Strona 1 z 1

Moje wizje, sny i przeczucia

Post: 20 wrz 2020, 22:02
autor: danut
Soldado - pilne! Znowu miałam sen, w którym wystąpiłeś, podobny do tego ze stołem i bajorem, w które wpadła wiesz, która osoba. Tym razem nie wiem, czy przestrzegano mnie przed Tobą, czy polecono mi Ciebie do kontaktu, próbuje to rozgryźć, ale muszę to zrobić sama i potrzebuje na to czasu. Mam pytanie - kogo niesłusznie uderzyłeś w twarz, a chodzi tu o świat duchowy? Może tez miałeś jakąś wizję, może jakiś związany z tym fakt, chodzi mi o wskazówkę, odezwij się. ;)

Re: Moje wizje, sny i przeczucia

Post: 21 wrz 2020, 15:08
autor: soldado
danut pisze:Soldado - pilne! Znowu miałam sen, w którym wystąpiłeś, podobny do tego ze stołem i bajorem, w które wpadła wiesz, która osoba. Tym razem nie wiem, czy przestrzegano mnie przed Tobą, czy polecono mi Ciebie do kontaktu, próbuje to rozgryźć, ale muszę to zrobić sama i potrzebuje na to czasu. Mam pytanie - kogo niesłusznie uderzyłeś w twarz, a chodzi tu o świat duchowy? Może tez miałeś jakąś wizję, może jakiś związany z tym fakt, chodzi mi o wskazówkę, odezwij się. ;)


Przestałem się tym zajmować.... z nielicznymi wyjątkami, gdy jest bardzo ,,natarczywy'' przekaz i wręcz muszę coś komuś przekazać - napisać.
Tak staram się sam tym wszystkim nie zajmować tak jak było to kiedyś.
Może o to chodzi?

Re: Moje wizje, sny i przeczucia

Post: 21 wrz 2020, 15:22
autor: danut
Może o to, a może to była przestroga dla mnie i dla Ciebie. Jak zwykle, gdyż jakoś te nasze losy są splątane, źle u mnie, to źle u Ciebie - coś tak. Biała torebka i kościół - coś te symbole w tym śnie w moim odczuciu też nie są za dobre. Trzeba tym razem odepchnąć te fale, nie ulegać, nie przestraszyć się ich i stawiając czoła sprostać zadaniu.