Google zamieszany w badania nad ufo

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Google zamieszany w badania nad ufo

Postautor: OneNight » 12 gru 2016, 23:23

Bot lub potocznie pająk, to program zbierający informacje i linki, które przekazuje do wyszukiwarki. Dzięki temu można sobie wyguglować dużo rzeczy. Boty te odwiedzają fora internetowe w celu spisania naszych postów i zapisania ich w wyszukiwarce.

Czy możecie mi wyjaśnić, dlaczego firma google nazwała swojego bota "Majestic- 12", który pojawia się na tym forum dosyć często(widać go w aktywnych na forum)?

Majestic-12 (także MJ-12 lub MJ-
XII) – kryptonim tajnego zespołu,
który miał rzekomo powstać w
1947, podczas kadencji prezydenta
Harry'ego Trumana , w celu
prowadzenia dochodzeń w sprawie
działalności UFO
(niezidentyfikowanych obiektów
latających). Jest to jeden z
głównych elementów spiskowej
teorii dotyczącej
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Google zamieszany w badania nad ufo

Postautor: Pawełek » 12 gru 2016, 23:31

OneNight pisze:[...] Jest to jeden z głównych elementów spiskowej teorii dotyczącej [...]

Słowo klucz :)

OneNight pisze:Czy możecie mi wyjaśnić, dlaczego firma google nazwała swojego bota "Majestic- 12", który pojawia się na tym forum dosyć często(widać go w aktywnych na forum)?

Skoro wyszukuje ten bot informację na temat ufo, a pytasz się czemu odwiedza nasze forum, to pomyśl :) Z tego co mi wiadomo to ostatnio na forum sporo było gadki na temat ufo i innych teorii spiskowych, więc nic dziwnego, że nas wypatrzył - ot cała tajemnica.

Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk


Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości