stawiał na personalizm - czyli dostrzeganie człowieka w człowieku a poza tym był praktykiem , pokazał czym jest miłosierdzie w praktyce - to jest bardziej wartościowe od milionów słów
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ksiądz Kaczkowski nie żyje

Postautor: czarnyMag » 09 maja 2018, 14:23

Krzysztoff pisze:czytałem jego książki i uważam że są dobre , nie wiem co rozumiesz przez "programowanie" , każde wyrażenie swojego zdania jest "programowaniem" innych

Kaczkowski przede wszystkim stawiał na personalizm - czyli dostrzeganie człowieka w człowieku a poza tym był praktykiem , pokazał czym jest miłosierdzie w praktyce - to jest bardziej wartościowe od milionów słów


No ale wiesz, jest prawda która jest ponad tymi wszystkimi wierzeniami, prawda z którą możesz się zgodzić lub jej zaprzeczyć - ja Ci jej nie jestem w stanie przedstawić bo Ty sam czujesz ją bezpośrednio bez pośredników i tych wszystkich prawd spisanych między innymi przez Karczewskiego! Oddziel więc "plew od ziarna" :twisted: i zrecenzuj gościa w oparciu o duszę - Twoją duszę i jej rozwój :!:
A "miłosierdzie w praktyce" - czynisz coś dla kogoś bo... :?: czujesz, że jest to dobre a tak naprawdę między Bogiem a Diabłem bo chcesz by Bóg tak Cię ocenił - pozytywnie (czyli czynisz dla siebie bo się boisz i zabezpieczasz jednocześnie) i to jest miłosierdzie podniesione do wzorca przez ludzi i dla ludzi i dla materii - robisz coś dla materii która jest na dnie czeluści i jest więzieniem dla ducha który nie potrzebuje byś to robił - robisz to więc dla Siebie bo Ty to potrzebujesz :!: Kto komu w tym momencie robi przysługę i okazuje miłosierdzie :?:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Ksiądz Kaczkowski nie żyje

Postautor: OneNight » 11 maja 2018, 22:32

Krzysztoff pisze:
Kaczkowski przede wszystkim stawiał na personalizm - czyli dostrzeganie człowieka w człowieku a poza tym był praktykiem , pokazał czym jest miłosierdzie w praktyce - to jest bardziej wartościowe od milionów słów


:)
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Ksiądz Kaczkowski nie żyje

Postautor: czarnyMag » 17 maja 2018, 13:25

OneNight pisze:
Krzysztoff pisze:
Kaczkowski przede wszystkim stawiał na personalizm - czyli dostrzeganie człowieka w człowieku a poza tym był praktykiem , pokazał czym jest miłosierdzie w praktyce - to jest bardziej wartościowe od milionów słów


:)


Cze...nie ma jak przyciąganie...ksiądz nas połączył :D
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Ksiądz Kaczkowski nie żyje

Postautor: alexis200 » 18 lut 2020, 09:02

Nie wiem kto to Kaczkowski urzędnicy Rzymsko-Katolicyzmu mnie nie interesują, może i są jacyś szczerzy księża - ale sam organizacja Katolicyzmu nie do przyjęcia, gdziekolwiek kościółek wtykał swoje macki to było
prześladowanie, zabijanie, cierpienie, nawracanie na siłę w większości, niszczenie kultury Indian Ameryki Północnej i Południowej, zabijanie i więzienie odkrywców i naukowców, ba kościół katolicki nawet prześladował innych chrześcijan nie wyznania Rzymskiego , zresztą tak po prawdzie Kościół Rzymski ma bardzo mało wspólnego z nauką Jezusa i z pierwszymi Chrystianami z I - II wieku, Rzymsko-Katolicyzm to religia założona tak naprawdę przez Konstantyna Wielkiego w IV wieku z jego Dogmatami itp .
Nie wystarczy zdobywać mądrość, trzeba jeszcze z niej korzystać .
Cyceron
Awatar użytkownika
alexis200
 
Posty: 68
Rejestracja: 20 sty 2020, 16:39
Lokalizacja: Zagłębie - Śląskie


Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości