Równoległe światy

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Równoległe światy

Postautor: OneNight » 10 kwie 2016, 19:01

Co do siatki, to przecież mogli ją przez noc założyć. Zmiana terenu - to faktycznie dziwne.

Piszesz nasza rzeczywistość. Więc wróciłaś?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Równoległe światy

Postautor: danut » 10 kwie 2016, 19:08

Nie mogli jej założyć przez noc, to dość spory teren do osiatkowania i jeszcze długi czas potem chodziłam tamtą ścieżką :D siatka jest, a domu do tej pory nie ma w tym miejscu, dopiero zeszłego lata sąsiad coś mi przebąknął, że teren został wykupiony i ktoś tam coś zaczyna budować, a zaczyna od placu zabaw dla dzieci- nie wiem kto i co to ma być i czy ma to być dom mieszkalny, czy może przedszkole?

Oczywiście, ze zawsze wracałam przecież piszesz ze mnę w naszej rzeczywistości, a nie ze mną z poza niej. :D
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Równoległe światy

Postautor: OneNight » 10 kwie 2016, 19:17

No nie wiem, a może Ty wcale nie jesteś z tej rzeczywistości? :lol:
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Równoległe światy

Postautor: danut » 10 kwie 2016, 19:18

OneNight pisze:No nie wiem, a może Ty wcale nie jesteś z tej rzeczywistości? :lol:

Czasami sama zadaje sobie, to same pytanie :lol: No może nie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Równoległe światy

Postautor: OneNight » 10 kwie 2016, 20:36

Zakładając, że przeteleportujesz się do innej rzeczywistości, to nie dowiem się o tym, bo moja świadomość znajduje się w tej i mi nie powiesz :D

Tak więc trzeba liczyć na siebie.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Równoległe światy

Postautor: danut » 10 kwie 2016, 20:38

OneNight pisze:Zakładając, że przeteleportujesz się do innej rzeczywistości, to nie dowiem się o tym, bo moja świadomość znajduje się w tej i mi nie powiesz :D

Tak więc trzeba liczyć na siebie.


Dlatego pytaj o tę inną rzeczywistość póki tu jestem, bo gdy zniknę, to już ci nie odpowiem. :D
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Równoległe światy

Postautor: OneNight » 10 kwie 2016, 20:40

A co mi możesz powiedzieć? Nie wiesz jak można to zjawisko wywołać :/
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Równoległe światy

Postautor: danut » 10 kwie 2016, 20:45

OneNight pisze:A co mi możesz powiedzieć? Nie wiesz jak można to zjawisko wywołać :/

Nie wiem, ale za to wiem jak łączą się ze sobą swoim oddziaływaniem te wszystkie rzeczywistości i jak dzięki nim układa się nasza rzeczywistość i że są to naczynia połączone. Wiem, że nasza rzeczywistość nie jest trwała i że można z niej wymazywać niektóre fakty oraz wklejać inne w to miejsce, dużo dzięki tym przeskokom się dowiedziałam.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Równoległe światy

Postautor: OneNight » 10 kwie 2016, 20:53

Tak, tak - stany splątane. A coś, co można wykorzystać w praktyce? Na przykład jak coś tu wkleić? Chcę dostać ferrari. Daj mi ferrari! :D

Pisz wszystko, co wiesz! :)
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Równoległe światy

Postautor: danut » 10 kwie 2016, 21:06

Mogę napisać jak udało mi się wypchnąć zdarzenie ze zepchnięciem mnie z właśnie tego urwiska nad potokiem. Cały przebieg jak przewijały się sceny po klatkach zdarzeń i układały w inne. Natomiast nie jest to taka praktyka jakby mag miał machnąć laseczką i dać ci lub zmaterializować Ferrari na podwórko, to nie ta bajka :lol: nic nie ma na nasze chcę i muszę trzeba się liczyć z oddziaływaniem i współgraniem całego układu.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości