Święto Zmarłych

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Święto Zmarłych

Postautor: Sobeir777 » 02 lis 2017, 23:44

Był kimś. Zepsuł się. Sprzedał medialnie.
Sobeir777
 
Posty: 11
Rejestracja: 24 paź 2017, 05:25

Re: Święto Zmarłych

Postautor: Anka » 03 lis 2017, 00:30

Napewno ma dar jasnowidzenia tego nie moze raczej nikt zakwestionować ale ma problemy z samym sobą wiec trudno mu ten dar ogarnąć problem z alkocholem mu tego nie ułatwia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Re: Święto Zmarłych

Postautor: Nikita » 03 lis 2017, 09:21

Ludzie ani on nie jest swirem ani nie ma problemu z alkoholem...zanim pomowicie kogos to prosze sie zastanowiuc nad tym co sie o Kims mowi. Przykre jest to ocenianie kogos na podstawie Jakis polprawd lub czyichs zmyslen. On jest soba...jest dosc prosty ale jest autentyczny i mowi co mysli. Dla mnie wyniki jego pracy a ma w swoim dorobku setki potwierdzen z komendy policyjnej i setki podzeikowac od rodzin i wiele artykolow prasowych, sa dowodem na to, ze istnieje zycie po smierci. On jest prawdziwym jasnowidzem, ktory udowodnil niejednokrotnie swoje zdolnosci. Powinnismy sie cieszyc, ze w Polsce mieszka ktos Taki zamiast wieszac na nim psy. Ja uwielbiam sluchac teco co mowi. Nie lubie jego politycznych wywodow i zapatrywan ale on mowi tez na tematy duchowe i jest to bardzo ciekawe i autentyczne.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Święto Zmarłych

Postautor: Xsenia » 03 lis 2017, 12:40

Dla mnie święto Zmarłych zawsze kojarzyło się z zadumą, wyciszeniem, spokojem. Powietrze nawet inaczej pachnie. Dlatego tak bardzo nie mogę pojąć zachwytem nad Halloween. Takie obchodzenie tego święta do mnie nie przemawia. Śmierć potrafi być dowcipna, ale raczej do zabawnych i śmiesznych zjawisk nie należy. Do zabawy to służy karnawał.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Święto Zmarłych

Postautor: cthulhu87 » 03 lis 2017, 12:48

Xsenia pisze:Dla mnie święto Zmarłych zawsze kojarzyło się z zadumą, wyciszeniem, spokojem. Powietrze nawet inaczej pachnie. Dlatego tak bardzo nie mogę pojąć zachwytem nad Halloween. Takie obchodzenie tego święta do mnie nie przemawia. Śmierć potrafi być dowcipna, ale raczej do zabawnych i śmiesznych zjawisk nie należy. Do zabawy to służy karnawał.


Ale halloween jest dzień wcześniej, więc jest czas i na zabawę, i na zadumę :).
Myślę, że jest dobrze przedstawiać również śmierć bardziej na luzie, w ten sposób można ją oswajać, bo ludzie bardzo się jej boją. Nie wszystko należy traktować tak "śmiertelnie" poważnie :)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Święto Zmarłych

Postautor: Xsenia » 03 lis 2017, 13:16

cthulhu87 pisze:Ale halloween jest dzień wcześniej, więc jest czas i na zabawę, i na zadumę .Myślę, że jest dobrze przedstawiać również śmierć bardziej na luzie, w ten sposób można ją oswajać, bo ludzie bardzo się jej boją. Nie wszystko należy traktować tak "śmiertelnie" poważnie

Cthulhu dobrze wiesz jakie mam poglądy o śmierci i dobrze wiesz, że nie biorę jej tak poważnie jak niektórzy :) Jednak czas wszystkich świętych (bo dla mnie to prawie tydzień a nie jeden dzień) to czas oderwany od codzienności. Ponabijać się z śmierci można w każdy inny czas. Nawet cały grudzień, styczeń i luty. I nie miałabym nic przeciwko Halloween gdyby było to przesunięte o jeden tydzień w przód lub w tył. :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Święto Zmarłych

Postautor: Ingitre » 03 lis 2017, 17:37

W 2011 rzecznik Komendy Głównej Policji oświadczył, iż policja nie zamawia usług jasnowidzów, a także, że nie wnoszą oni istotnych informacji do śledztw [17] . W latach 1994–1999 spraw z udziałem jasnowidzów było 440, z czego 432 to wizje niepotwierdzone, a 8 przybliżone. W pięciu przypadkach można mówić o pomocy jasnowidza. W 12 sprawach policja poprosiła jasnowidza o pomoc [17]. Były rzecznik policji, który przez 10 lat badał sprawy Jackowskiego stwierdził, że żadna z jego wizji się nie sprawdziła[18] . Jesienią 2011 Fundacja Itaka stwierdziła, że: "Nie znamy sprawy, w której informacje jasnowidza przyczyniłyby się bezpośrednio do odnalezienia osoby zaginionej. Nie znamy też sprawy, w której informacje od jasnowidza byłyby precyzyjne. Najczęściej brzmią: "żyje, wyjechał za granicę" albo "nie żyje, leży w dole przy domu, który jest blisko lasu" albo rodziny dostają mapkę, która obejmuje ogromny teren i przeszukanie go właściwie nie jest możliwe"


Komenda Główna Policji przyznała, że w śledztwach dotyczących zaginięć ludzi, a w jednym przypadku także zabójstwa, podległe jej służby i jednostki skorzystały z pomocy Jackowskiego(...) Mimo, iż w piśmie do Janoszki mówi się o "pozytywnych skutkach" współpracy, nie wynika z niego, w jakim stopniu pomoc Jackowskiego była rzeczywiście przydatna oraz jak bardzo dokładne były jego wskazania. Pismo wspomina trzy przypadki konsultacji w sprawie osób zaginionych w województwie olsztyńskim. Miejsce odnalezienia zwłok osób zaginionych "w ocenie jednostek zainteresowanych" były jedynie "przybliżone" do wskazań Jackowskiego. W Opolu skorzystano z usług Jasnowidza dwukrotnie, jak dotąd ze skutkiem negatywnym. Jednostki Policji podległe KWP w Radomiu informują o dwóch sprawach, w których zwłoki zaginionych osób zostały odnalezione w miejscach rzekomo wskazanych przez Jackowskiego. Na podstawie pisma nie można jednak ustalić, czy były to wskazania dokładne czy przybliżone, oraz do jakich informacji miał dostęp Jackowski przed wskazaniem lokalizacji zwłok. Jedna z komend podległa KWP w Olsztynie konsultowała się z Jackowskim w sprawie zabójstwa młodej kobiety. Pismo do Janoszki kwituje tę sprawę stwierdzeniem, iż "trudno jednoznacznie określić, na ile w tym konkretnym przypadku wizja p. Krzysztofa Jackowskiego była pomocna w wykryciu zabójczyni" .
Awatar użytkownika
Ingitre
 
Posty: 45
Rejestracja: 01 lis 2015, 12:20
Lokalizacja: Noordwijk, Holandia

Re: Święto Zmarłych

Postautor: odnowa » 03 lis 2017, 20:44

To w takim razie skąd Jackowski zebrał te wszystkie dokumenty? Podrobił je?
http://krzysztof-jackowski.info/dowody- ... policyjne/
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Święto Zmarłych

Postautor: soldado » 03 lis 2017, 20:59

Jackowski ma niewątpliwie dar od Boga.
Jednak trochę się pogubił w tym co go spotkało.
Kiedyś przeczytałem, jak rodzina która straciła syna, zwróciła się do niego, aby go odnalazł.
To byli biedacy, którzy zapożyczyli się na kosmiczną dla nich kwotę 2 tys. złotych, aby mu zapłacić.
Kilka lat temu napisałem to do Jackowskiego na innym forum, w jego temacie, który został tam dla niego stworzony i wiem, że go czytał.
Pisałem pod tym samym nickiem.
Napisałem mu, że ,,darmo otrzymałeś i darmo dawaj''.
Dlatego nieraz pomaga, a nieraz się myli i to się nie zmienia, dopóki nie zrozumie istoty swojego daru.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Święto Zmarłych

Postautor: Nikita » 05 lis 2017, 09:09

Jackowski czesto mowil o tym, ze rzecznik glowny komendy nie powiedzial prawdy...wyparl sie wspolpracy policji z Jackowskim...a przeciez policja bardzo czesto korzystala i korzysta z jego uslug...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości