Grupa oobenautów

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Grupa oobenautów

Postautor: danut » 04 maja 2016, 14:16

Estia72 pisze:
danut pisze:Estia 72 - ale skoro rzeczywistość tak naprawdę jest tworzona przez świadomości to możliwe jest, że oni na prawdę istnieją, wszystko jest symulacją, od życia po śmierć- wszystkim zarządza informacja. Pytanie, czy to dobre wytwory??


Nie wiem czy ogladalas film "Nasz dom" gdzie powiedziane jest wyobraznia jest wszystkim...
A czy te wytwory jak je nazwalas sa dobre hmm....tu znowu ilu ludzi tyle odpowiedzi Danut :)

Sam Jezus powiedzial jesli bedziesz mial wiare niczym ziarnko gorczycy i powiesz tej gorze przesun sie...itd.
Jesli wszystko jest hologramem lacznie z nami to te nasze wyobrazenia rowniez sa hologramem czyli tak samo istnieja i zyja jak my...


Oczywiście oglądałam ten film - zaciekawił mnie bardzo odnalazłam też w nim wiele cech wspólnych ze swoimi wizjami np. nosze i szpital po śmierci mojej mamy. Tak, pokazane jest w nim wyraźnie jakie znaczenie w tym wszystkim ma nasza świadomość bycia, tego co uznamy na banc za prawdziwe i co sprowadzimy do tej prawdziwości. Tam w tym szpitalu - odczuwanie głodu i zaspokajanie go tym wytworem, "chodzi o jedzenie, które możesz sobie stworzyć". Jezus powiedział "Powiedz tej górze a ona usunie się z tego miejsca", gdy szedł po wodzie ze swoim uczniem Piotrem a ten w pewnym momencie zaczynał się topic krzyknął do niego- "Czego zwątpiłeś, człowieku małej wiary!". To świadomość tworzy rzeczywistość. Mocne uwierzenie w kosmitów i innych bogów, czy mocne pragnienie stania się nimi taką właśnie zbuduje nam rzeczywistość pośmiertną, utkwimy we własnym wytworach wyobraźni. To dlatego powiedziano mi stamtąd- zobaczysz jak ty będziesz wyglądać, a jak ona( osoba która uczyniła wiele zła w tej rzeczywistości).
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Grupa oobenautów

Postautor: Arronax » 04 maja 2016, 15:40

Tez zaczne swa nauke od nowa, moze w rok sie uda ...
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: Grupa oobenautów

Postautor: OneNight » 04 maja 2016, 15:43

Nawet wcześniej. Ja rok próbowałem, bo nie znałem się na tym i próbowałem to, co internet oferował. Dopiero pod koniec pewien hipnotyzer wprowadził mnie w tajniki oobe - wyjaśnił mi jak to działa.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Grupa oobenautów

Postautor: Arronax » 04 maja 2016, 20:21

Na pewno skorzystam z Twoich porad. W weekend spokojnie sobie przeczytam.
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: Grupa oobenautów

Postautor: OneNight » 04 maja 2016, 21:48

Ciekawą rzeczą jest prowadzenie dziennika ze swoich ćwiczeń i monitorowanie swoich postępów. Znajduje się w nim informacja jak często odlatywaliście myślami, jak szła wam wizualizacja i jak bardzo byliście skupieni.

Odkryłem, że nadmiar światła np. przez okno skierowane na łóżko, utrudnia wizualizacje, a z kolei jego niedobór powoduje odlatywanie myślami przy ćwiczeniach - trzeba sobie dopasować. Podczas próby wyjścia trudno o dostęp do światła, jest ono wtedy nie wskazane, więc jest to trudniejsze od ćwiczeń. Dlatego tak ważny jest trening skupienia w ciągu dnia.


Bądźcie dzielni i nie zniechęcajcie się łatwo. Niech każda nieudana próba będzie dla was wskazówką i motywacją do stawania się lepszym w tej dziedzinie. Wysiłek się opłaci.

Esta napisała w innym temacie
Jesli chodzi o opuszczenie ciala to
juz Ci odpowiadam - model jest
zawsze taki sam. Wpierw wielka
ociezalosc ciala , po czym paralizm
calego ciala , nie mozesz mrugac,
mowic, ruszac konczynami, przy czym
nie ma ociezalosci umyslowej jestes
w pelni swiadoma tego co sie z toba
dzieje i nagle unosisz sie nad cialem ,
widzisz z gory wszystko bardzo
wyraznie, rodzine co robia i mowia ,
starasz sie mowic do nich ale nie
wydobywa sie zaden glos ,nikt cie nie
slyszy i nie widzi .. .nigdy tez nie
zauwazylam zadnej innej istoty
duchowej w poblizu , byc moze
dlatego ze balam sie ruszyc dalej
bojac ze strace , zgubie swoje cialo i
nie bede umiala lub mogla wrocic do
niego.

Tak więc mniej więcej tak to wygląda. Z Twoim ciałem łączy Cię srebrny sznur, czyli taka energia dzięki której po prostu wciągnie Cię do ciała w sytuacjach zagrożenia, strachu, pobudki ciała lub gdy skończy Ci się czas na podróż.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Grupa oobenautów

Postautor: Estia72 » 05 maja 2016, 13:30

Sciagnelam wlasnie sobie te nagrania , dzisiaj prztestuje troche sobie i zobaczymy co to dalej bedzie. :roll:
Jesli uda mi sie wyjsc z ciala swiadomie na zawolanie to nie wiem czy sie odwaze ruszyc na poczatku dalej ale wazne jest by sie udalo, bede cwiczyc az do osiagniecia celu. Moze w koncu uda mi sie zobaczyc kim lub czym sa Ci co sie przyssali do mnie ;)

Dzieki OneNight :)
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Grupa oobenautów

Postautor: OneNight » 05 maja 2016, 15:14

Estia72 pisze:Sciagnelam wlasnie sobie te nagrania , dzisiaj prztestuje troche sobie i zobaczymy co to dalej bedzie. :roll:
Jesli uda mi sie wyjsc z ciala swiadomie na zawolanie to nie wiem czy sie odwaze ruszyc na poczatku dalej ale wazne jest by sie udalo, bede cwiczyc az do osiagniecia celu. Moze w koncu uda mi sie zobaczyc kim lub czym sa Ci co sie przyssali do mnie ;)

Dzieki OneNight :)




Mam nadzieję, że podzielisz się z nami swoimi doświadczeniami i przemyśleniami co do ćwiczeń i prób, aby inni mogli się z nich uczyć. Życzę powodzenia i wysokich lotów :)
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Grupa oobenautów

Postautor: OneNight » 08 maja 2016, 19:55

Doszedłem do pewnych wniosków;
Medytacja za pomocą wizualizacji z czasem wam się znudzi i zauważyłem to nie tylko ja, ale osoba którą kiedyś tego uczyłem. Trzeba medytacje urozmaicić. Podzielcie się swoimi sposobami na skupienie. Od siebie dam nowy sposób, który w skrócie polega na skupianiu się np. na łydce i staraniu się całkowicie ją rozluźnić - całe napięcie ma z niej zniknąć.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Grupa oobenautów

Postautor: Estia72 » 20 maja 2016, 13:37

kilka slow na temat moich prob z oob....

Mozolnie trenuje 2 razy dziennie, od jakis moze 2 tyg. niecalych ,bardzo sie zawzielam ;)
Niestety nic sie jeszcze mi nie udalo....choc mialam bardzo dziwny chyba swiadomy sen....tak to moge nazwac :shock:

Do tej pory nie wiem co to bylo....bylo tak cholernie realne , czulam silne wibracje , dziwnie sie czulam,troche mnie nawet przerazaly, serce walilo mi, tlumaczylam sobie Jola nie cykaj sie... ;) pomyslalam teraz albo nigdy, zrobilam cos jakbym chciala sie zgiac i wydostalam sie z ciala, na poczatku chcialam przejsc przez sciane do pokoju brata, czulam nawet strukture tej sciany...a pozniej zaczelo sie jakies doslownie szalenstwo...cos jak by mnie sciagnelo w dol pod ziemie.... :cry: Wpierw widzialam tylko ciemnosc, dostrzeglam za chwile jakies ciemne podziemne korytarze....
znalazlam sie w dziwnym swiecie , byly tam jakies czlekopodobne albo raczej gadziohumanoidy ale bardzo paskudne z charakteru , mieszkali pod ziemia, jakies dziwne ...byli tez tam normalni ludzie jako doslownie ich niewolnicy ,nie mogli sie z tamtad wydostac, wydaje mi sie ze ci ludzie byli w cialach astralnych a nie zwyklych cialach ale moge sie mylic... te humanoidy robily jakies badania czy eksperymenty na ludziach, doslownie czulam sie tam bedac jak by to trwalo wieki jak gdyby nie istnial tam czas....totalne szalenstwo, chcialam sie za wszelka cene wydostac, pomyslalam nawet o tym zeby sie skoncentrowac na malym palcu u nogi mojego ciala aby moc powrocic do ciala i jakos sie z trudem udalo wrocic, od razu sie przebudzilam ale wrazenia byly bardzo przykre , musialam az wrecz zapalic swiatlo... :oops:
Ten sen zrobil na mnie tak wielkie wrazenie ze zaprzestalam moich treningow na 3 dni...no ale moja ciekawosc i determinacja wygraly ze strachem i znowu trenuje :)
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Grupa oobenautów

Postautor: OneNight » 20 maja 2016, 15:35

Ciesze się widząc Twój zapał. Wiesz jak możesz rozpoznać oob? Po charakterystycznym dla niego 'wessaniu' do ciała. Po prostu widzisz wszystko dookoła, a gdy wejdziesz w ciało - obraz znika, bo zasłaniają Ci powieki. Czujesz wtedy, że nie spałaś. Gdy budzisz się ze snu, to znika obraz w jakimś miejscu i budzisz się w swoim ciele - nie ma zachowanej ciągłości, czyli cofnięcia przez wszystkie miejsca, aż po pokój, w którym śpisz.

Możesz też zerknąć, czy nie widzisz na swoim łóżku ciała - ja tak zawsze robię, ale ostrzegam; ciało wydać Ci się może paskudne, obce.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości