Przepowidanie przyszłości

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Przepowidanie przyszłości

Postautor: Hansel » 23 sie 2019, 11:52

Mam pytanie skąd się wziął ten pomysł że przyszłość można wyczytać np w gwiazdach albo w kartach? Mnie on wydaje się być absorbowalny.
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Przepowidanie przyszłości

Postautor: odnowa » 28 sie 2019, 15:06

Miałem sen w którym pokłóciłem się z kolegą i tak się stało... można rzec że do końca liceum moje życie było piekłem. Tak więc wierzę że przyszłość można poznać - przynajmniej tą do której byliśmy przygotowywani. Nie bez powodu doszło do powstania kart Tarota czy astrologii. Nie służyły one raczej do zabawy, choć mam wrażenie że do tego trzeba mieć nie tyle dar co rozwiniętą silnie intuicję.
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Przepowidanie przyszłości

Postautor: ronald73 » 31 sie 2019, 08:10

Hansel pisze:Mam pytanie skąd się wziął ten pomysł że przyszłość można wyczytać np w gwiazdach albo w kartach?


Żeby wyciągnąć pieniądze? :idea:
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Przepowidanie przyszłości

Postautor: Luperci Faviani » 31 sie 2019, 12:00

Można też w kamieniach, w fusach, w chmurach, w lustrze, w wodzie... a później to zależy... od wyobraźni, inwencji twórczej "jasnowidza", naiwności i grubości portfela klienta :)
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Przepowidanie przyszłości

Postautor: gaba75 » 22 wrz 2019, 06:47

ależ jesteście negatywnie nastawieni do tego tematu. Przepowiadanie przyszłości przychodzi mi z łatwością. Patrzę na człowieka i widzę jego przyszłość, to co najważniejsze oczywiście. Wielu rzeczy nie powiem, bo ludzie się wściekają na prawdę, nie chcę już ataków, więc pozostawiam to im do przerobienia samym sobie. Kwestia pieniędzy istnieje. To prywatna sprawa jasnowidza, czy weźmie pieniądze czy nie i jak je później wykorzysta. Pobieranie jakichś środków przez jasnowidza dla mnie jest niesłuszne. Jasnowidz powinien działać w tej kwestii jak ksiądz, służyć drugiemu człowiekowi a nie żyć i bogacić się kosztem potrzebującego. Jasnowidz posiada swoją drogę życia i również pracuje bo posiada prawo do tego, by to robić, chyba że tak, jak Jasnowidząca Wanga ma problemy zdrowotne, które nie pozwalają na pracę zawodową, wtedy możliwym jest pozostawanie w domu i praca tamże w miarę możliwości. W obecnych czasach jest możliwa już praca niepełnosprawnych również, więc mamy większe możliwości. Idziemy z duchem rozwoju, ale nie zawsze dobrze to wychodzi. Trzeba mieć właśnie dar przepowiadania przyszłości wtedy człowiek wie czy idziemy w dobrym kierunku czy tez nie.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Przepowidanie przyszłości

Postautor: OneNight » 22 wrz 2019, 09:44

Jasnowidz powinien działać w tej kwestii jak ksiądz

Ksiądz bierze pieniądze za swoje usługi. Śluby, pogrzeby, egzorcyzmy czy nawet msze za kogoś - kasa i biznes.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Przepowidanie przyszłości

Postautor: danut » 22 wrz 2019, 14:21

Zobaczcie dopiero teraz Pan Jackowski zaczyna pewne rzeczy rozumieć( ja już bardzo dawno temu zwracałam na to uwagę).

https://www.youtube.com/watch?v=H7hwpFq ... XaCjDcRBh0

Nie ma takiego czegoś jak jasnowidzenie :D A skąd brali się i biorą ludzie, którzy tak siebie określają tego nie wiem. - Pycha, próba zrobienia ze siebie bohatera, chęć zysku, czy okłamywanie, że to TAM jest już tu, że to My odpowiadamy za tak wielką całość, układ, planetarny system??
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Przepowidanie przyszłości

Postautor: bernadeta1963 » 22 wrz 2019, 15:12

MYślę ,że nie ma znaczenia jak to się nazywa ,Czy jasnowidzenie ,czy inaczej.
Najważniejsze,że dzięki temu można np kogoś ostrzec lub podać miejsce zaginionej osoby.
Ważniejsza jest chyba przekazana informacja jeśli jest trafna niż to skąd się znalazla w naszej glowie :)
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Przepowidanie przyszłości

Postautor: danut » 22 wrz 2019, 15:25

Bernadeto - stanowczy sprzeciw :D Najistotniejsze jest to skąd jaka wiadomość wzięła się w naszej głowie. Nawet widzisz za to, że jakaś stała się trafna możesz być odpowiedzialna i to przez to że ją zapowiedziałaś, bo co wtedy kiedy będzie ona tragiczna? Haha wielcy ostrzegający, ja rozumiem takie podejście - słuchajcie nie czyńcie tego bo to coś tam spowoduje taki, czy owaki skutek, miejcie na uwadze, bo na tym polegałoby ostrzeżenie, ale nie na tym, że to coś się stanie i nikt nie będzie miał na owe wydarzenie wpływu - takie twierdzenia są szkodliwe i mówię to z całą odpowiedzialnością za słowa i przez znajomość tego motywu jak to się rzeczywiście dzieje. Drążcie temat, zdobywajcie wiedzę i ostrzegam przed zabawami we wróżki i jasnowidzów.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Przepowidanie przyszłości

Postautor: bernadeta1963 » 22 wrz 2019, 16:04

Ale jasnowidzenie ,to nie tylko przepowiadanie przyszlości .
Dlatego nie zgadzam się z tobą ,że oszukuję ludzi ,czy czekam na jakiś zysk z tego ,że mogę komuś pomóc .
Czy jeśli jasnowidz widzi drogę jaka porusza się zaginiony i może pomóc ,to uwazasz ,że nie nalezy go sluchać ?
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Następna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości