Równoległe światy

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Równoległe światy

Postautor: OneNight » 23 kwie 2016, 09:28

Danut, znam opowieści Johna Titora. Do tej pory jednak nie udało się nikomu choćby wpaść na trop, żeby to zbadać.

Wywiad obejrzę później. Co do poprzedniego filmu; wkurza mnie lektor ivona. Nie znalazłem tam nic praktycznego, jedynie domysły.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Równoległe światy

Postautor: danut » 23 kwie 2016, 10:48

OneNight pisze:Danut, znam opowieści Johna Titora. Do tej pory jednak nie udało się nikomu choćby wpaść na trop, żeby to zbadać.

Wywiad obejrzę później. Co do poprzedniego filmu; wkurza mnie lektor ivona. Nie znalazłem tam nic praktycznego, jedynie domysły.

Takich podróżników było o wiele więcej. Ważna informacja jest taka, że naukowcy zbierają dowody na istnienie za naszymi kulisami innych wszechświatów. W Europejskiej Agencji Kosmicznej teleskopu Plancka zaobserwowano na jego krańcach świetliste punkty. Jasne punkty są mikrofalowym promieniowaniem tła i śladem materii kosmicznej pochodzącej z sąsiednich wszechświatów, która wdziera się do naszego wszechświata.
Wieloświat może być zbiorem wielu wszechświatów(tak jak to przedstawia wielu naukowców i teorii), które mogły powstać w wyniku Wielkiego Wybuchu i tzw. inflacji kosmicznej. To co już wydarzyło się w kosmosie może wydarzyć się ponownie, jak mówił Jezus "To co było, a nawet już jest i będzie". Informacje w kosmosie roznosi światło i wiemy, że niektóre z nich docierają do nas tak późno, że obserwowana np. przez nas gwiazda już nie istnieje. Dlatego te badania są tak dla nas trudne. Dlatego obserwacja na najmniejszych cząstkach może nam dać więcej wiedzy o tym co dzieje się kosmosie. W linku masz dokładne dane o tych śladach innych wszechświatów oraz o zderzeniach ich z naszym -

http://nauka.newsweek.pl/czy-rownolegle ... 147,1.html
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Równoległe światy

Postautor: OneNight » 23 kwie 2016, 11:56

Mały offtop: W Europejskiej Agencji Kosmicznej oficjalnym językiem jest francuski. Jak myślisz, jest wymagany by tam pracować, czy angielski wystarczy? :D
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Równoległe światy

Postautor: danut » 23 kwie 2016, 12:10

OneNight pisze:Mały offtop: W Europejskiej Agencji Kosmicznej oficjalnym językiem jest francuski. Jak myślisz, jest wymagany by tam pracować, czy angielski wystarczy? :D


Myślę, ze drugim oficjalnym językiem może być angielski, ale język to nie wszystko by się tam dostać, musiałbyś mieć swoje jakieś znaczące prace w przestrzeni kosmicznej by tak się dostać. :D
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Równoległe światy

Postautor: OneNight » 23 kwie 2016, 12:14

Jestem tego świadomy.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Równoległe światy

Postautor: Estia72 » 03 maja 2016, 07:52

Danut a jak udalo Ci sie z tej innej rzeczywistosci wrocic, nie balas sie ze zostaniesz tam juz na zawsze...? :roll:
I zeby nie bylo nieporozumien chce dopytac, czy byla to teleportacja lacznie z cialem czy tylko swiadomoscia?

Sa opisane historie ludzi ktorzy wlasnie doswiadczyli tego co TY, ale im nie udalo sie powrocic....
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Równoległe światy

Postautor: Natasza » 03 maja 2016, 07:55

Estia72 pisze:
Sa opisane historie ludzi ktorzy wlasnie doswiadczyli tego co TY, ale im nie udalo sie powrocic....


ciekawe to co powiedziałaś, czy możesz coś więcej napisać lub najlepiej podać jakiś tytuł to sobie sama z chęcią poczytam
dziękuję z góry
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: Równoległe światy

Postautor: danut » 03 maja 2016, 10:34

Estia72 pisze:Danut a jak udalo Ci sie z tej innej rzeczywistosci wrocic, nie balas sie ze zostaniesz tam juz na zawsze...? :roll:
I zeby nie bylo nieporozumien chce dopytac, czy byla to teleportacja lacznie z cialem czy tylko swiadomoscia?

Sa opisane historie ludzi ktorzy wlasnie doswiadczyli tego co TY, ale im nie udalo sie powrocic....


Estia72 - skoro nie udało się im powrócić, to kto opisał to gdzie zniknęli, gdzie byli podczas tego zniknięcia? Bo sprawa jest jasna, jeśli nie zrobili to oni sami( bo nie mogli tego zrobić), to cały opis tego co przeżyli podczas podróży musi być wymyślony i spisany według czyichś przypuszczeń?

Trudno jest mi wiedzieć na sto procent czy z tym ciałem, czy nie z tym naszym ciałem dochodziło do przeskoków pomiędzy rzeczywistościami. Miałam doświadczenia takie, jak np. z urwiskiem, że widziałam i odczuwałam siebie w dwóch ciałach, przy bilokacji też brały udział dwa ciała, jedno na wpół przytomne inne w działaniu z mającymi miejsce przeskokami świadomości pomiędzy nimi. Ale były sytuacje gdzie wróciłam świadomością natychmiast do naszej rzeczywistości, a w tym czasie, w których doświadczałam tych rzeczy nie mogło mnie być tutaj w ogóle i świadczyły o tym także zmiany mojego miejsca pobytu w tej przestrzeni. Przebyta droga nie mogła być pokonana w inny sposób niż poprzez inną rzeczywistość. To ciało np. zostało przeniesione o kilkanaście kilometrów.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Równoległe światy

Postautor: Estia72 » 03 maja 2016, 10:42

danut pisze:Estia72 - skoro nie udało się im powrócić, to kto opisał to gdzie zniknęli, gdzie byli podczas tego zniknięcia? Bo sprawa jest jasna, jeśli nie zrobili to oni sami( bo nie mogli tego zrobić), to cały opis tego co przeżyli podczas podróży musi być wymyślony i spisany według czyichś przypuszczeń?


Nie opisuja tego osoby ktore przeniosly sie w inna rzeczywistosc a swiadkowie tych wydarzen :) Danut


Natasza nie moge podac Ci linku bo to juz troche czasu upynelo od tego czasu,czytalam o tym na jakis forach.... :roll:
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Równoległe światy

Postautor: danut » 03 maja 2016, 10:48

Ja również miałam świadków swoich wydarzeń, to może skonfrontujmy tych świadków którzy i co opisują?

Na żadnym forum, które czytałam nie spotkałam podobnych relacji do moich, to może opisz je tutaj, by wiedzieć o czym rozmawiamy.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości