Równoległe światy

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Równoległe światy

Postautor: OneNight » 10 kwie 2016, 21:10

A więc na zawołanie to nie działa? A szkoda, to musiałoby być niesamowite przeżycie. Międzywymiarowy podróżnik.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Równoległe światy

Postautor: danut » 10 kwie 2016, 21:13

OneNight pisze:A więc na zawołanie to nie działa? A szkoda, to musiałoby być niesamowite przeżycie. Międzywymiarowy podróżnik.

Nie działa, dlatego jestem przeciwna okultyzmowi i innym magicznym praktykom. Tak były to niesamowite przeżycia i nie doświadczone przy zamkniętych oczach w głowie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Równoległe światy

Postautor: OneNight » 10 kwie 2016, 21:15

Więc nie powinnimy nawet próbować?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Równoległe światy

Postautor: danut » 10 kwie 2016, 21:19

OneNight pisze:Więc nie powinnimy nawet próbować?


Nie wiem, ja nie próbuje bo mi jest to niepotrzebne, a raz spróbowałam i odechciało mi się :D , umysł to skomplikowana struktura i można od tego próbowania postradać zmysły i tak żadnej konkretnej wiedzy to nie przyniesie, a zapewne nie taką jak kontakty naturalne bez wymuszania ich i wywoływania.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Równoległe światy

Postautor: Elfi » 11 kwie 2016, 16:57

Jest wiele przesłanek, że coś takiego jak wszechświaty równoległe rzeczywiście istnieje. Wiem, że to nie do końca o to chodziło, ale prawdopodobna jest idea multiuniwersum. Na mapie promieniowania reliktowego wszechświata odkryto w 2010 roku kilka bardzo gorących stref, które mogą pochodzić ze zderzenia się naszego wszechświata z jakimiś innymi wszechświatami. Dotychczas odkryty co najmniej 4 takie obszary.
Awatar użytkownika
Elfi
 
Posty: 53
Rejestracja: 08 paź 2015, 11:26
Lokalizacja: Kraków

Re: Równoległe światy

Postautor: OneNight » 11 kwie 2016, 17:31

Słyszałem o tej teorii. Multiuniwersum to po polsku wieloświat.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Równoległe światy

Postautor: OneNight » 11 kwie 2016, 17:31

Słyszałem o tej teorii. Multiuniwersum to po polsku wieloświat.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Równoległe światy

Postautor: danut » 11 kwie 2016, 17:54

Cytat z naszej książki
"Dowiedzieliśmy się z tych relacji, że Źródło wszelkiego istnienia dokonuje swego podziału, tworząc indywidualne, świadome osobowości cząstkowe. Ta informacja jest kompatybilna z ustaleniami biologii komórkowej, dotyczącymi indywidualnych receptorów tożsamości w błonach komórkowych, rezonujących ze ściśle określonym, niepowtarzalnym sygnałem dochodzącym ze środowiska do komórek każdego ludzkiego organizmu biologicznego. Pacjenci Newtona wspominali też o wzorcu energetycznym każdej żyjącej istoty, co również można identyfikować ze wspomnianym sygnałem. Można na tej podstawie przyjąć, że organizm każdego z nas jest w czasoprzestrzeni „podłączony” do własnego kompleksu świadomościowego, co oznacza, że rezonuje z indywidualnym, cząstkopodobnym solitonem, będącym elementem większej świadomościowej struktury falowej.
Dowiedzieliśmy się ponadto, że każdy z nas ma w tym równoległym świecie swoich opiekunów i mentorów, nazywanych zwykle przez osoby badane przewodnikami duchowymi. Przebywające w tym innym świecie byty tworzyły zorganizowaną wielopoziomową strukturę, a o przynależności do określonego poziomu decydował wyłącznie stopień rozwoju i związany z tym zasób energetyczny. Potencjał ten decydował również o tym, czy dany byt (osobowość) był w stanie dokonać swego podziału, realizując równocześnie kilka równoległych wcieleń na Ziemi lub w różnych systemach życia.
"


http://nt.interia.pl/raporty/raport-kos ... Id,1547779

http://kopalniawiedzy.pl/mechanika-kwan ... czna,21349
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Równoległe światy

Postautor: Mirek » 11 kwie 2016, 20:59

Danut jak vala książka jest takim jězykiem napisana, to nie warto ją czytać. Naukowy bełkot.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Równoległe światy

Postautor: danut » 11 kwie 2016, 21:05

Mirek pisze:Danut jak vala książka jest takim jězykiem napisana, to nie warto ją czytać. Naukowy bełkot.

Do zrozumienia naukowych tłumaczeń potrzeba mieć już trochę swoich wiadomości naukowych, dlatego tez wkleiłam linki które choć trochę przybliżają nam wiadomości np. o strukturze falowej materii, itp. łatwiej jest to zrozumieć w połączeniu z moimi doświadczeniami z innymi rzeczywistościami, które w sposób normalny i przystępny właśnie obrazują tę sprawę. Zdarzenia są poszatkowane i specjalnie dobrane do omawianego działu.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości