Strona 1 z 1

KORA I MAREK JACKOWSKI

Post: 30 lip 2018, 13:28
autor: Ivo700
Witam

Dzisiaj postanowiłem założyć tutaj temat ---

-----gdyż odeszła z tego planu fizycznego KORA [wcześniej w 2013 r MAREK JACKOWSKI ]

KORA ---buntowniczka, hippiska z duszy o Punkowej Energii ---poszukiwała Duchowości w Buddyzmie, a ostatnio w religiach NATURY

odeszła 29.07.2018 w wieku 67 lat ---jak dla mnie wspaniała osobowość, jak każda osoba miała swoje wady i zalety ---lecz była dobrym, szczerym człowiekiem, w dzieciństwie przeżyła PIEKŁO ---wychowała się w rodzinie alkoholickiej

przeżyła 5 lat w domu dziecka prowadzonym przez ZAKONNICE --- które znęcały się nad nią psychicznie i fizycznie, potem MOLESTOWAŁ ją jako dziecko ---ksiądz katolicki , ale pomimo tych przeżyć ---podnosiła się, podporą był pierwszy mąż Marek Jackowski ---miłośnik religii TAO, BUDDYZMU i Mistyki Chrześcijańskiej .

Założyli w 1975 roku zespół zespół ELEKTRYCZNY PRYSZNIC ---znany potem jako MAANAM od 1976 roku .

Na początku grali muzykę inspirowaną Muzyką Medytacyjną zespołu OSSJAN .

Potem inspirowali się BLUESEM, REGGAE, Rockiem Alternatywnym --- od 1979 roku MAANAM zaczął grać muzykę Rockową --choć inspirowaną różną muzyką .


MAREK JACKOWSKI ---pierwszy mąż KORY ----lider i założyciel MAANAM-u, POETA, BARD, miłośnik muzyki FOLK .

cóż dodać .....był wspaniałym człowiekiem, na swoich OSTATNICH PŁYTACH poruszał tematy duchowe, egzystencjalne, jego WYZWOLENIE z nałogu dzięki Duchowości, związał się potem z wrażliwą artystką EWĄ JACKOWSKĄ .


Zamieszkali razem we Włoszech .

.....ciekawi INSPIRUJĄCY LUDZIE którzy wpłynęli i nadal będą wpływać na mnie i na wielu ludzi ---którzy zetknęli się z ich działalnością .

...jeżeli macie chęć to piszcie o ich działalności ---wklejajcie zdjęcia, ciekawe materiały .Outsider sympatyk Duchowej Filozofii Spirytystycznej i Neo-Gnostycznej .

POZDRAWIAM WSZYSTKICH :) :) :)

Re: KORA I MAREK JACKOWSKI

Post: 03 sie 2018, 20:44
autor: Nikita
Kora i Marek teraz się ponownie spotkali...oni na pewno znają się już od wielu wcieleń...