Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 22 maja 2021, 19:42

Dzisiaj może o naszych ziemskich wodzach.
Nasz przyjaciel z rodziny niedźwiedzi jakoś mi bardzo kiepsko wygląda.
Aby ratować swoje cenne życie zaszczypawkował się chyba dwa razy i z 5 energia życiowa spadła mu do 1,6 a 1 to polowania w krainie wiecznych łowów o ile się tam nie jest zwierzyną.
Drugi wielki władca to król niejakich polan, człowiek niezwykle uczciwy nie licząc jakichś tam powiazań z zaginięciem księżyca ale skoro jednak świeci po nocach to skończyło się chyba dobrze.
Ten ma prawie podobnie jak poprzednik bo 1,5.
Cesarzowa bardziej z zachodu od nas ma tyle co dwaj poprzednicy razem.
Ogólnie obserwuję coś jakby wyrównywanie energii która wraca od tych którzy ją sobie nieuczciwie przywłaszczyli do właścicieli, co można nazwać przyspieszeniem się prawa przyczyny i skutku lub może karmy.
Dotyczy to wszystkich ludzi.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 22 lip 2021, 10:51

https://www.youtube.com/watch?v=XtVxu1QYSDY
To co się już na Ziemi dzieje to dopiero może około 3% tego co nas czeka.
Te informacje dotarły do mnie dużo wcześniej, gdzieś tam o tym wspominałem ale tak trochę nieśmiało, bo ciężko w taki ogrom zniszczeń po prostu uwierzyć.
Pokazuje mi się nawet 80% zniszczeń i wszystko to jest wynikiem karmy jaką wyprodukowali ludzie na przestrzeżeni eonów lat życia na Ziemi jak i na 4 innych planetach które pozbawili życia biologicznego.

https://www.youtube.com/watch?v=Kl585A3Bcps&t=1977s
Tutaj jest o karmie której rzekomo nie ma.
Audycja o karmie zaczyna się kilka odcinków wcześniej.
Jest to nie dokładny i okrojony opis ale mimo to nieco przybliża temat.
Tak czy inaczej temat na czasie bo karma do nas wraca i to dosyć ochoczo.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 23 lip 2021, 18:43

Wygląda na to, że od dzisiejszego wieczoru możemy zacząć odczuwać skutki działania karmy.
To jest jeszcze niewielkie odczuwanie ale myślę że będzie się stopniowo zwiększało, pomału ale jednak. Sam jestem ciekawy jak to się będzie rozwijało, czy tak jak opisują to telepaci czy inaczej.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 25 lip 2021, 13:31

https://www.youtube.com/watch?v=5bEmnkZNH0U
To tylko o Europie.

Ale o czym innym chciałem.
Otóż dotarły do mnie informacje chyba z nie odległej przyszłości i już miałem ją odrzucić, bo to przecież nie możliwe raczej, otóż wyglądało na to że na Ziemi nikt nie używa prądu elektrycznego bo nie występuje wcale smog elektryczny na który jestem mocom wyczulony od dawna.
Coś takiego było dawniej gdy nie było jeszcze elektrowni na Ziemi, ale nie czułem żeby to było z przeszłości.
Były jeszcze inne informacje-odczucia gdy zacząłem drążyć temat dostrajając się do niego ale tego wole jednak nie opisywać bo trudno je przełknąć.
Spróbuję to przedyskutować z innymi telepatami.
No bo co mogło by się wydążyć?
Albo upadek cywilizacji choćby przez przepowiadany solar flash, albo jakieś odkrycie naukowe oczyszczające prąd ze smogu i kilk innych koncepcji ale może sami coś wymyślicie?
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Nikita » 28 lip 2021, 14:23

Ty tak na powaznie?
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 29 lip 2021, 08:54

Nikita, przekonasz się na własnej skórze.

Wygląda na to że dusza Ziemi zmieniła nieco swoje zamiary i kataklizmy zmniejszą się do 50% bo ma nowy plan, sposób usunięcia szkodników, który już działa, jest wmontowany bezpośrednio w ludzkie ciałka, co skutecznie umożliwia duszyczkom ich sprawne opuszczenie i co ciekawe to są dobroczynne specyfiki które sami zbudowali aby innych wykosić a tu masz ci babo placek.
Nasi władcy planety też wymyślili sposób na depopulację jak dobroczynne opryski z samolocików, życiodajne szczepionki, uzdrawiające chemiczne dodatki do papu i piciu, nie pomyśleli jednak że sami są w centrum uwagi Ziemi.
No cóż, taka ciężko zapracowana karma, której podobno nie ma.

Ooo, nowe zmiany, być może zmaleje ilość kataklizmów bo ktoś oczyszcza Ziemię z narzuconej karmy , którą zwraca przestępcom - producentom.
To jest ogromna ilość, która wygląda na to że może skrócić ich życia możliwe że o 80% plus to co wraca do nich z innych źródeł to nie wiem, może poprzestanę na tym co napisałem.
W każdym razie pomyślałem sobie że czym kto wojuje od tego .... , no co, muszę kończyć?

Od dawna obserwuje zwiększający się poziom szkodliwego promieniowania ze słońca.
70 lat temu było go 10%, 100% to ilość powodująca chorobę popromienną i śmierć w ciągu kilku tygodni.
10 lat temu to już 21, a obecnie jakieś 30%, jednocześnie w szybkim tempie maleje warstwa ozonowa bo spalają ją dosyć wysoko latające samoloty i jeszcze wyżej zapuszczające się się rakiety, nie wspominając o innych przyczynach.
Za niecały rok będzie 40%, podnosi się również temperatura, podgrzewa się woda w oceanach , tak samo powietrze.
Po osiągnięciu 40% tak jakby wiecej nie wzrastało i to jest bardzo zastanawiające, bo co?, nagle nikt już nie lata, rakiety w garażach, ludzie dobrowolnie podróżują na piechotę i pozamykali fabryki?
To już bardziej bym uwierzył że nie ma ludzi, albo jest bardzo malutko.
Ale co ja tam wiem, pewni wszystko samo się naprawi, ozon też i ludzie się staną aniołkami.
No kto da przykład? kto pierwszy?.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: danut » 29 lip 2021, 20:41

Kris pisze:https://www.youtube.com/watch?v=5bEmnkZNH0U
To tylko o Europie.

Ale o czym innym chciałem.
Otóż dotarły do mnie informacje chyba z nie odległej przyszłości i już miałem ją odrzucić, bo to przecież nie możliwe raczej, otóż wyglądało na to że na Ziemi nikt nie używa prądu elektrycznego bo nie występuje wcale smog elektryczny na który jestem mocom wyczulony od dawna.
Coś takiego było dawniej gdy nie było jeszcze elektrowni na Ziemi, ale nie czułem żeby to było z przeszłości.
Były jeszcze inne informacje-odczucia gdy zacząłem drążyć temat dostrajając się do niego ale tego wole jednak nie opisywać bo trudno je przełknąć.
Spróbuję to przedyskutować z innymi telepatami.
No bo co mogło by się wydążyć?
Albo upadek cywilizacji choćby przez przepowiadany solar flash, albo jakieś odkrycie naukowe oczyszczające prąd ze smogu i kilk innych koncepcji ale może sami coś wymyślicie?

Nie za bardzo chce mi się udzielać już na forum, by czytać potem takie np. "serio?" z uśmiechem. Właściwie już 10 lat temu napisałam wszystko co ma dotyczyć przyszłości, nie przez jakieś telepatie ale dzięki podróży do tego hologramu przesuniętego względem naszego czasu. To będzie moja przyszłość i nie wiem, czy dla każdego z Was będzie ona taka sama, bo na pewno nie wszyscy stąd trafimy do tej samej linii czasu. Ale tak masz rację to z elektrycznością zauważyłam i dotyczyło roku 2071 - nie będzie w ogóle takiej elektryczności, światło dzienne będzie produkowane na noc nie mam pojęcia w jaki sposób. Czy wyginiemy - nie, widziałam sporo ludzi, zadowolonej młodzieży i jakieś gruzy, czyli coś tu w Polsce wcześniej się jednak wydarzy. Widziałam piękne krajobrazy i dużą opiekę nad przyrodą, zadbane w nietypowy sposób wszystko- no mam nadzieję ze te trawniki nie były sztuczne bo wyglądały na prawdziwe i dotyczyły wielkich obszarów :), żółty piasek też. Ps. Chodzi o to, że gdy podeszłam do grupki młodzieży to jeszcze na obecna czasy w takim zaułku widzielibyśmy się nocą tylko w polu elektrycznego oświetlenia lampy ulicznej, a tam było widać długą ulicę i wszystko do jakiejś wysokości powiedzmy 3m, takiego jakby strumienia światła dnia , nie wiem jak to wytłumaczyć i od dawna byłam tym zaintrygowana. Na niskich blokach były złote tabliczki i także numery na nich widziało się bardzo dobrze.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: soldado » 29 lip 2021, 21:37

a tam było widać długą ulicę i wszystko do jakiejś wysokości powiedzmy 3m, takiego jakby strumienia światła dnia , nie wiem jak to wytłumaczyć i od dawna byłam tym zaintrygowana.


Budynki będą pokryte specjalnym materiałem, który będzie powszechnie stosowany. Będzie za dnia pobierać energie słoneczną, a potem będzie ją oddawać w nocy.
Te budynki i cokolwiek będzie nimi pokryte, będzie emanować energią tak jak zauważyłaś do pewnej wysokości.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: danut » 29 lip 2021, 21:39

soldado pisze:
a tam było widać długą ulicę i wszystko do jakiejś wysokości powiedzmy 3m, takiego jakby strumienia światła dnia , nie wiem jak to wytłumaczyć i od dawna byłam tym zaintrygowana.


Budynki będą pokryte specjalnym materiałem, który będzie powszechnie stosowany. Będzie za dnia pobierać energie słoneczną, a potem będzie ją oddawać w nocy.
Te budynki i cokolwiek będzie nimi pokryte, będzie emanować energią tak jak zauważyłaś do pewnej wysokości.

Być może. Ma to sens.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: soldado » 29 lip 2021, 22:05

Chodzi o jakiś odzwierzęcy kwas, a raczej kwas występujący wśród owadów, który zawiera kryształki.
Obserwując przyrodę ludzie już odkryli i jeszcze odkryją bardzo wiele.

PS.
To tak jak np. z lekiem na raka.
Występuje wszechobecnie pewne zioło, którego sok ma dobroczynne i zbawienne właściwości.
Kiedyś ludzie to odkryją i wtedy, gdy go zastosują zniknie choroba zwana rakiem.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości