Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: ronald73 » 01 wrz 2021, 21:05

Kris pisze:Któryś już raz w wizjach przyszłości brakuje mieszkańców, za 5 lat jest ich 2 miliardy, za 10 1, a za 15 lat 750 milionów


Więc według czarny scenariusz który zwolennicy teorii spiskowych przedstawiają...


soldado pisze:Myślę, że ten wirus został celowo wypuszczony, a jego główny cel wymyka się cały czas naukowcom, a poznamy to wszystko za klika lat.


Tylko że gdyby celowo wypuszczali taki wirus, dlaczego taki wirus gdzie umieralność jest 0,02% (chyba dobrze liczyłem?): https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=umieralno%C5%9B%C4%87+na+covid
Nie mogli nic lepszego wyprodukować?
A gdyby wypuszczali taki wirus, i chcieliby to ukrywać, dlaczego wypuszczali 'przed samymi drzwiami' laboratorium u siebie w Wuhan a nie kawałek dalej?
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: soldado » 01 wrz 2021, 23:43

Tylko że gdyby celowo wypuszczali taki wirus, dlaczego taki wirus gdzie umieralność jest 0,02% (chyba dobrze liczyłem?): https://www.google.com/search?client=fi ... 7+na+covid
Nie mogli nic lepszego wyprodukować?
A gdyby wypuszczali taki wirus, i chcieliby to ukrywać, dlaczego wypuszczali 'przed samymi drzwiami' laboratorium u siebie w Wuhan a nie kawałek dalej?


A dlaczego myślisz, że chodzi w tym wszystkim o umieralność?
Myślę, że prawdziwy cel jest dalej skryty.
Po co szerzyć panikę zbyt dużą umieralnością?
Gdy można zrealizować po cichu swój inny cel.
W Wuhan było laboratorium, dlatego został tam wirus wypuszczony, ale czy jesteś pewny, że przez chińczyków?
A jeżeli rządzący już wiedzą doskonale przez kogo został wypuszczony wirus, jak to się odbyło... to jak myślisz dlaczego milczą?
Kto może stać za tym wszystkim, kogo się aż tak boją?
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 02 wrz 2021, 00:53

A może jest odwrotnie, to nie wirus jest tutaj głównym problemem, on to wyolbrzymiony powód do serwowania szczypawek.
W Izraelu mają nawet po 3 szczypawki a są podobno na czerwonej liście Uni Europejskiej.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: soldado » 02 wrz 2021, 01:05

Kris pisze:A może jest odwrotnie, to nie wirus jest tutaj głównym problemem, on to wyolbrzymiony powód do serwowania szczypawek.
W Izraelu mają nawet po 3 szczypawki a są podobno na czerwonej liście Uni Europejskiej.


Oczywiście, że nie wirus, ale kto za nim stoi.
Wirus będzie cały czas mutował, bo jest bardzo ,,inteligentny''
Właśnie ,,inteligencja'' cechuje tych co za nim stoją.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: ronald73 » 02 wrz 2021, 03:20

soldado pisze:Myślę, że prawdziwy cel jest dalej skryty.


Ludzie którzy mówią że przez wielu lat badali kto naprawdę na nasza ziemia trzyma władze, mówią że prawdziwy cel nie jest ukryty, i wszystko można znaleźć w książkach i w internecie. Mówią jak powstało i rozwijało się m.in. Ruch Technokratyczny, Komisja Trójstronna, Światowe Forum Ekonomiczne i więcej takich klubów gdzie kręcą się ci sami ludzi z koleżkami (często ci ludzi są uwiązane z naszymi politykami), wystarczy popatrzyć w ich statutach (np Ruch Technokratyczny miał prawie sto lat temu te samy punkty w programie co teraz w Agenda 2030 https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/agenda-2030) . Niejeden człowiek z tych ruchów jest za redukowanie ludzkości na ziemi bo uważają że wtedy jakość życia dla pozostałych idzie do przodu.
Psychologowie mówią że u takich ludzi, którzy mają władze, często (prawie zawsze) można zauważyć zjawisko psychopatyczne. Tak naprawdę, chyba większość polityków są ludżmi dość psychopatycznych. Oni prawdopodobnie sieja panikę (strach) własnie przez problemy które dla przeciętnego człowieka są trudno do ogarnięcie jak np. zmiana klimatyczna, strach przed atakami terrorystów i pandemia. Jeśli to za mało daje efektu niewykluczony że następny scenariusz będzie strach przed atakiem ufoludków.


Kris pisze:A może jest odwrotnie, to nie wirus jest tutaj głównym problemem, on to wyolbrzymiony powód do serwowania szczypawek.


Według zwolenników teorii spiskowych pandemia jest wymyślony żeby m.in. zredukować ilość ludzi przez Covid-19-podobny choroby które są powodowane przez szczepionki przeciw Covid-19 (a media będzie mówić że szczepione chore ludzi to wina tych ludzi nieszczepionych). M.in. przez paszport Covidowy a sztuczna inteligencja światowy rząd będzie w stanie kontrolować ruch obywateli co Ruch Technokratyczny już chciał w latach '30 ostatniego wieku, tylko że wtedy jeszcze nie mieli możliwości technologicznych.

Więc można stwierdzić że wszystko jest po to żeby przygotować świat na Agenda 2030, która według strona https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/agenda-2030 wygląda przepięknie, ale naprawdę jest to dyktatura przez mała grupa technokratów, która jest już w trakcie przygotowania od ponad 100 lat.
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: ZabaZaba » 02 wrz 2021, 13:09

Jeśli chodzi o covid, to póki co nie bardzo wierzę w celowe działanie - słaba to jednak byłaby broń. Natomiast miałam okazję pracować w jednym laboratorium, a nawet mieszkać z Chińczykami i dlatego najbardziej prawdopodobne jednak wydaje mi się właśnie zaniedbanie z ich strony, przypadkowe rozprzestrzenienie przez niezachowanie procedur. Ci z którymi miałam do czynienia nie przejmowali się czystością, czy bezpieczeństwem
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: danut » 02 wrz 2021, 15:20

Problem jest odwieczny - ludzie chcą pełnić rolę zbuntowanych aniołów i przejmować władzę nad światem. Technologia i technologia i myślą, że osiągną szczyty za jej przyczyną i takim sposobem. :) Ronald pisze "Psychologowie mówią, że u takich ludzi, którzy mają władze, często (prawie zawsze) można zauważyć zjawisko psychopatyczne." - zgadzam się z tym. Nie ma się co bać - nie pokonają oni boskiego Systemu, bo to On przywraca kosmiczną równowagę, a zaburzenia które w Nim powodują tak myślący przyniosą nam wiele strat i nowych nieprzyjemnych okoliczności, ale niestety tylko przez nie oczyści się System, bo taka jest prawidłowość. Przeżyjemy.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: danut » 06 wrz 2021, 20:55

Pisaliśmy o innych formach pozyskiwania energii, które dostrzegliśmy w przyszłości, ano to macie :) https://www.geekweek.pl/news/2021-09-06 ... uYGXHu1mvE
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 07 wrz 2021, 12:33

Jak na razie to te ich sztuczne słońca są na minusie co najmniej 20% i nie widać żeby to się zmieniło, ale mże kiedyś????
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 19 lis 2021, 19:43

W pierwszej chwili byłem sceptycznie zaciekawiony, odczytałem że to słabo działa , no może 10% ale w połowie audycji wykonałem następny wglad - odczyt i było już 100%.,
No cuż, mamy polską wersję Tesli. O panu Taratajcio też sie dowiedziałem co nieco ale to jui on musiałby się wypowiedzieć czy to opisać.
A jeszcze jedno, pan redaktor miał około 60% wody w organiźmie w postaci sześciąkantó, pod koniec audycji już wszystką co jest wysoce dobroczynne dla ciała.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości