Grupa oobenautów

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Grupa oobenautów

Postautor: OneNight » 25 sie 2017, 07:35

To nie jest żadne wyjście duszy z ciała, tylko odmienny stan świadomości. Inni też nazywają to wyjściem ciała astralnego z ciała. To nie jest żadna praktyka okultystyczna, nie przywłaszczaj sobie.

A większość moich problemów zaczęła z dnia na dzień znikać - jakby nigdy nic się nie wydarzyło, więc guzik mnie jego wypowiedź interesuje - odkopałeś stary post.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Grupa oobenautów

Postautor: czarnyMag » 25 sie 2017, 07:49

OneNight pisze:To nie jest żadne wyjście duszy z ciała, tylko odmienny stan świadomości. Inni też nazywają to wyjściem ciała astralnego z ciała. To nie jest żadna praktyka okultystyczna, nie przywłaszczaj sobie.

A większość moich problemów zaczęła z dnia na dzień znikać - jakby nigdy nic się nie wydarzyło, więc guzik mnie jego wypowiedź interesuje - odkopałeś stary post.


Tylko "ciało astralne" to nie dusza! Ciało astralne to ten twój przyjaciel który ci się przedstawił jako opiekun, potem przyszedł do ciebie jako kłęby dymu i cię zaczął podgryzać a następnie się tak po prostu podczepił i zamilkł byś mógł uznać iż się nic nie stało.
Widzę, że nadal go nosisz na sobie. Może dlatego tak "dobrze" wibrujemy względem siebie - mój "przyjaciel" który mi zrobił to samo co twój przyjaciel zrobił tobie się lubią tylko że ja próbuję się wyzwolić a ty pozostajesz pasywny gdyż uznałeś w swej wielkości i racjonalizmie, że jest już po sprawie a kontakt ze złym duchem był tylko naukowym eksperymentem.
A odkopałem stary post bo mnie oświeciło :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Grupa oobenautów

Postautor: czarnyMag » 25 sie 2017, 08:06

OneNight pisze:Tak sobie tłumacz. Jesteś zbyt leniwy, aby zostać inżynierem/naukowcem, dlatego teraz mówisz, że nauka jest bee. W walce nauka vs teorie spiskowe, na szczęście nauka wygrywa. Nie dociera do Ciebie nauka i nazywasz to ograniczeniami i bzdurami? Twoim ograniczeniem jest brak wiedzy, a za dużo wiary w spiskowe teorie, skrzaty, elfy, krasnoludki, smerfy, bogów.


Wszystko co negujesz podpierasz tytułem naukowym na którym oparłeś swą kruchą rzeczywistość i nauką która cię podnosi nad innych - zresztą bezpodstawnie. Gdy nauka którą nam serwują na Ziemi zostanie odesłana do lamusa gdzie jest jej miejsce twój domek z kart się rozleci a ty będziesz niczym przebudzony z koszmaru i głodny w świecie gdzie same światło wystarczy by żyć :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Grupa oobenautów

Postautor: OneNight » 25 sie 2017, 08:31

Przestań kłamać na mój temat i wprowadzać w błąd czytelników, zniechęcając do praktyki. Mieszasz moje opisy doświadczeń. Kłębek dymu, o którym wspomniałem był jedynie wynikiem paraliżu sennego - nie byłem na niego przygotowany, więc się wystraszyłem - a strach napędza halucynacje podczas sennego paraliżu.

Nie popieram niczego swoim tytułem naukowym, bo jeszcze tytułu naukowego nie mam - tytuły naukowe zaczynają się od doktora. A nauka wcale mnie nie wywyższa, tylko pozwala mi zrozumieć świat, zamiast zwalać winę na duchy. Dzięki nauce mogę się leczyć na wiele chorób, zamiast modlić się i liczyć na cud. Taka jest kolej rzeczy - coraz mniej ludzi wierzy w te zabobony, a coraz więcej jest ateistów. Zamiast bezczynnie błagać nieistniejącą istotę o cud, biorę sprawy w swoje ręce.

Ja jestem obiektywny w swoich opisach, Ty podporządkowujesz je swojej chorej wizji świata. Moje opisy są popartę nauką - Ty nauce zaprzeczasz i opisujesz doświadczenia, w których nie brałeś udziału. Jak myślisz, czyja wersja jest bardziej wiarygodna?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Grupa oobenautów

Postautor: OneNight » 25 sie 2017, 08:48

Ty mi lepiej powiedz co z tą kawą i ciastkami, Kacper :)
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Grupa oobenautów

Postautor: czarnyMag » 25 sie 2017, 08:55

OneNight pisze:Przestań kłamać na mój temat i wprowadzać w błąd czytelników, zniechęcając do praktyki. Mieszasz moje opisy doświadczeń. Kłębek dymu, o którym wspomniałem był jedynie wynikiem paraliżu sennego - nie byłem na niego przygotowany, więc się wystraszyłem - a strach napędza halucynacje podczas sennego paraliżu.

Nie popieram niczego swoim tytułem naukowym, bo jeszcze tytułu naukowego nie mam - tytuły naukowe zaczynają się od doktora. A nauka wcale mnie nie wywyższa, tylko pozwala mi zrozumieć świat, zamiast zwalać winę na duchy. Dzięki nauce mogę się leczyć na wiele chorób, zamiast modlić się i liczyć na cud. Taka jest kolej rzeczy - coraz mniej ludzi wierzy w te zabobony, a coraz więcej jest ateistów. Zamiast bezczynnie błagać nieistniejącą istotę o cud, biorę sprawy w swoje ręce.

Ja jestem obiektywny w swoich opisach, Ty podporządkowujesz je swojej chorej wizji świata. Moje opisy są popartę nauką - Ty nauce zaprzeczasz i opisujesz doświadczenia, w których nie brałeś udziału. Jak myślisz, czyja wersja jest bardziej wiarygodna?


Nie branie udziału w czymś wcale nie oznacza niewiarygodności. Sam widzisz do czego cię doprowadziły tego rodzaju praktyki - zaczynałeś je pełen entuzjazmu i energii a teraz jesteś... no wiesz :) inny.
Na forum jest wcielony który leczy światłem/fluidami (?) Czemu nie skontaktowałeś się z nim jeszcze - być może mógłby ci w jakiś sposób poprawić samopoczucie (choćby wzmocnić)?
A jak znajdziesz trochę czasu to poczytaj sobie o energii która jest w tobie a która uwolniona może znacznie poprawić rzeczywistość, życie czy stan zdrowia. Poszukaj sobie w necie o ludziach którzy gdy wystawili się na promienie słońca przestali łaknąć (a byli bardzo głodni), nabrali siły fizycznej (a byli bardzo zmęczeni), odzyskali chęć życia (a byli na skraju wytrzymałości) i spróbuj to sobie wytłumaczyć naukowo.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Grupa oobenautów

Postautor: OneNight » 25 sie 2017, 09:00

Praktyka karmienia się światłem jest niebezpieczna i uszkadza wzrok. Sam się gap w Słońce, ja wolę mięso z grila zjeść.

Ufam nauce, nie pseudonauce.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Grupa oobenautów

Postautor: czarnyMag » 25 sie 2017, 09:04

OneNight pisze:Ty mi lepiej powiedz co z tą kawą i ciastkami, Kacper :)


Wczoraj wieczorem się przebudziłem...do nowej Ziemi..i nie zrobię tego już nigdy więcej!
Cóż ja się wypisuję. Za dużo czasu straciłem, za dużo :( Muszę się teraz spieszyć muszę dołączyć do obudzonych i się uczyć i się.. uczyć. Mam wiele do nadrobienia.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Grupa oobenautów

Postautor: czarnyMag » 25 sie 2017, 09:07

OneNight pisze:Praktyka karmienia się światłem jest niebezpieczna i uszkadza wzrok. Sam się gap w Słońce, ja wolę mięso z grila zjeść.

Ufam nauce, nie pseudonauce.


To przykre...bo nie masz wyboru :D I zostaniesz pociągnięty przez falę wbrew swojej woli. Już "ich" nic nie zatrzyma - i to jest drogi kolego dobra wiadomość dla Ciebie. Z Bogiem Duchu, z Bogiem.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Grupa oobenautów

Postautor: OneNight » 25 sie 2017, 09:10

Zgadza się, masz wiele do nadrobienia. Zamiast czytać steki bzdur na internecie i kłócić się na forum o racje, zajmij się swoimi bliskimi - od tego bym zaczął ;)
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości