Grupa oobenautów

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Grupa oobenautów

Postautor: czarnyMag » 27 sie 2017, 23:24

OneNight pisze:Nikt Ci nie każe w to wierzyć. Nie każdy praktyk musi wierzyć w dusze, bo oficjalnie oobe nie jest potwierdzone naukowo jako wyjście duszy z ciała. Co w tym dziwnego? OOBE istnieje czy tego chcesz, czy nie - jest odmiennym stanem świadomości. Jedni mówią, że to dusza wychodzi z ciała, inni że to rodzaj snu. Przekonywać Cię do tego nie będę - wierzyć nie musisz. Do astralu wstęp jest dobrowolny, nie przymusowy.

Magu, izolujesz się od znajomych i świata, a zamykasz się w sobie i w świecie internetowych teorii spiskowych. Stąd też Twój stan psychiczny.


Kłócisz się dla kłócenia! Nigdy nie byłeś w żadnym astralu tylko się naczytałeś głupot! Astral to miejsce plugawe i tak uważają ludzie którzy wychodzą z ciała i medytują jak niejaki Nacht, Aron jasnowidz czy Mikulska a oni akurat nie ograniczają się do rozmowy z "opiekunem" pod sufitem który nie dość, że sam nic nie wie to jeszcze jest pensjonariuszem tegoż astralu w którym nic nie znaczy:) A jakby oobe było nauką to już dawno praktyk tegoż zamiast gonić Bóg wie gdzie sam sobie zostawiłby dowód swego wyjścia z ciała czyli napisał coś do siebie który śpi na kartce papieru i przeczytał to po przebudzeniu :!:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Grupa oobenautów

Postautor: Nikita » 28 sie 2017, 07:37

Magowi udalo sie pare razy odwiedzic mnie jego ciele astralnym... ;) Stad moje pytanie o kota....Ryszard oj dzieje sie dzieje na tym forum....
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Grupa oobenautów

Postautor: czarnyMag » 28 sie 2017, 07:47

Nikita pisze:Magu czy Ty masz cos wspolnego z tym, ze moj kot dzis w nocy znalazl sie na dworze mimo, ze wszystkie drzwi i okna byly pozamykane?


Nie! Nigdy nie goniłem zwierzaków które lubię :) Ale czasami próbowałem się samo zaprosić do... a, że zazwyczaj "chodzą" ze mną "inni" (którzy mogą być może zakłócać pole...) to jest różnie.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Grupa oobenautów

Postautor: Ryszard » 28 sie 2017, 21:06

Nikita pisze:Magowi udalo sie pare razy odwiedzic mnie jego ciele astralnym... ;) Stad moje pytanie o kota....Ryszard oj dzieje sie dzieje na tym forum....


Pani magowa to jajcara pierwszej wody.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Grupa oobenautów

Postautor: OneNight » 03 wrz 2017, 16:02

Kłócisz się dla kłócenia! Nigdy nie byłeś w żadnym astralu tylko się naczytałeś głupot! Astral to miejsce plugawe i tak uważają ludzie którzy wychodzą z ciała i medytują jak niejaki Nacht , Aron jasnowidz czy Mikulska

Nigdy nie wyszedłeś z ciała i słuchasz takich szaleńców, którzy robią Ci wodę z mózgu. Izolujesz się od świata i zamykasz się w świecie teorii spiskowych, bo masz problemy z "mięknącą rurą"? Już Ci mówiłem, że są na to leki i to nie koniec świata ;)
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Grupa oobenautów

Postautor: czarnyMag » 04 wrz 2017, 23:59

OneNight pisze:
Kłócisz się dla kłócenia! Nigdy nie byłeś w żadnym astralu tylko się naczytałeś głupot! Astral to miejsce plugawe i tak uważają ludzie którzy wychodzą z ciała i medytują jak niejaki Nacht , Aron jasnowidz czy Mikulska

Nigdy nie wyszedłeś z ciała i słuchasz takich szaleńców, którzy robią Ci wodę z mózgu. Izolujesz się od świata i zamykasz się w świecie teorii spiskowych, bo masz problemy z "mięknącą rurą"? Już Ci mówiłem, że są na to leki i to nie koniec świata ;)


Pocieszaj się dalej. Ty jak na razie straciłeś wiarę. Co będzie kolejnym krokiem? :mrgreen:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Grupa oobenautów

Postautor: OneNight » 05 wrz 2017, 05:16

Straciłem wiarę? Jak ja od zawsze jestem niewierzący :lol:
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Grupa oobenautów

Postautor: czarnyMag » 06 wrz 2017, 09:20

OneNight pisze:Straciłem wiarę? Jak ja od zawsze jestem niewierzący :lol:


No to co wychodzi z ciała podczas praktyk oobe? I nie pisz, że świadomość bo świadomość to dusza!
Pisałeś też o "opiekunie" - co więc miałeś na myśli? Chorobę umysłu?
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Grupa oobenautów

Postautor: OneNight » 06 wrz 2017, 15:31

Po pierwsze - chodziło mi o niewiarę w boga. Co do praktyki OOBE, to wstrzymuję się od kontrowersyjnych stwierdzeń. OOBE jest jedynie odmiennym stanem świadomości, a z każdym kolejnym badaniem naukowym coraz bardziej obalane jest twierdzenie, że to dusza wychodzi wtedy z ciała.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Grupa oobenautów

Postautor: danut » 06 wrz 2017, 16:25

OneNight pisze:Po pierwsze - chodziło mi o niewiarę w boga. Co do praktyki OOBE, to wstrzymuję się od kontrowersyjnych stwierdzeń. OOBE jest jedynie odmiennym stanem świadomości, a z każdym kolejnym badaniem naukowym coraz bardziej obalane jest twierdzenie, że to dusza wychodzi wtedy z ciała.

Bo obalić to już można w bardzo prosty sposób. (Znowu mamy do czynienia z pojęciem wymyślonym przez ezoteryków i jakże nietrafnym). Żeby coś wychodziło z czegoś to musi mieć to coś jedno i drugie wymiar materialny- trwały np. narodziny nowej istoty- poród, musi dać się zmierzyć, zważyć itp. Poza tym jeśli dusza ma być wieczna to i ciało człowieka także musi posiadać te same właściwości. A czyż tak w istocie jest i za co potrzeba uznać te powyższe twierdzenia o wychodzeniu z ciała? A już najbardziej śmieszą mnie techniki parcia by się z ciała wyszło- wdechy i wydechy- bez komentarza :lol:
I czy to nie trzyma się bardziej kupy, że śmierć jest odłączeniem się ciała od Duszy jako jej zasilania, a odmienne stany świadomości pozwalają nam czasem na kontakt z owym zasilaniem, a czasem spotykamy się z błądzeniem fal wysyłanych od Emitera, a czasem sami emitujemy coś co jest -informacją, która nie ginie, a co nazywamy duszą.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości