Grupa oobenautów

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Grupa oobenautów

Postautor: czarnyMag » 25 sie 2017, 09:34

OneNight pisze:Zgadza się, masz wiele do nadrobienia. Zamiast czytać steki bzdur na internecie i kłócić się na forum o racje, zajmij się swoimi bliskimi - od tego bym zaczął ;)


Moi bliscy sami o siebie potrafią zadbać :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Grupa oobenautów

Postautor: OneNight » 25 sie 2017, 09:50

Chodziło mi o to, że zbyt poważnie traktujesz to forum i te zabobony zwane czarną magią. Żyjesz internetem i okultystami z innych for, zamiast spędzać czas z bliskimi. Mam obowiązki, miłego dnia ;)
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Grupa oobenautów

Postautor: czarnyMag » 25 sie 2017, 10:18

OneNight pisze:Chodziło mi o to, że zbyt poważnie traktujesz to forum i te zabobony zwane czarną magią. Żyjesz internetem i okultystami z innych for, zamiast spędzać czas z bliskimi. Mam obowiązki, miłego dnia ;)


Już nie jestem okultystą. Ale to jest już i tak bez znaczenia kim jestem, kim byłem i co robiłem i gdzie. To był sen - zły sen.
A te tak zwane obowiązki i życie z bliskimi to też jest sen który ma zadanie odizolować nas (duchy które tu są) od siebie i zająć czymkolwiek byśmy zbytnio się nie zastanawiali nad prawdziwymi problemami i powodami swego zniewolenia które będzie trwać tak długo jak będzie nas zaprzątać wszystko co nie ważne i sztuczne. Tzw. bliscy to choć są nam mili są po prostu duchami które tu przyszły jak inni by wykonać "pracę" nad sobą i nie mogą być ograniczani w czasie i miejscu.
Ale dzięki za troskę :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Grupa oobenautów

Postautor: Nikita » 25 sie 2017, 11:48

Co wy piszecie: ze praktykujacy OOBE nie wierza w dusze? To by mi wiele wyjasnilo, ze to Cale zjawisko jest takie troche rozmydlone...Znam ludzi, ktorzy autentycznie i spontanicznie wyszli z ciala i to bylo prawdziwe..ale to nie mialo z OOBE nic wspolnego.

Ja wierze w NDE ale w OOBE tak srednio...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Grupa oobenautów

Postautor: OneNight » 25 sie 2017, 16:30

Nikt Ci nie każe w to wierzyć. Nie każdy praktyk musi wierzyć w dusze, bo oficjalnie oobe nie jest potwierdzone naukowo jako wyjście duszy z ciała. Co w tym dziwnego? OOBE istnieje czy tego chcesz, czy nie - jest odmiennym stanem świadomości. Jedni mówią, że to dusza wychodzi z ciała, inni że to rodzaj snu. Przekonywać Cię do tego nie będę - wierzyć nie musisz. Do astralu wstęp jest dobrowolny, nie przymusowy.

Magu, izolujesz się od znajomych i świata, a zamykasz się w sobie i w świecie internetowych teorii spiskowych. Stąd też Twój stan psychiczny.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Grupa oobenautów

Postautor: Nikita » 25 sie 2017, 19:24

Brak konsekwencji w tym co mowisz...to wkoncu co do tego astralu idzie...?? MOzg??? Jedyne co moze pojsc to dusza... ;)
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Grupa oobenautów

Postautor: OneNight » 25 sie 2017, 19:26

Brak konsekwencji? Ja tylko napisałem, że nie KAŻDY praktyk musi wierzyć w dusze. Co w tym niezrozumiałego?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Grupa oobenautów

Postautor: czarnyMag » 26 sie 2017, 00:06

OneNight pisze: Do astralu wstęp jest dobrowolny, nie przymusowy.

Magu, izolujesz się od znajomych i świata, a zamykasz się w sobie i w świecie internetowych teorii spiskowych. Stąd też Twój stan psychiczny.


Mój stan psychiczny - a to ja twierdzę że stoję mocno na ziemi i wierzę w astral? Astral to nic innego jak miejsce odwiedzane tylko przez okultystów! A więc miałem rację - jesteś okultystą! I to okultystą który nie koniecznie wierzy w duszę ale już wierzy w piekło i tam wypada od czasu do czasu by się zrelaksować podczas tzw. praktyk oobe czyli wymuszenia sztucznego kontaktu z zmorą, cieniem lub demonem którzy to właśnie w astralu obcują :) Bo co innego się robi w tym astralu?
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Grupa oobenautów

Postautor: OneNight » 26 sie 2017, 08:29

przez okultystów!

Już mówiłem, nie przywłaszczaj sobie. Astral to termin odnoszący się do świata niefizycznego, do którego można trafić po wyjściu z ciała. Jest to taki świat wszystkich światów - jest tam wiele miejsc- to termin oobenautów, który sobie okultyści przywłaszczają. A ja nigdzie nie napisałem, że trzymam się twardo ziemii i nie wierzę w duszę.
miałem rację - jesteś okultystą! I to okultystą który nie koniecznie wierzy w duszę ale już wierzy w piekło i tam wypada od czasu do czasu by się zrelaksować podczas tzw . praktyk oobe czyli wymuszenia sztucznego kontaktu z zmorą, cieniem lub demonem którzy to właśnie w astralu obcują

Magu, naprawdę - idź się leczyć. To dla Twojego dobra.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Grupa oobenautów

Postautor: Nikita » 26 sie 2017, 13:58

OneNight to wkoncu wierzsz w ta dusze czy nie? I jezeli cokolwiek do astralu wychodzi ....to co?
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości