Wyładowania elektryczne

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Wyładowania elektryczne

Postautor: Patrycja£££ » 02 mar 2017, 00:03

Ostatnio w moim mieszkaniu dochodzi do wyładowań elektrycznych-korki,żarówki,przedmioty codziennego użytku, które nie są podłączone do prądu np szklanki. Załóżmy, że nie ma na to racjonalnego wytłumaczenia. Czy możliwe jest,ze to ja powoduje takie zjawiska, czy byłby to raczej jakiś inny "byt"?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Patrycja£££
 
Posty: 12
Rejestracja: 07 lut 2016, 23:58

Re: Wyładowania elektryczne

Postautor: OneNight » 02 mar 2017, 08:35

Patrycja£££ pisze:Załóżmy, że nie ma na to racjonalnego wytłumaczenia.


:lol:
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Wyładowania elektryczne

Postautor: Xsenia » 02 mar 2017, 18:57

To możesz być ty.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Wyładowania elektryczne

Postautor: Patrycja£££ » 02 mar 2017, 19:23

Od roku nic się nie działo,teraz znowu przechodzę "trudny okres". Dokładnie tak jak ostatnim razem są różne dźwięki,przedmioty się poruszają.No ale tym razem dosyć silne wyładowania,po prostu boje się ze dojdzie do pożaru. Oczywiście zadzwoniłam po elektryka, przyjdzie w przyszłym tygodniu. Ale co jeśli on nie pomoże? Po prostu zaczynam się martwić


Sent from my iPhone using Tapatalk
Patrycja£££
 
Posty: 12
Rejestracja: 07 lut 2016, 23:58

Re: Wyładowania elektryczne

Postautor: OneNight » 02 mar 2017, 19:37

A jak elekteyk nie pomoże, to najpierw mi to nagraj. Szkło jest izolatorem i nie przewodzi prądu - nie w warunkach domowych. Jeszcze nie widziałem wyładowania elektrycznego od szklanki.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Wyładowania elektryczne

Postautor: Krzysztoff » 02 mar 2017, 20:57

Patrycja£££ pisze:Ostatnio w moim mieszkaniu dochodzi do wyładowań elektrycznych-korki,żarówki,przedmioty codziennego użytku, które nie są podłączone do prądu np szklanki. Załóżmy, że nie ma na to racjonalnego wytłumaczenia. Czy możliwe jest,ze to ja powoduje takie zjawiska, czy byłby to raczej jakiś inny "byt"?


dobrze jest sprawdzić instalację jak najszybciej, spięcia instalacji nie raz spowodowały pożar - to jest poważna sprawa

Z tą szklanką - to co się stało ?

Patrycja£££ pisze:Dokładnie tak jak ostatnim razem są różne dźwięki,przedmioty się poruszają.


To brzmi ciekawie, w jaki sposób przedmioty się poruszają ? Jakiego typu dźwięki się pojawiają ?
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wyładowania elektryczne

Postautor: Patrycja£££ » 02 mar 2017, 21:23

To jest takie uczucie gdy np dotkniesz czegoś co jest naelektryzowane.np No nie wiem jak tak jak np czeszesz zwierze i czujesz takie "kopnięcie" i słyszysz taki "trzask". No nie jest to raczej nic nadzwyczajnego do momentu gdy każdy w domu zaczyna to zauważać. Jesli chodzi o dźwięki np słyszę czyjś ciężki oddech ,ale jestem sama i wszystkie urządzenia jak np tv są wyłączone. I nasłuchuje, czekam co się stanie,ale nic się nie dzieje.czasami są to słowa których nie mogę wyłapać,trzaskanie drzwiami,drzwiczkami od mebli w sypialni gdy próbuje zasnąć. Nieraz jest to cześć garderoby która zaczyna się "huśtać" albo coś spada z półki i nie ma przeciągu.wczoraj w nocy nie mogłam zasnąć,balam się a gdy w końcu się położyłam mój mąż powiedział w półśnie coś o śmierci. Nieraz zdarza mu się mówić przez sen ale raczej na inne tematy.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Patrycja£££
 
Posty: 12
Rejestracja: 07 lut 2016, 23:58

Re: Wyładowania elektryczne

Postautor: OneNight » 02 mar 2017, 21:52

Podejrzewam, że trochę to podkoloryzowałaś. Już tłumaczę co się dzieje. Oto Twoja pierwsza lekcja łowcy duchów:
W przypadku podejrzenia, że w domu znajduje się duch, pierwszą czynnością powinny być pomiary pola magnetycznego. Nie dlatego, że oznacza to obecność ducha. Pole magnetyczne oddziałuje na część mózgu, w której powstają wrażenia wzrokowe czy słuchowe itd.- może powodować halucynacje. Im bardziej się boisz, tym silniejsze one są. Wywalanie korków i psucie się żarówek to znak, że coś jest nie tak z instalacją lub urządzeniami i mogą one emitować silne pole magnetyczne poprzez swoją nieprawidłową pracę. Jak elektryk nie pomoże, to dopiero napisz.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Wyładowania elektryczne

Postautor: Patrycja£££ » 02 mar 2017, 22:07

Drogi OneNight cieszę się ze znasz odpowiedzi na wszystkie moje pytania/problemy. nie jestem łowca duchów i nie szukam z nimi kontaktów. Mimo wszystko wydaje mi się ze potrafię rozróżnić moja fantazje od rzeczywistości.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Patrycja£££
 
Posty: 12
Rejestracja: 07 lut 2016, 23:58

Re: Wyładowania elektryczne

Postautor: OneNight » 02 mar 2017, 22:10

Omamów wywołanych polem magnetycznym nie odróżnisz od rzeczywistości.

Wybacz, ale wiele osób robi sensacje ze wszystkiego. Wystarczy, że przeciąg trzaśnie drzwiami i ludzie krzyczą na forach - "w moim domu jest duch!". Masa jest też ludzi, którzy chcą zwyczajnie się z nas pośmiać. Moja nieufność jest całkiem na miejscu, zwłaszcza po Twoim 1 poście, w którym odrzucasz racjonalne wyjaśnienia.
Ostatnio zmieniony 02 mar 2017, 22:20 przez OneNight, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Następna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości