Sny i wywieranie wpływu

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: czarnyMag » 30 kwie 2016, 23:37

danut pisze:Oczywiście, że to działa w dwie strony :D Nic płazem nie uchodzi. Ja np. mam bardzo silną ochronę i może zaboleć każda próba włamu.


Ale wolałabyś nie doświadczyć próby przerwania ochrony? :) Czy jest Ci to obojętne :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: czarnyMag » 01 maja 2016, 00:19

Mam takie pytanie w temacie "wywieranie wpływu": Co człowiekowi może zrobić amator OOBE (gdyby chciał mu uprzykrzyć egzystencję)? I odwrotnie: co amator OOBE może zrobić na atak nakierowanych na niego nocnych koszmarów?
I jeszcze jedno pytanie czy adept OOBE (mierne medium) może zatrzymać ducha niższego który do niego przyjdzie by go wnerwić? Jest to w ogóle w stanie zatrzymać w oparciu o OOBE?!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: Estia72 » 01 maja 2016, 09:00

czarnyMag pisze:Mam takie pytanie w temacie "wywieranie wpływu": Co człowiekowi może zrobić amator OOBE (gdyby chciał mu uprzykrzyć egzystencję)?


CzarnyMag przerazasz mnie :o ;)

Powiec Ci jedno, jesli jakis amator oob neka Cie , w zaleznosci od tego jaka masz swiadomosc mozesz namierzyc goscia bez problemu
i uprzykrzyc mu naprawde zycie w realu , jesli oczywiscie palasz zadza zemsty ;)

Mozesz to zrobic na kilka sposobow jesli oczywiscie masz takie umiejetnosci...
-Swiadomie wplynac wlasna wola aby delikwentowi przytrafily sie niezbyt mile rzeczy, od wypadku po choroby i inne nieszczescia
lub jesli bawisz sie w oob namierzyc goscia i sie z nim skonfrontowac...
lub podokuczac mu gdy spi ingerujac w jego sny i serwujac mu niezbyt mile senne koszmary
itd. w zaleznosci co kto lubi...

Sa tutaj na forum osoby bardziej kompetentne w tej dziedzinie wiec na pewno znajdziesz to co szukasz.... :?
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: OneNight » 01 maja 2016, 09:32

czarnyMag pisze:Mam takie pytanie w temacie "wywieranie wpływu": Co człowiekowi może zrobić amator OOBE (gdyby chciał mu uprzykrzyć egzystencję)? I odwrotnie: co amator OOBE może zrobić na atak nakierowanych na niego nocnych koszmarów?
I jeszcze jedno pytanie czy adept OOBE (mierne medium) może zatrzymać ducha niższego który do niego przyjdzie by go wnerwić? Jest to w ogóle w stanie zatrzymać w oparciu o OOBE?!



Sen rozgrywa się w materii podatnej na odkształcanie. Gdy osoba wyjdzie z ciała, to w tej materii się nie znajduje, więc nic nie zrobisz :D
Teoretycznie niższy duch zostanie zawrócony, ale nie przez amatora, ale przez jego opiekuna.
Co może człowiekowi zrobić amator OOBE? Nie mam pojęcia. Pełno jest strażników jak ten opiekun, więc nie zdziałasz wiele. No chyba, że dostaniesz zezwolenie, aby w ten sposób udzielić komuś lekcji. Tak więc nie próbowałbym zadzierać z takimi osobami, bo wreszcie wyjdą z siebie :D

Próbowałeś na orienautach? Przejmowali kontrolę nad koszmarami?

PS: Załapałem aluzje.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: czarnyMag » 01 maja 2016, 23:19

To o czym ten gość pisze: "Masz wokół siebie ducha zmarłej bliskiej ci kobiety i ducha negatywnego, który mami cię, twierdzi że jest demonem, ale tak naprawdę jest cieńkim bolkiem. Nie rozumiał kilkukrotnej aluzji, wystarczyło jedno na niego krzyknięcie. Demon z całym szacunkiem się tak nie zachowuje..."

Jeśli nie mam takiej umiejętności to "gość" zmyśla czyli się myli :) Jeśli mam to :lol: powtórzę eksperyment ale tym razem wyślę więcej "przyjaciół" :twisted:
Lubię wyzwania jakem "spirytysta" :D
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: danut » 02 maja 2016, 00:25

czarnyMag pisze:
danut pisze:Oczywiście, że to działa w dwie strony :D Nic płazem nie uchodzi. Ja np. mam bardzo silną ochronę i może zaboleć każda próba włamu.


Ale wolałabyś nie doświadczyć próby przerwania ochrony? :) Czy jest Ci to obojętne :twisted:



Wiesz co, nie jeden z takich "chojraków" już tego próbował i pisałam jak im się to opłaciło, szkoda że tego nie czytasz.
Amator OOBE może solidnie oberwać nawet od tej osoby do której przylezie, gdy ona jest wyczulona na odbiór takich impulsów i zaraz je odbierze. OneNight - to nic nie szkodzi, że np. oberwie w OOBE - ta sfera jest połączona z naszą rzeczywistością i ma na nią silny wpływ, zdarzenia w niej zachodzące odbijają się od niej jak echo. Tak samo może odepchnąć koszmary senne, podczas naszego snu, bo dusza nie śpi, ona odpowiada na to co czuje i wychodzi to nawet wtedy z czym jest zgodna jej prawdziwa natura, a z czym nie w treściach koszmarów. Ducha niższego od siebie owszem można oddalić, ale od jakiejś innej osoby, chyba nie, bo to są raczej pobożne życzenia egzorcystów, a już i tak lepsze skutki odnosi w tej materii dobry psycholog nastawiając odpowiednio opętanego świadomość, wzmacniając jego wiarę w siebie, itp. i wtedy wychodzi na to co wyżej piszę, bo to on sam może tego dokonać i odciąć się od złych namierzeń. No i oczywiście o tym pamiętaj :"Pełno jest strażników jak ten opiekun, więc nie zdziałasz wiele." :D
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: OneNight » 02 maja 2016, 07:19

Powtórzysz eksperyment wysyłając "przyjaciół"? :lol: A przyjaciół w cudzysłowie, bo masz na myśli te swoje serwitory? :D
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: Krzysztoff » 02 maja 2016, 21:19

czarnyMag pisze:
danut pisze:Oczywiście, że to działa w dwie strony :D Nic płazem nie uchodzi. Ja np. mam bardzo silną ochronę i może zaboleć każda próba włamu.


Ale wolałabyś nie doświadczyć próby przerwania ochrony? :) Czy jest Ci to obojętne :twisted:


Groźby w kierunku innych użytkowników forum będą skutkować banem

Nie będę wnikał czy to pytanie czysto teoretyczne, czy realna próba zastraszenia
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: czarnyMag » 10 cze 2016, 01:01

OneNight pisze:Nie przygotowywałem się - wchodziłem w świat snów, a przewodnik sam mnie zaczepił. Podczas prób odkryłem wiele ciekawych rzeczy, które używam w życiu codziennym. Mimo to, już tego nie praktykuję - przez sen nie wejdę do cudzego snu. Musiałem więc zmienić sposób dreamwalkingu na wyższy poziom - oobe. Szczegółów nie ujawnię, bo ktoś mógłby ich użyć przeciwko mnie(zaatakowanie osoby, do której próbuję się dostać, również traktuję jako atak na mnie).


Mam takie pytanie w temacie: jak wychodziłeś z ciała widziałeś jakąś różnicę między sobą w ciele a sobą poza ciałem? Mam na myśli takie coś: w ciele jesteś miły i wszystko obracasz w żart, nikogo byś nie skrzywdził ale już poza ciałem czujesz że jesteś inny - wyrachowany i zimny! Myśli są jakby inne (nie ma barier - przynajmniej nie czujesz ich).
Miałeś tak kiedyś poza ciałem?
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Sny i wywieranie wpływu

Postautor: OneNight » 10 cze 2016, 14:39

Moją metodę podawałem na forum co najmniej ze 3 razy i ciągle ktoś mnie o nią pyta.

Nie, ja się w potwora nie zamieniam. Poza ciałem jestem po prostu wystraszoną duszyczką.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości