Grupa oobenautów

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Grupa oobenautów

Postautor: OneNight » 03 maja 2016, 22:14

Zauważyłem, że na tym forum zaczęło się kilka osób interesować zjawiskiem zwanym eksterioryzacją. Ten wątek stworzyłem po to, aby zainteresowani mogli zadawać pytania, wymieniać się doświadczeniami i robić eksperymenty. Męczy mnie odpisywanie na te same pytania przez PW, więc wszystkie następne odpowiedzi będę zapisywał dla ułatwienia w 1 poście, edytując go.

Zauważyłem, że kosmici są tu tematem tabu. Gdy już coś sensownego uda się nam zdziałać w tym wątku, to można przykładowo zrobić eksperymrnt i polecieć w pewne ustalone miejsce i porównać wszystkie opisy z podróży. Może coś ciekawego odkryjemy?

Z początku ciężko przyzwyczaić się do nietypowego poruszania się, z czego wynika wiele problemów, więc dla zainteresowanych temat może być ułatwieniem.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Grupa oobenautów

Postautor: Estia72 » 04 maja 2016, 08:59

OneNight jak juz wspominalam doswiadczylam pare razy oob spontanicznie co mnie przerazilo skutecznie i nigdy po za wlasny pokoj sie nie oddalilam pilnujac hmm...ciala ;)

Moglbys podac jakies skuteczne metody by moc swiadomie wprowadzic sie w stan oob lub jakie sam stosujesz?
Ponaddto temat ktory zalozyles brzmi ciekawie zwlaszcza w polaczeniu z badaniem tkz. kosmitow.
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Grupa oobenautów

Postautor: Pawełek » 04 maja 2016, 09:54

OneNight pisze:Zauważyłem, że kosmici są tu tematem tabu.

Jestem raczej zdania, że to SŁOWO "kosmici" jest tabu :) Ludzie słysząc go od razu w głowie mają obraz zielonych ufoludków lub marsjaninów rodem z filmu sci-fi. Słowo "istoty pozaziemskie" lub "inteligencja pozaziemska" chyba bardziej przemawia na korzyść "realizmu" :)
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Grupa oobenautów

Postautor: Estia72 » 04 maja 2016, 09:58

Pawełek pisze:
OneNight pisze:Zauważyłem, że kosmici są tu tematem tabu.

Jestem raczej zdania, że to SŁOWO "kosmici" jest tabu :) Ludzie słysząc go od razu w głowie mają obraz zielonych ufoludków lub marsjaninów rodem z filmu sci-fi. Słowo "istoty pozaziemskie" lub "inteligencja pozaziemska" chyba bardziej przemawia na korzyść "realizmu" :)


Pawelek jak zwal tak zwal :D
Kosmici to taki skrot myslowy.... :)
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Grupa oobenautów

Postautor: danut » 04 maja 2016, 10:03

Pawełek pisze:
OneNight pisze:Zauważyłem, że kosmici są tu tematem tabu.

Jestem raczej zdania, że to SŁOWO "kosmici" jest tabu :) Ludzie słysząc go od razu w głowie mają obraz zielonych ufoludków lub marsjaninów rodem z filmu sci-fi. Słowo "istoty pozaziemskie" lub "inteligencja pozaziemska" chyba bardziej przemawia na korzyść "realizmu" :)


I co ciekawe to wszystkie opisy tzw. kosmitów z niby spotkań z nimi są abstrakcyjne, to jakieś potworki, to jakieś niewykształcone ciała, bajkowe, pozlepiane z wielu rożnych motywów, nie wskazujące na rzeczywiste swoje istnienie a już na pewno na wyższą inteligencję.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Grupa oobenautów

Postautor: Estia72 » 04 maja 2016, 10:16

danut pisze:
I co ciekawe to wszystkie opisy tzw. kosmitów z niby spotkań z nimi są abstrakcyjne, to jakieś potworki, to jakieś niewykształcone ciała, bajkowe, pozlepiane z wielu rożnych motywów, nie wskazujące na rzeczywiste swoje istnienie a już na pewno na wyższą inteligencję.


Danut dla jednych to sa kosmici z jakis planet, jeszcze innych istoty z innych wymiarow ,a dla jeszcze innych upadle demony,
dla kazdego sa czyms innym, mimo tych roznic zdan mysle ze wazne jest by moc to zbadac :)

A tu krotki filmik o abdukcji:

https://www.youtube.com/watch?v=MZzJGM661D0
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Grupa oobenautów

Postautor: danut » 04 maja 2016, 10:17

Od widzenia diabłów z kopytami i rogami po strzygi, wampiry, południce( nagie kobiety zwierzęce z obwisłymi piersiami ( teraz Plejadianki z kocimi uszami :D ) , wodniki, chochliki po krasnoludki i aniołki - to wszystko wygląda na obrazowanie lęków i żądz naszych podświadomości, no a że moda na kosmitów to nadajemy im takie znaczenia i nazwy.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Grupa oobenautów

Postautor: danut » 04 maja 2016, 10:21

Estia 72 - ale skoro rzeczywistość tak naprawdę jest tworzona przez świadomości to możliwe jest, że oni na prawdę istnieją, wszystko jest symulacją, od życia po śmierć- wszystkim zarządza informacja. Pytanie, czy to dobre wytwory??
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Grupa oobenautów

Postautor: Estia72 » 04 maja 2016, 10:53

danut pisze:Estia 72 - ale skoro rzeczywistość tak naprawdę jest tworzona przez świadomości to możliwe jest, że oni na prawdę istnieją, wszystko jest symulacją, od życia po śmierć- wszystkim zarządza informacja. Pytanie, czy to dobre wytwory??


Nie wiem czy ogladalas film "Nasz dom" gdzie powiedziane jest wyobraznia jest wszystkim...
A czy te wytwory jak je nazwalas sa dobre hmm....tu znowu ilu ludzi tyle odpowiedzi Danut :)

Sam Jezus powiedzial jesli bedziesz mial wiare niczym ziarnko gorczycy i powiesz tej gorze przesun sie...itd.
Jesli wszystko jest hologramem lacznie z nami to te nasze wyobrazenia rowniez sa hologramem czyli tak samo istnieja i zyja jak my...
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Grupa oobenautów

Postautor: OneNight » 04 maja 2016, 11:02

Okej, żeby nie zaśmiecać 1 postu(musielibyście mocno przewijać w dół), odpowiem tu na 1 pytanie.
Moglbys podac jakies skuteczne
metody by moc swiadomie
wprowadzic sie w stan oob lub jakie
sam stosujesz?
Ponaddto temat ktory zalozyles brzmi
ciekawie zwlaszcza w polaczeniu z
badaniem tzw. kosmitow.

Sposobów jest pełno i każdy musi wymyślić sobie swój, metody innych osób są jedynie wskazówką, bo to jest intuicyjne.

Krok 1

Wybierz sobie coś z tej strony http://nagraniahipnotyczne.pl/trans-i-stan-relaksu Chodzi o to, abyś załapała w jaki sposób utrzymać świadomość przed snem. Następnie 10 minut dziennie spróbuj medytować w ten sposób bez nagrania, wymyślając własne wizualizacje. Dobrze działa na psychikę, skupienie i dzięki tym ćwiczeniom łatwiej jest zapanować nad umysłem podczas prób wyjścia.

Krok 2

Postaw przed sobą ręke i spróbuj napiąć w niej mięśnie tak, aby się nie poruszyła. Spróbuj tak ze stopami, łydkami i tak coraz wyżej aż po kark i policzki. Każdy mięsień należy napinać po kilka/kilkanaście razy.

Po połączeniu tego w całość:

Relaksujesz się medytacją, potem przestajesz wizualizować i zaczynasz mikronapięcia. Gdy dojdziesz do karku i twarzy, wyobrażasz sobie, że biegniesz, jednocześnie staraj się ponownie napinać mięśnie. W pewnym momencie poczujesz zimną falę, która zacznie paraliżować Twoje ciało. Nie panikuj pod żadnym pozorem, bo wywołasz halucynacje zwane dusiołkiem, a jego napędza strach. Gdy już poczujesz, że jesteś w stanie paraliżu(wibracje, mrowienie, ciężkość klatki piersiowej), to możesz wyjść z ciała, wyobrażając sobie, że jesteś lekka.

Zamiast zimnej fali możesz też poczuć, że Twoje ciało się zgina w pół i poczujesz silne parcie na kręgosłup - bądź wtedy pewna, że naprawdę się w tej pozycji nie znajdujesz. Nie skupiaj się na paraliżu, po prostu wyjdź z ciała.


Mam nadzieje, że nie piszę zbyt chaotycznie - nie mam talentu pisarskiego.

Kosmici jest krótkim i wygodnym słowem. Wszyscy wiemy o kogo chodzi, ale można zamiast tego pisać pozaziemska inteligencja(w skrócie π). Nie ważne czy dobrego słowa użyjesz, ważne aby Cię inni rozumieli.

PS: Nie jestem mistrzem oobe, guru ani jakimś duchowym nauczycielem. Wszystkie informacje, które podaję są oparte na moim doświadczeniu, a jak dobrze wiemy - każdy jest inny.



Jeśli chcecie, to zamiast pisania na forum mogę stworzyć jakąś witrynę internetową, na której wszystko byłoby poukładane i łatwe do znalezienia. Byłoby to coś takiego, że każdy posiadałbym własny dziennik do zapisywania doświadczeń, który może ustawić jako publiczny lub nie. Jeśli oczywiście będą chętni.
Kolorystyka wyglądała by tak: https://avatars.zapodaj.net/images/93eae7bf8c4c.png
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Następna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości