Grupa oobenautów

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Grupa oobenautów

Postautor: OneNight » 08 cze 2016, 17:09

Mikro napięcia to takie, które są niemal niewidoczne gołym okiem. Po prostu napinasz tak delikatnie, aby nie poruszyć kończyną.

Medytacja polega na wyobrażaniu sobie czegoś np. że chodzisz po miękkim i ciepłym piasku. Wyobrażanie ruchu to np. wyobrażanie sobie wspinaczki lub biegu.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Grupa oobenautów

Postautor: Estia72 » 08 cze 2016, 23:55

OneNight pisze:
Medytacja polega na wyobrażaniu sobie czegoś np. że chodzisz po miękkim i ciepłym piasku. Wyobrażanie ruchu to np. wyobrażanie sobie wspinaczki lub biegu.


Dziekuje OneNight :)

A ja myslalam ze wyobrazenie np. ze chodze po piasku to wizualizacja.... :o
Z tego wychodzi ze od 19 lat medytuje i nawet o tym nie wiem :lol:

Czlowiek sie uczy cale zycie... :)
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Grupa oobenautów

Postautor: OneNight » 09 cze 2016, 21:05

Ja używam tych pojęć zamiennie. Hipnotyzerzy robią tak samo, więc przejąłem nawyk.

Wizualizacja chyba polega tylko na obrazie, a ja tu mówię o wybrażaniu sobie pozostałych bodźców.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Grupa oobenautów

Postautor: czarnyMag » 10 cze 2016, 08:46

danut pisze:Od widzenia diabłów z kopytami i rogami po strzygi, wampiry, południce( nagie kobiety zwierzęce z obwisłymi piersiami ( teraz Plejadianki z kocimi uszami :D ) , wodniki, chochliki po krasnoludki i aniołki - to wszystko wygląda na obrazowanie lęków i żądz naszych podświadomości, no a że moda na kosmitów to nadajemy im takie znaczenia i nazwy.


A ile razy byłaś poza ciałem że tak spytam? :) Czy możesz tak naprawdę określić (obojętnie jak to doświadczasz) co tak naprawdę się liczy poza ciałem, poza obecną rzeczywistością? Jakie tak naprawdę masz odczucia? receptory postrzegania? Masz takie coś jak "receptor" który ci mówi co jest dobre a co złe? Bo ja nie! Jestem tego pozbawiony, nie widzę również kolorów, nie czujem zapachów (Bóg/dobro dla mnie poza tą rzeczywistością nie istnieje!). A ty?
No bo widzisz najpierw powinnaś sobie te rzeczy zdiagnozować zanim zaczniesz w oparciu o receptory ziemskiego ciała coś oceniać - bo tu na ziemi w ludzkim ciele odbierasz coś co poza już nie :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Grupa oobenautów

Postautor: OneNight » 10 cze 2016, 19:59

Przerzucam się na zwykłe dźwięki natury. Używając zwykłej muzyki, ciągle słyszałem jakieś "love","elske" i "amour"! Kiedyś ułatwiało mi to skupienie, teraz mnie denerwuje. Dam znać co dalej, dziś dostałem receptę na leki i skończą się już nieprzespane noce, tak więc mogę uznać ćwiczenia za rozpoczęte!
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Grupa oobenautów

Postautor: Pawełek » 11 cze 2016, 20:39

OneNight pisze:Przerzucam się na zwykłe dźwięki natury. Używając zwykłej muzyki, ciągle słyszałem jakieś "love","elske" i "amour"! Kiedyś ułatwiało mi to skupienie, teraz mnie denerwuje. Dam znać co dalej, dziś dostałem receptę na leki i skończą się już nieprzespane noce, tak więc mogę uznać ćwiczenia za rozpoczęte!

Tabletki nie będą miały wpływu na ćwiczenia?
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Grupa oobenautów

Postautor: OneNight » 11 cze 2016, 20:56

Wątpie. Nie wpływają one w żaden sposób na mózg.

Przespałem dzięki lekom prawie całą noc. Zacząłem również uprawiać sport i jeść warzywa - tak więc powoli powracam do zdrowia.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Grupa oobenautów

Postautor: czarnyMag » 14 cze 2016, 12:20

OneNight pisze:Przerzucam się na zwykłe dźwięki natury. Używając zwykłej muzyki, ciągle słyszałem jakieś "love","elske" i "amour"! Kiedyś ułatwiało mi to skupienie, teraz mnie denerwuje. Dam znać co dalej, dziś dostałem receptę na leki i skończą się już nieprzespane noce, tak więc mogę uznać ćwiczenia za rozpoczęte!


To co mogę wpaść? :D
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Grupa oobenautów

Postautor: czarnyMag » 14 cze 2016, 12:24

OneNight pisze:Wątpie. Nie wpływają one w żaden sposób na mózg.

Przespałem dzięki lekom prawie całą noc. Zacząłem również uprawiać sport i jeść warzywa - tak więc powoli powracam do zdrowia.


a tak na marginesie...jesteś na coś chory?! (pytam bo już wszedłem w Twoją sferę (Twój Anioł mnie wpuścił :) ale chciałbym wiedzieć - bo być może...jestem w stanie pomóc ;)

No więc :?: Pierdol to i napisz "tak" to ci pomogę :?
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Grupa oobenautów

Postautor: OneNight » 14 cze 2016, 17:45

Nie, nie wszedłeś w moją strefę. Nie masz pojęcia w jakim stanie byłem jeszcze tydzień i dwa tygodnie temu - wpuszczenie tu Ciebie byłoby jedną z najgłupszych rzeczy, na które można wpaść. Jeśli myślisz, że wpuścił Cię mój opiekun, to się rozczarujesz.

Co do choroby - po kilku miesiącach powinienem być już zdrowy. W niczym mi nie pomożesz - nie masz takiej władzy. Mógłbyś mi tylko zaszkodzić.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości