Anglojęzyczne nazwiska

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Anglojęzyczne nazwiska

Postautor: OneNight » 20 cze 2016, 20:51

Ponieważ moje imię i nazwisko jest niewymawialne przez angolów i wielu innych zagranicznch ludzi, postanowiłem je sobie w najbliższej przyszłości zmienić na bardziej anglojęzyczne. Uruchomiłem więc listę angielskich nazwisk, ale po sprawdzeniu w googlu, okazywało się należeć do polityków, biznesmenów i ogólnie rozpoznawalnych osób. Tak więc jeśli macie coś dla mnie, proszę o pomoc w wyborze :D

Imię już wybrałem - Peter.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Anglojęzyczne nazwiska

Postautor: cthulhu87 » 21 cze 2016, 08:19

Zmień swoje tak, aby łatwiej je było wymówić ;), chyba że nazywasz się Brzęczyszczykiewicz ;)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Anglojęzyczne nazwiska

Postautor: OneNight » 21 cze 2016, 08:55

Nawet nie wiesz jak denerwujące jest przedstawianie się moim nazwiskiem.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Anglojęzyczne nazwiska

Postautor: Pawełek » 21 cze 2016, 09:45

Nazwisko na jakieś prostsze - czemu nie, ale imię? Imię bym zostawił, no chyba że naprawdę również jest strasznie skomplikowane.
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Anglojęzyczne nazwiska

Postautor: Xsenia » 24 cze 2016, 23:21

John Doe lub Smith :lol:
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec


Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości