Sny i wywieranie wpływu

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: czarnyMag » 28 cze 2016, 10:51

Xsenia pisze:Tu się nie zgodzę. Wierzę, że są siły, hm ciemności?, z którymi nikt nie potrafi sobie poradzić, a one robią co chcą z ludźmi. Choć słowo wierzę, to dla mnie jakby za mało. JA WIEM, że one istnieją. A skąd wiem? Nie mam pojęcia. Być może kiedyś dawno, dawno temu je spotkałam, i może dlatego teraz mnie do nich nie ciągnie. Nie wiem.


Wszyscy wcieleni na Ziemi kiedyś (we wcześniejszych wcieleniach i poza ciałem) spotkali Zło ale nie wszyscy posiadają pamięć poprzedniego wcielenia. Ale to ziemskie wcielenie daje nam nieograniczone możliwości przypomnienia sobie (przypomnienia gdy nasza dusza się pogubiła:) I ja właśnie z tej możliwości skorzystałem, odblokowując sobie jeszcze parę możliwości :)
i nie podoba mi się to co zobaczyłem :(
....ale jednocześnie nabyłem wiedzę którą błyskawicznie wchłonęła moja dusza, że tu na tej planecie muszę koniecznie poprawić swe postępowania (a czas przyspieszył)!
Co do ciebie "błogosławieni którzy nie widzieli a uwierzyli" :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: OneNight » 28 cze 2016, 11:03

Powiedz coś więcej o tych możliwościach.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: czarnyMag » 28 cze 2016, 11:11

OneNight pisze:Powiedz coś więcej o tych możliwościach.


Pisałem już - wizualizujesz sobie "materialny tunel" i włazisz do niego! A kiedy tam stoisz dalej odczuwasz ziemskie zmysły - i teraz wykraczasz poza Boskie prawo! lądując w świecie dużo niższym mentalnie do Ziemi :)
Wracając z tego "świata" twój duch szubko notuje i zapisuje w pamięć człowieka wiedzę która się z tym "przeskokiem" wiąże :) Możesz zobaczyć swego opiekuna który zabierze Cię na wycieczkę np. :twisted: ale nie pękaj - przeżyjesz :lol:
Jak Cię zaprowadzi przed bestię 666 to wymienię z Tobą doświadczenia :D
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: OneNight » 28 cze 2016, 11:15

Dokąd ten tunel ma prowadzić? Tak sobie gdzieś w nicość? Może wreszcie dopadnę opiekuna, bo on coś mnie unika od samego początku.

Ale zaraz - to tylko wizualizacja. Jak mogę cokolwiek zobaczyć? I co ma znaczyć, że tunel jest materialny?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: czarnyMag » 28 cze 2016, 11:36

OneNight pisze:Dokąd ten tunel ma prowadzić? Tak sobie gdzieś w nicość? Może wreszcie dopadnę opiekuna, bo on coś mnie unika od samego początku.

Ale zaraz - to tylko wizualizacja. Jak mogę cokolwiek zobaczyć? I co ma znaczyć, że tunel jest materialny?


Musisz zobaczyć (stworzyć w swej myśli coś gdzie będziesz mógł wleźć :) i tam wleźć, a jak już tam będziesz zacznij się przyglądać swemu tworowi (będziesz wtedy postrzegał wszystko jako Ty!). Tunel umiejscawiasz w pustce (w ciemności a koniec w :twisted:....w łbie wymyślonej postaci która ma choćby (nik) na tym forum :lol:
i kiedy już podejmiesz decyzję o naruszeniu cudzej granicy pilnowanej przez prawdopodobnie opiekuna tej duszy (a sam też takiego opiekuna posiadasz) - wylądowujesz w świecie który jest zgoła odmienny od ludzkiej formy a notujesz jak wracasz że tam byłeś...nieco odmienny..od tego co identyfikujesz jako Ty!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: OneNight » 28 cze 2016, 11:39

To zwykłe linkowanie. A co jeśli uda mi się tam wejść(do cudzej głowy) i nie zobaczę opiekuna?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: czarnyMag » 28 cze 2016, 11:44

OneNight pisze:To zwykłe linkowanie. A co jeśli uda mi się tam wejść(do cudzej głowy) i nie zobaczę opiekuna?


Nie wejdziesz! 100 procent! Ale próbują tylko niżsi bo oni czują taką potrzebę - potrzebę sprawdzenia siebie.
Ale ja Cię chyba zapraszałem :lol: No więc spróbuj ze mną! Zapraszam forumowicza do siebie! :twisted:
Może razem jak już wpadniesz odwiedzimy mój świat :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: OneNight » 28 cze 2016, 11:49

Ale ja już tego próbowałem i mi wyszło. Nie mogłem tego zweryfikować, bo nie mam aż takich kontaktów z tą osobą.

No cóż, spróbuję wejść do ciebie. Mam nadzieje, że wyjdę jeszcze zdrowy psychicznie :lol:
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: czarnyMag » 28 cze 2016, 11:57

OneNight pisze:Ale ja już tego próbowałem i mi wyszło. Nie mogłem tego zweryfikować, bo nie mam aż takich kontaktów z tą osobą.

No cóż, spróbuję wejść do ciebie. Mam nadzieje, że wyjdę jeszcze zdrowy psychicznie :lol:


:lol: wyjdziesz :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: OneNight » 28 cze 2016, 12:01

A więc dziś w nocy pierwsza próba.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości