Grupa oobenautów

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Grupa oobenautów

Postautor: Marzyciel » 09 wrz 2017, 12:46

Co za różnica? Odłączenie, wyjście, to tylko słowa które mniej lub bardziej trafnie opisują sytuacje.
Nie uważam by ciało stanowiło dla mnie baterie( napisałem dla mnie poniewaz nie wierzę w duszę, swoją
drogą szkoda że nikt nie pokusił sie o jej definicje, bo bez niej wszelka dyskusja na ten temat jest bez
sensu). Ciało zdefiniowałbym raczej jako kotwicę, która utrzymuje nas w określonym obszarze. Inny obszar,
inne ciało, tylko ja wciąż ten sam. Nawet po utracie atrybutów, które czynia mnie teraz człowiekiem, ciągle
bedę istniał, a najgorsze co mnie może spotkać, to znów dac sie wciągnąć w koło życia i śmierci, co w zasadzie
nie jest takie złe.

Co do emitera... Zaznaczam że jest to moja subiektywna opinia.

Wszystko to co uważasz za sen, oczywiście jeśli włączyć by w to zdanie, że życie jest równiez rodzajem snu,
pochodzi z emitera. My nie, my bylismy wcześniej i będziemy pózniej, wybraliśmy ta droge poniewaz zapewnia rozwój. Nie wszystkie istoty tak wybierają, jest wiele systemów i wiele linii rozwoju, dlatego też nie zgadzam sie
z pojeciem znanym ze spirytyzmu że demony nie istnieją. Istnieją inteligencje nieczłowiecze, których ścieżki
rozwoju sa dla mnie niewyobrażalne, wiem tylko że niektóre z nich chciałyby tylko tego by "świat płonął".
A dzięki swojemu doświadczeniu mogą manipulować wiązką i miec wpływ na innych. To tak nawiasem ponieważ
nie chcę mi sie wdawać w polemike na ten temat, a widziałem taki wątek na forum.

Co do samego emitera, to jest za szczeliną, to obszar "na skraju", daleko poza pierścieniem ostatniego wcielenia. Nieznane wody. Jego radiacja jest tak silna, że bez umiejętności kontroli własnych receptorów, po prostu cie spali. To dlatego ludzie wracają, by w końcu nauczyć sie wyjść po za to. Każdy kto będzię miał świadomość, podczas interakcji z emiterem, juz nigdy nie zapomni kim jest, po co przyszedł i dlaczego odejdzie. Odpowiedzi na te pytania leża daleko poza możliwościami jezyka, Jeśli miałbym to zwerbalizować, to jestem roztańczonym pyłem tego świata.
Częścią i całością.
Ja jestem.
Sed fugit interea, fugit irreparabile tempus.
Awatar użytkownika
Marzyciel
 
Posty: 153
Rejestracja: 03 sty 2017, 17:56

Re: Grupa oobenautów

Postautor: danut » 10 wrz 2017, 19:45

Marzycielu zrozumienie polega na doborze trafnych sów i poprawnym ich rozumieniu. Widzę ze tylko piszesz, a nie rozumiesz tego co napisałeś. TaK, nie będę rozwijać tematu bo już go rozwijałam, a jak ktoś sobie wbije do głowy regułki i hasła, to niestety nie jest w stanie zrozumień wypowiedzi, w której używa się innych słów choćby I to samo znaczących.
:
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Grupa oobenautów

Postautor: czarnyMag » 11 wrz 2017, 08:48

danut pisze:I czy to nie trzyma się bardziej kupy, że śmierć jest odłączeniem się ciała od Duszy jako jej zasilania, a odmienne stany świadomości pozwalają nam czasem na kontakt z owym zasilaniem, a czasem spotykamy się z błądzeniem fal wysyłanych od Emitera, a czasem sami emitujemy coś co jest -informacją, która nie ginie, a co nazywamy duszą.


A teraz to udowodnij z łaski swej :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Grupa oobenautów

Postautor: Mirek » 14 wrz 2017, 17:45

Obrazek
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Grupa oobenautów

Postautor: czarnyMag » 05 gru 2017, 15:00

Mirek pisze:Obrazek


A ten paraliż przysenny to doświadczają tylko nieliczni którzy mają zaburzenia? Jak można tego doświadczyć będąc zdrowym umysłowo :?: :!:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Grupa oobenautów

Postautor: czarnyMag » 08 sty 2018, 12:03

OneNight - masz z tym problem by poprosić Administratora o szansę się wypowiadania :?: :!: :lol:
Prawda, że masz :lol: :lol: :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Grupa oobenautów

Postautor: OneNight » 14 sty 2018, 23:33

Absolutnie żadnego. Ja tu już po prostu nie wchodzę. Strata czasu.

Nie pisz do mnie więcej, bo już się tu nie udzielam.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Poprzednia

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości