porada

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

porada

Postautor: qaz » 08 sty 2010, 07:54

Mam teraz dziwny lęk. Otóż boję się iść do wróżki - jasnowidza
bo myślę że znowu wychwyci to zjawisko niewytłu,maczalne o którym tu
pisze. Jeśli ktoś z Was może powiedzieć coś na ten temat będę wdzięzna.
Wiem o zjawisku retroinkognacji. Myślę że ta wrózka posłuzyła się tym.
qaz
 
Posty: 145
Rejestracja: 03 sty 2010, 10:21

Re: porada

Postautor: vinitor » 08 sty 2010, 08:29

qaz pisze:Wiem o zjawisku retroinkognacji. Myślę że ta wrózka posłuzyła się tym.



Retrokognicja
jest to jakby odwrotność prekognicji. Polega na oglądaniu zjawisk które już się zdarzyły np.dawno temu. Podobno dobry był w tej specjalności przedwojenny jasnowidz Stefan Osowiecki,dotykając jakiegoś przedmiotu mógł podobno określić kto ten przedmiot miał w ręku ,jakie były jego losy itp. Czesław Klimuszko biorąc do ręki zdjęcie jakiejś osoby potrafił powiedzieć np.jaki jest jej stan zdrowia, na co choruje,jakie były jej losy itp.

Nie widzę w tym nic złego. Takich uzdolnionych jak Klimuszko i Ossowiecki jest mało i dlatego powinnaś się cieszyć z poznania fenomenalnej wróżki. Pora pomyśleć o nauce.
.......................................................
" Rzeka prawdy płynie korytem błędów."
Rabindranath Tagore
Awatar użytkownika
vinitor
 
Posty: 577
Rejestracja: 25 gru 2009, 07:58

Re: porada

Postautor: qaz » 08 sty 2010, 09:15

Super. Dziękuję Ci bardzo.
Jeśli mogłabym Cię to czy używszy swojej wiedzy mógłyś mi cos konkretnego poradzić.
Ewa
qaz
 
Posty: 145
Rejestracja: 03 sty 2010, 10:21

Re: porada

Postautor: vinitor » 08 sty 2010, 09:42

qaz pisze:czy używszy swojej wiedzy mógłyś mi cos konkretnego poradzić.

Ciągle doszukujesz się w sobie stanów anormalnych a one w większości przypadków mają podłoże emocjonalne, psychiczne. Ileż to razy zdarza się, że ktoś wmawia sobie chorobę i po pewnym czasie staje się to naprawdę, bo przez swoją nierozwagę sam wpakował się tego rodzaju kłopoty.Szukasz porad u wróżek ale i one niewiele tu pomogły. Przyczyny są w Tobie a ja nie ma na to wpływu. Musisz wrócić do równowagi i otrząsnąć z prześladowczych wizji. Nieustawiczne rozmyślanie o nich przyniesie więcej strat niż pożytku. Jest szansa w oddaniu się jakiejś pasji lecz nie może ono mieć zbyt powiązane ze zjawiskami paranormalnymi. Obawiam się, że na wsi nie uda Ci się wydostać z tego dołka, bo jesteś w otoczeniu wciąż przypominającym zdarzenie źle na Twoją psychikę działające. Niewiele poradzę. Nie masz pracy i szukasz namiastki zatrudnienia, co w efekcie doprowadza do powrotu tych samych myśli i ich negatywnych oddziaływań. Najlepiej przerwać wymyśloną prze samą siebie terapię i zasięgnąć porady specjalisty. Masz się kierować nie chwilowymi emocjami ale sięgnąc po rozum do głowy i skorzystać z logicznego myślenia.
.......................................................
" Rzeka prawdy płynie korytem błędów."
Rabindranath Tagore
Awatar użytkownika
vinitor
 
Posty: 577
Rejestracja: 25 gru 2009, 07:58

Re: porada

Postautor: qaz » 08 sty 2010, 11:21

Nie wiem co ci odpowiedzieć .
Piszę co m yśle. Z Papieża będę się cieszyc że żył na naszej polskiej ziemi.
Ewa
qaz
 
Posty: 145
Rejestracja: 03 sty 2010, 10:21

Re: porada

Postautor: vinitor » 08 sty 2010, 12:27

qaz pisze:Z Papieża będę się cieszyc że żył na naszej polskiej ziemi.

Papież nie jest jedyną osobą, która warta jest uwagi. Oprócz wielkich celów mamy w życiu i mniejsze a mają równie istotne znaczenie dla okazania wartości szczególnych - rozumienia sensu i radości z posiadania budujących zasad moralnych, dających sposobność do czerpania pożytecznych nauk także przez osoby stojące na uboczu. Dobry przykład jest godny naśladowania, zwłaszcza gdy przynosi obopólne korzyści, a więc nie ma tam nic z egoizmu będącego plagą i zaraźliwą chorobą cywilizacji, nawet tej najbardziej rozwiniętej. Dbając o czystość własnego wizerunku niejako zapraszamy zbłąkanych wędrowców do przystani spokoju i upragnionej wolności, której im naprawdę brak, bo nie rozumieją na czym ona polega. Zawsze potrzebna jest cierpliwość i wytrwałość, gdyż bez nich realizacja zamierzeń staje się ułudą. Idąc do przodu myślimy i o tych zagubionych, słabych duchowo i moralnie, bowiem jest to nasz obowiązek w imię miłości i dobroci, czym obdarzył nas sam Bóg, zbiór wszelkich cnót i doskonałości.
.......................................................
" Rzeka prawdy płynie korytem błędów."
Rabindranath Tagore
Awatar użytkownika
vinitor
 
Posty: 577
Rejestracja: 25 gru 2009, 07:58

Re: porada

Postautor: cthulhu87 » 08 sty 2010, 12:58

qaz pisze:Z Papieża będę się cieszyc że żył na naszej polskiej ziemi.

Ja mam tak z Kopernikiem:)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: porada

Postautor: qaz » 08 sty 2010, 13:07

Przepraszam że w tym temacie ale zorientowałam się jak działa
kto jest na forum.
qaz
 
Posty: 145
Rejestracja: 03 sty 2010, 10:21


Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości