Strona 1 z 1

Ciekawe artykuły

Post: 26 wrz 2017, 10:44
autor: Nikita
W temacie parapsychologii bardzo mądry artykuł : http://strefatajemnic.onet.pl/ezoteryka ... skim/5t1wk

Re: Ciekawe artykuly

Post: 27 wrz 2017, 01:02
autor: czarnyMag
Nikita pisze:W temacie parapsychologii bardzo madry artykul : http://strefatajemnic.onet.pl/ezoteryka ... skim/5t1wk


Tylko czym jest metoda którą pan autor się posługuje?
Channeling to charakterystyczny sposób kontaktu, jaki nawiązują z człowiekiem byty o wyższym stopniu rozwoju duchowego. Chodzi tutaj o istoty pozaziemskie.
Niby wszystko ok tylko najpierw należy prześledzić te "przekazy" u kilkudziesięciu channelingowców :) i otrzymujemy mniej więcej takie coś: 1) rozmawia z krasnoludkiem który opowiada mu o stworzeniu Ziemi którego nie można nigdzie potwierdzić! 2) z żyrafą która twierdzi, że jest opiekunem duchowym. 3) rozmawia niezidentyfikowaną chmurą która prorokuje. 4) z istotą rogatą która przedstawia znów historię ziemi która rozjeżdża się z pierwszym i każdym następnym itd. :lol:

Re: Ciekawe artykuly

Post: 27 wrz 2017, 08:00
autor: Nikita
Chudziński to człowiek , który nie kieruje się sensacją...

Re: Ciekawe artykuły

Post: 28 wrz 2017, 16:55
autor: Mirek
"PRZERAŻAJĄCY SEKRET AMERYKI .... KONTROLA UMYSŁU"

To co masz zamiar przeczytać będzie bardzo smutne i szokujące. My w Theconspiracyzone, uważamy, że ujawnienie tych ukrytych praktyk jest niezmiernie ważne. Bez wątpienia, kontrola umysłu jest najbardziej obrzydliwą i chorą praktyką jaką zna swiat. Nie mówimy tu jednak o podprogowej manipulacji umysłu, na którą jesteśmy narażeni na co dzień. To o czym mówimy to praktyki, rozwinięte w starożytnym Egipcie. Stamtąd ewoluowały i był praktykowane w starożytnym Babilonie.
W dzisiejszych czasach, jeden z najbardziej obrzydliwych ludzi, który kiedykolwiek żył przeniósł to na zupełnie nowy poziom. Mówimy o złym nazistowskiego naukowcu J. Mengele. (Poniżej).

http://davidicke.pl/index.php/artykuly/ ... myslu.html

Re: Ciekawe artykuły

Post: 28 wrz 2017, 17:06
autor: Mirek